Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

"Alien Isolation" - praktycznie gra perełka! Całość prawie przeszedłem. Prawie, bo trochę przyjanuszowałem: odinstalowałem ją przypadkowo, ale nie chce mi się do niej wracać, przynajmniej na razie - być może ogarnę sobie kiedyś tytuł na NS, jak kolega w poście wyżej pisał o wersji przenośnej, bo wiem, że na Switcha jest, w wersji cyfrowej na pewno. Znajomy grał w tą alienową grę na PC, i cóż... nie ukończył... :Coolface: bo nie był w stanie przejść gry ze względu na strachogenność. Najlepsze w "AI" jest to, że... jako gracz i zarazem główny bohater gry masz świadomość, że nieustannie, z każdą kolejną minutą rozgrywki jesteś obserwowany przez ,,To coś", które ukrywa się gdzieś w skomplikowanej sieci korytarzy głównej przestrzeni Nostromo. 

 

A tu.. taki myk, ciekawy gadżet. W Słoiku twarzołap, taki oto sobie jest:

 

https://www.etsy.com/pl/listing/1423909516/taxidermy-alien-jar-xenomorph-specimen?click_key=69f4281e7504efbe4b346ffe329b7d4797179e40%3A1423909516&click_sum=77129183&ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=alien+in+jar&ref=sr_gallery-1-4&organic_search_click=1&pro=1&frs=1

 

Ale to... :obama::

 

https://www.etsy.com/pl/listing/1438669146/alien-warrior-new-born-alien-warrior?click_key=afc42bb1e4d0aee27b061ea553ced38a2cbae85b%3A1438669146&click_sum=9811c132&ref=landingpage_similar_listing_bot-4&sts=1&listing_id=1438669146&listing_slug=alien-warrior-new-born-alien-warrior

 

 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Wredny napisał:

Akcja Isolation nie toczy się na Nostromo, alterze z kolejnym durnym nickiem :reggie:

 

Mój błąd - w grę grałem pobieżnie (jak pisałem wyżej, tzn. nie ukończyłem jej tak jak chciałem, więc nie pamiętam praktycznie wszystkiego co geek AlienVersum powinien wiedzieć, co tyczy się tej produkcji), a myślałem, że córka Ripley wraca na USCSS Nostromo w celu wyjaśnienia tego, co stało się z jej matką na tym superstatku, jaka była przyczyna tak nagłej katastrofy. Poza tym lubię ekstremalne nicki, lubię się wyróżniać nawet w tak prosty sposób. Zresztą scenariusz "Alien: Isolation" to dobra podstawa na np. miniserial, około 6-odcinkowy, po 50 min na epizod, np. zrealizowany przez Peacock, PrimeVideo. A czemu by nie? Widząc na czym polega rozgrywka w "AI", jak wygląda świat przedstawiony i tutejsze miejsce akcji, dobry scenarzysta, niewysoki budżet i dobra ekipa wykonawcza powinny wystarczyć do wyprodukowania tego typu produkcji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...