Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

 

One są bardzo proste. Tylko potrzeba 3 osób i wpada to raz - dwa :)

My dziś wieczorkiem gramy z USSR. Także jeżeli ktoś ma chęć to wbijajcie do nas.

 

 

1 771 000 expa jest raczej srednio łatwe szybkie i przyjemne.

 

 

Aby odblokować generała trzeba to zrobić dwa razy bo glitch nie działa. 

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba kupowac generała do platyny.

 

Trzeba, trofeum Shopaholic - Buy every upgrade and character in multiplayer.

 

Generał jest postacią dostępną po odblokowaniu Prestige 2 czyli level 60 x2 ale za to nie kosztuje nic z tego co zbieramy w skrzynkach.

Za to  x 2 Lara Croft Jest dostępna na levelu 60 i kosztuje 10.000 :/

 

Jeśli jednak jestem w błędzie proszę wyprowadź mnie z niego ponieważ nie chcę napier.dalać dwa razy levelu 60. Jest jakiś chaczyk o którym nie wiem bo sprawdzałem na gametrohies.org i tam póki co nic nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam Glitch  DZIAŁA !!! http://www.psxextreme.info/topic/105561-tomb-raider-definitive-edition/?p=3016283

 

 

Sorry Lennox za poprzedni weekend, ja znalazłem dobrych ludzi do boostowania trofeów online w Bioshock 2, z racji tego że tak mało ludzi już gra w te grę przez weekend byłem w stanie z nimi usunąć z drogi wszystkie trofea on line i teraz droga do 100% platinum jest dla mnie otwarta. 

 

W ten weekend oczywiście będę znów starał się wygrać Free For All, ponieważ niestety glitch z routerem nie działa i trzeba mieć skilla aby wygrać ten tryb, gdyż nie opiera się na mocnej drużynie pod którą można się podczepić, tutaj zabijamy solo wszystkich jak leci  :confused:

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Noś apteczki w prywatnym meczu na plaży, jedna runda 12 minut i 33.000, tylko musisz upuszczać walizki żeby mieć medium carry + long carry. Za 20 upuszczonych walizek dostajesz dodatkowo 20*200 czyli 4000 exp. 

 

Albo znajdź kogoś do wspólnego boostowania i na mapie z łodzią podwodną strzelajcie do siebie na wzajem z granatnika, 20 minut i 80.000 exp, szybsza metoda. 

 

Bo innego sposobu na dobicie do levelu 60 nie widzę, Level 60 to 1.771.000 exp :D

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

W pierwszym meczu wpadło mi  25000xp więc źle nie było. Chodzi mi raczej o takie akcje jak z respawnem ( tylko jeden na mapie w tdm nie wiem jak w innych trybach ) albo czekannie na rozpoczęcie gry 5-10 minut, granie w multi w tej grze do przyjemności nie należy.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Pamiętam że dzięki respawnom nabijałem więcej zabitych na swoje konto. Jak mnie ktoś ustrzelił to po respawnie zostawiałem bombe w tym miejscu. Kilka takich akcji i byłem do przodu :) 

 

Dziś zdecydowanie więcej osób gra on line w TR na PS3 bo darmówka w plusie. A trybu on line w ogóle w tej grze być nie powinno. Zamiast tego więcej DLC jak jakieś grobowce to rozwikłania. Szkoda bo zmarnowali ten potencjał. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ile czasu zajęło wam zrobienie platyny w tej grze?

aby znaleźć wszystkie dzienniki i inne artefakty itp. korzystaliście pewnie z jakiegoś poradnika, może ktoś podrzucić jakiś sprawdzony?

jakieś rady?

 

spróbuje zrobić gre na 100%, ale ciężko samemu znaleźć wszystko, mam jakieś 30% gry i brakuje mi kilku rzeczy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Schody w grze wielosobowej ? większość trofików można zrobić na prywatnym. Na prawde jest łatwo. 


ile czasu zajęło wam zrobienie platyny w tej grze?

aby znaleźć wszystkie dzienniki i inne artefakty itp. korzystaliście pewnie z jakiegoś poradnika, może ktoś podrzucić jakiś sprawdzony?

jakieś rady?

 

spróbuje zrobić gre na 100%, ale ciężko samemu znaleźć wszystko, mam jakieś 30% gry i brakuje mi kilku rzeczy

 

Na YT są lokacje wszystkiego co jest do znalezienia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...