Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Daty wydania na razie nie ma więc tak na dobrą sprawę do wydanie ROTR to jedynie internetowe plotki i moje osobiste pragnienie. Podobno gra miała zostać wydana na święta 2016, więc w okolicach Grudnia. 

 

Ale gdyby mieli wydać ROTR na PS4 to tylko w wersji GOTY z tymi wszystkimi dodatkami. Bo innej opcji nie widzę. To była by w sumie dość dobra rekompensata i jakaś tam biedna reklama. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kto ograł Tomb Raidera na PS3 i PS4 jest w stanie powiedzieć, że między oryginałem a remasterem jest przepaść?

 

Właśnie ogrywam Definitive Edition. Co prawda na PS3 ogrywałem już dawno, ale o przepaści nie może by mowy, bo TR to jedna z najładniejszych gierek ever. Na PS4 mamy 1080p i te niby 60 fps (niby, bo często spadają, ale ogólnie jest fajnie). No i twarz Lary niepotrzebnie przemodelowali - zrobił się tu trochę taki wybotoksowany lachon, przypominający ciut tę sex lalę ze starych odsłon - wolałem jej bardziej dziewczęce oblicze z wersji na starą generację.

 

W każdym razie TR DE wypada świetnie, ogrywam po ukończeniu Uncharted 4 i graficznie Lara nie ma się czego wstydzić, gameplayowo jest nawet lepiej niż w najnowszych przygodach Drake'a, więc ogólnie polecam. 

 

No i jeśli chcesz zboostować multi, to wiesz gdzie się zgłosić - od czasów Dead Island w nic nie graliśmy :)

Odnośnik do komentarza

No jasne że mam - taka cudowna gra musiała zostać splatynowana :)

Multi to męczarnia, ale większość zrobiłem z dwoma kumplami (najlepsza opcja na level - stoi dwóch obok siebie, walisz jednemu headshota, drugi go ożywia, później w głowę drugiemu i tak do końca meczu), a surowce samotnie, biegając za skrzynkami wokół łodzi podwodnej :)

 

Na PS4 w sumie mam wszystkie trofki z multi, oprócz tych dwóch najgorszych - za level i wszystkie zakupy - tu niestety będzie nudny grind :)

Odnośnik do komentarza

najlepsza metoda na boost dla obu graczy - mała mapa, np w łodzią podwodną bo dobre respy, spotykacie się na środku i walicie do siebie z granatnika równocześnie. wpada kill, później jakieś inne bonusy. 3-4h i po temacie. reszta trybów to pewnie ustawka bo serwery już raczej pajęczynami zarastają a do niektórych potrzeba 4 osób.

Odnośnik do komentarza

We dwóch można się nawet ustawić pod wygraną w DeatchMatch, bo tutaj trzeba być na szczycie tabeli i ciężko z tym było gdy grali wymiatacze gdy ktoś jest słaby.

 

Wystarczy zaprosić do Deathmatch kumpla, który na mapie będzie po każdym respawnie biegł w naszą stronę, można się umówić w jakimś miejscu na mapie, zabijamy kolesia + każdego innego kto się nawinie i tak po chamsku szybko wpadają punkty. 

 

Dziś pewnie gdy już nikt w to nie gra Deathmatch się nawet nie uruchomi przy 2 graczach i potrzeba będzie 3.  :ogor:

Odnośnik do komentarza

Daty wydania na razie nie ma więc tak na dobrą sprawę do wydanie ROTR to jedynie internetowe plotki i moje osobiste pragnienie. Podobno gra miała zostać wydana na święta 2016, więc w okolicach Grudnia. 

 

Ale gdyby mieli wydać ROTR na PS4 to tylko w wersji GOTY z tymi wszystkimi dodatkami. Bo innej opcji nie widzę. To była by w sumie dość dobra rekompensata i jakaś tam biedna reklama.

 

 

Ostatnio Square Enix napisali, ze na E3 pojawia sie "emocjonujące wieści na temat Tomb Raidera". Czyli na ostatni kwartal roku wypuszcza wersje na PS4. Z tym DLC, to watpie..

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
5 godzin temu, izon napisał:

! Z drugiej strony naszła mnie taka refleksja, że jak gra sprzed 3-4 lat robi takie wrażenie, to branża pod względem technologicznym nie zrobiła wybitnego przeskoku.

Tak no jasne, teraz masz tylko gry z otwartym światem, które wyglądają lepiej niż ten Tomb Raider, ale to nic takiego, żaden przeskok. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Be_ napisał:

Tak no jasne, teraz masz tylko gry z otwartym światem, które wyglądają lepiej niż ten Tomb Raider, ale to nic takiego, żaden przeskok. 

Ta Horizon i co jeszcze? a w kwestii singlowych, gier przygodowych to ten Tomb stawia poprzeczkę naprawdę wysoko, z każdą minutą podoba mi się coraz bardziej, nie tylko grafika, ale też świetna narracja.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

No połowa tych wszystkich open worldowych gierek, Batman AK, Mad Max, Uncharted Lost Legacy, Rise of the Tomb Raider. 

 

Nie mówię, to wszystko tytuły ze świetną grafiką, bardziej chciałem pochylić czoła nad tym co chłopakom z Cryrstal Dynamics udało się osiągnąć w 2013 roku:) Ten tytuł  nie ma się czego wstydzić przy wieelu wspołczesnych grach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...