Skocz do zawartości

Tomb Raider - Definitive Edition


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Naleze do osob ktorzy nie ograli TR na ps3 ale zgadzam sie z przedmowcami, nie po to kupuje sie sprzet za 2k zeby grac w gry z poprzedniej generacji w podbitej rozdzialce i z wieksza liczba klatek. Tworcy mogli sie skupic duzo wczesniej nad wypuszczeniem nowego tytulu ktory bylby gotowy na start generacji a nie isc po najmniejszej lini oporu. Mojej kasy na bank nie zobacza i cicho licze ze duzo osob postapi podobnie.

Mi PS3 zdechło niedługo po ukończeniu tego TR. Następnej trójki nie było sensu kupować, bo za chwilę miałem mieć czwórkę. Gdyby mi padła wcześniej, podziękowałbym bogu że ta gra wyjdzie również na PS4.

Jak nie grałeś, tylko ciesz się że możesz zagrać na nowej konsoli,

Odnośnik do komentarza

W sumie całkiem zabawna informacja:

 

"Nixxes Software z dumą ogłasza, że pracowało nad Tomb Raider: Definitive Edition w wersji na PlayStation 4" - można przeczytać na stronie studia. Wydanie na Xboksa One nie zostało tu pominięte przez pomyłkę, tylko celowo. Nad nim pieczę sprawowała bowiem inna ekipa - United Front Games (twórcy Sleeping Dogs).

 

http://www.gram.pl/news/2014/01/24/tom-raider-definitive-edition-dwie-wersje-dwa-studia.shtml

 

Wygląda na to, że różnice mogą być jeszcze bardziej zauważalne w pewnych aspektach ;) Zobaczymy, jak już gra się pojawi, ale sam fakt, że nad konwersją pracowały DWA studia jest co najmniej... dziwny?

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Tak w ogóle...

 

95ATHzK.jpg

 

mCXCZpY.png


 

 


Może nie ma locka na 60, ale i tak trzeba przyznać że działa to bardzo dobrze...'

 

Powiedzcie mi jaki PC uciągnął TRa z włączonym efektem włosów + teselacją bez dropów do 30 fpsów :E?

 

No właśnie.... :D heh smutno się mi robi widząc, że xbox nie może sobie poradzić z dropami nawet w tej grze :o ciekawe co będzie z rok albo dwa....

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

http://a.pomf.se/bukwdk.gif

Może nie ma locka na 60, ale i tak trzeba przyznać że działa to bardzo dobrze...'

 

Niezłe asy na tym sonygafie, zrobić 300 pikselowego gifa który miałby w jakikolwiek sposób pokazać różnicę między 30 a 60 fps.

 

przecież widać że obraz po lewej jest płynniejszy niż po prawej

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku to nie jest wina X1 tylko United Front Games, którzy nie potrafili sobie poradzić ze zwykłą konwersją. Poza tym warto zerknąć na testy wydajności. Na PS4 stabilne 60 fps to trochę bujda bo najbardziej stabilnie jest wtedy gdy nie widać Lary i system nie zżera pamięci na TressFX. Czasem całość spada do 42 fpsów. X1 przynajmniej jest stabilny. Anyway, przez takie ułomne konwertowanie tracą tyko gracze i przy okazji wydawca zbiera baty za chamski skok na kasę.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://a.pomf.se/bukwdk.gif

Może nie ma locka na 60, ale i tak trzeba przyznać że działa to bardzo dobrze...'

 

Niezłe asy na tym sonygafie, zrobić 300 pikselowego gifa który miałby w jakikolwiek sposób pokazać różnicę między 30 a 60 fps.

 

przecież widać że obraz po lewej jest płynniejszy niż po prawej

 

 

haha ciekawe w jaki sposób widać skoro jest to footage z youtube na którym jak wiadomo jest tylko 30fps. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

eXact_Pl: Niezły asior z Ciebie jak widzisz 60 FPS na 30 FPSowym giffie XD

 

Co te plejstejszyn robi z ludźmi, zaczynasz mieć omamy. A głosów przypadkiem nie słyszysz? ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Na filmikach z tej strony Gamersyde ( są one w nagrywane w 60 fps - w przeciwieństwie do Youtube), widać wyraźną różnicę w fps-ach na korzyść PS4.

Te spadki wypadają bardzo sporadycznie i nie kłują zbytnio, natomiast ogolnie: płynność- świetnie.

DF powinno podawać nie średnią lecz medianę kl/sek. Średnia to "największe kłamstwo" :P

 

Przykład 1:

Ja nie biję swojej żony, a sąsiad leje swoją ostro codziennie. Średnia = obydwaj lejemy nasze żony umiarkowanie. :D

Przykład 2:

Mam psa. Średnio mamy po TRZY nogi.

 

A na marginesie, stabilne 30fps też jest zacne i jak najbardziej grywalne. Wystarczające do większości gier. Osobiście wolę 1080p/30 niż 720p/60, bo jest dużo większa szczegółowość obrazu, a multi wyczynowe w FPS-ach mnie nie interesuje.

 

Mam PS4 więc Tomb DE kupie (ale z pół roku, he he ), bo na PS3 nie grałem.

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza

Widział ktoś już TR-a w Media Markt? Chodzi mi konkretnie o cenę, dzwoniłem do MM w Gdańsku i jeszcze nie mają, nie wiedzą kiedy będą mieć i ceny nie znają...

 

W ogóle jakby ktoś kupił, napiszcie czy wszystkie dodatki są na płycie czy są jakieś kody do pobierana (online pass?).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

eXact_Pl: Niezły asior z Ciebie jak widzisz 60 FPS na 30 FPSowym giffie XD

 

Co te plejstejszyn robi z ludźmi, zaczynasz mieć omamy. A głosów przypadkiem nie słyszysz? ;)

Naprawde tylko ja widze roznice miedzy prawa a lewa strona? :-D

 

 

Nie widzisz różnicy bo jej NIE MA. Ten gif jest w 30 FPS, przestań się ośmieszać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

eXact_Pl: Niezły asior z Ciebie jak widzisz 60 FPS na 30 FPSowym giffie XD

 

Co te plejstejszyn robi z ludźmi, zaczynasz mieć omamy. A głosów przypadkiem nie słyszysz? ;)

Naprawde tylko ja widze roznice miedzy prawa a lewa strona? :-D

Nie widzisz różnicy bo jej NIE MA. Ten gif jest w 30 FPS, przestań się ośmieszać.

Nie bralem pod uwage ze ty jako naczelny wszystkich botow wezmiesz tak mocno ta sprawe do serca w ktorej X1 tak mocno sie kompromituje i bedziesz tak mocno naskakiwal, ok, rozwiaze ta lamiglowke.

Zartowalem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...