Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Z klatkami to prawda czasami jest megapłynnie żeby przy spadku do ~30 chrupnąć , całe szczęscie tylko pare razy podczas gry się to przytrafiło.

 

 

100% zrobione w 2 dni haha ale to wciąga :D

 

 

 

 

Jeszcze jako ciekawostka wersja Europejska waży 22GB a amerykańska niecałe 17. Ciekawe co tam ucieli :P

 

Gra ktoś tutaj w multi (i nabija trofiki?)

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Skusilem sie na zakup. Euro ma cene do zaakceptowania. Nie ogralem TR wczesniej to lepszej okazji niz ta edycja nie bedzie. Wlaczylem na chwile multi - wydaje mi sie bardzo chaotyczne. Zdecydowanie temu trybowi dam szanse i zobacze co z tego wyjdzie. Kampanie wlaczylem tylko na kilkanascie minut, zeby zobaczyc co i jak. Gra wyglada przeslicznie. Dzisiaj jakos tak mniej czasu na granie wiec jutro sie biore za przechodzenie singla.

Odnośnik do komentarza

Tak jest PL Dubbing :)

Gra wygląda genialnie, co prawda widać czasem delikatne "szarpania płynności" ale to mały detal. 

Ja tam jestem zadowolony :)

 

Dobra, ustalmy jasno;

1. Jest wybór Karolina Gorczyca/ wersja ENG. plus napisy do wyboru?

2. Te szarpnięcia animacji są rzadsze niż na ps3/x-boxie360, czy jednak występują tak samo często?

Odnośnik do komentarza

To zapewne "płynny" framerate. Nie jest sztywno ustawiony na 60FPS, tylko potrafi czasem spaść aż do 32FPS (według testów Eurogamera). Kiedy widzisz spadek do 40 klatek, to odnosisz wrażenie, że gra trochę zwalnia. Dlatego nie lubię takich zabiegów, bo lepsze już stałe, betonowe 30 klatek, niż takie "naciągane" 60.

 

Z tym, że betonowe 30 klatek nie jest takie oczywiste do osiągnięcia na konsolach (bo na PC możesz sobie zalockować i tyle) dlatego już lepsze te spadki do 40 niż 24 jak w przypadku XO.

Odnośnik do komentarza

Moja wersja jest z artbookiem i po angielsku.

 

Jest też dostępna wersja z polskim dubbingiem gdzie głos Lary podkłada właśnie Karolina Gorczyca widziałem w sklepie uruchomioną tak więc są dwie wersje dostępne. 

 

Wpadłem do sklepu z grami po odbiór i kobieta, która sprzedaje tam gry mówi mi że niestety wynikł problem z Tomb Raiderem ponieważ dystrybutor czy tam dostawca zapewniał o polskiej wersji jednak jest ona po angielsku i jeszcze minę miała taką zmartwioną. A ja jej mówię że dobrze się składa ponieważ ja nie mówię po polsku i miałbym problemy ze zrozumieniem gry i Wyszedłem zadowolony   :woot:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak leciał Lis, chciałem poczyścić plansze z skarbków-pomyślałem po Lisie ale, że mnie olśniło to odpaliłem Cross play na Vicie. Okazało się, że  sterowanie na Vite jest zmienione tzn. nie jest "defaultowo" R2, R3 L2 I L3  z tyłu na ekraniku dotykowym

tylko jest to inaczej zrobione jak nie powiem...:P haha ale najgorsze do wykminienia był dotykowayn panel z pada do ps4...:P Generalnie duży + dla develepora, że o ym pomyśleli okazuje się, że można fajnei i ergonomicznie rozwiązać kwestię przeniesienie sterowania z pada do ps4 na Vitę.

Odnośnik do komentarza

 

Zagrałem i powiem tyle - jest to najlepsza gra na ps4 jaka wyszła do tej porty, 

zwłaszcza, że w sumie wyszło ich "pięć na krzyż" ...  :whistling:

:D

 

hah TRUE :D Jednak TR to moje Top3 2013 :P Także gra jest B.Dobra i taka pozostała, miło jest jednak zobaczyć ją ponownie w pięknej grafice oraz płynnej animacji.

Odnośnik do komentarza

Za gra jest B.Dobra i taka pozostała, miło jest jednak zobaczyć ją ponownie w pięknej grafice oraz płynnej animacji.

Jak najbardziej się zgadzam - jest tak dobra, że w trzy dni, singla zrobiłem na 100% i jeszcze mi mało, choć multi już mnie tak nie skusił, jak na x'ie te kilka miesięcy temu ... 

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...