Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady chłopaki jak ktoś nie potrafił gry skończyć na ps3 bo go znudziła to nagle na ps4 skończy tylko z powodu lepszej grafiki?  Ja grałem na xbox 360 i grę skończyłem na 90 kilka procent. Teraz przy tak dużej kupce wstydu bez sensu wracać do gry sprzed roku za cenę nowej gry. Wolę 200 zł przeznaczyć na Thiefa lub kilka starszych gier co mi się uzbierały w zaległościach. Mam nadzieję że to nie będzie norma i na ps4 w tym roku będą wychodzić jakieś fajne gry poza infamous i driveclub. Oby mało takich reedycji ja chcę nowe gry. Nie wiem czemu niektórym się marzy The last of us czy gta V na ps4 w wyższej rozdziałce :) Ja wolałbym GTA 6, Red Dead Redemtion 2, The Last of us 2 lub Uncharted 4. Jak będziecie łykać drugi raz tą sama grę to wydawcy się kapną i będziecie mieli tych reedycji pełno bo to łatwa kasa. Sens reedycji w HD ma sens jak by to była reedycja gry sprzed 10 lat (patrz FF X) a nie gry sprzed roku.

 

Ten post do tych co kupują a przeszli lub grali już na ps3, PC czy xbox360. Do tych co nie grali: To jedna z lepszych gier tamtego roku i brać w ciemno niezależnie od platformy i wersji.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To przeznaczaj, my wracamy do The Scavenger's Den

 

Przecież książeczka, ten artbook będzie dostępna w wersji podstawowej. Nie ma żadnych dodatkowych limited edition czy survival pack.

 

W skład Edycji Definitive wejdą:

  • gra TOMB RAIDER PL
  • Dodatkowe etui do gry
  • Artbook
  • Ścieżka dźwiękowa do pobrania

tombraider_definitive_shot_ps4.jpg

Odnośnik do komentarza

@ Fredybizkit 

Kupiłem w sklepe.pl za 209,00 PLN z odbiorem osobistym.

 

@Blantman 

Kto co woli :)

Ja wbiłem platynkę na PS3 i jestem wielkim fanem TR, więc nie ma dla mnie problemu ograć to cudo raz jeszcze :)

Thief - tez ogram :) tylko w swoim czasie :)

 

========================

 

Pytanie za 100 pkt :D 

Dotychczas pad od PS4 świecił tylko na niebiesko :) w TR miga na wszystkie 3 kolory :D - u Was też tak jest czy coś się pipcy ?

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

Oj jutro będzie rzeźnia normalnie rozpierducha on line, trofea będą wpadać jeden za drugim.

 

Singla zostawię sobie na deser. Tym razem zrobię odwrotnie bo męczyłem się w on line po fantastycznej przygodzie. O nie panowie nie tym razem :)

 

Daj znaka czy działa ten myk z generałem po wbiciu 60lvl hue hue. Po szczegóły odsyłam tu: http://www.psxextreme.info/topic/102598-tomb-raider/

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, też bym chętnie wział nawet jutro na premierę, ale skończyłem już na PS3, a nawet jeśli nie - zwyczajnie szkoda płacić 2stówki drugi raz za ładniejsze włosy i podbitą rozdziałkę <dymanko>. IMO jakby dali za te chociażby 149PLN to wielu by wzięło z tych, którzy choćby dla zasady nie będą pakować jeszcze raz pełnej ceny.

Odnośnik do komentarza

 

Oj jutro będzie rzeźnia normalnie rozpierducha on line, trofea będą wpadać jeden za drugim.

 

Singla zostawię sobie na deser. Tym razem zrobię odwrotnie bo męczyłem się w on line po fantastycznej przygodzie. O nie panowie nie tym razem :)

 

Daj znaka czy działa ten myk z generałem po wbiciu 60lvl hue hue. Po szczegóły odsyłam tu: http://www.psxextreme.info/topic/102598-tomb-raider/

 

 

W Definivite Edition Generał jest dostępny po osiągnięciu Prestige 2 więc jednak zrezygnowali z potrójnego dobijania do Lvl 60. A z glitchem nie wiem pewnie też mogli załatać. Pożyjemy zobaczymy. 

 

Już gram :) Mój boże ależ to masakrycznie wygląda !!!

Odnośnik do komentarza

To zapewne "płynny" framerate. Nie jest sztywno ustawiony na 60FPS, tylko potrafi czasem spaść aż do 32FPS (według testów Eurogamera). Kiedy widzisz spadek do 40 klatek, to odnosisz wrażenie, że gra trochę zwalnia. Dlatego nie lubię takich zabiegów, bo lepsze już stałe, betonowe 30 klatek, niż takie "naciągane" 60.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...