Skocz do zawartości

Alien Isolation


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 7 godzin póki co i szczerze odkąd ją mam to nie wiem jak się zmotywować żeby ją włączyć... Jest straszna. 1 godzina gry albo 2 i odczuwam psychiczne zmęczenie. Nie jestem wstanie opisać tego stresu. Ale dodam też, że gra jest wspaniała (póki co). Fanka trylogii Obcego musiała sprawdzić jak będzie spisywać się gra, no i... ciężko jest :D!

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest, nic lepszego fanka nie mogła sobie wyobrazić (choć ja się bawiłem fajnie nawet przy Colonial Marines:P)

 

W każdym razie chciałem się jeszcze odnieść do posta kogoś tam wcześniej o tym, że brakuje mu manualnego save w tym tytule:

giphy.gif

 

 

Serio... stres sięgałby zenitu, gdyby można było save'ować co sekundę...

Odnośnik do komentarza

Tu się nie zgodzę - średniak, ale nie CRAP. Taki tytuł z okolic 6/10, ja wiedziałem, czego się spodziewać, więc nie miałem wygórowanych oczekiwań, w zamian dostając masę smaczków z mojej ulubionej, drugiej części filmu.

Oczywiście przy takim Alien Isolation to może faktycznie kupa, ale samo w sobie nie jest tak złe, jak wszyscy (a ci w większości nawet nie grali) trąbią.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tu się nie zgodzę - średniak, ale nie CRAP. Taki tytuł z okolic 6/10, ja wiedziałem, czego się spodziewać, więc nie miałem wygórowanych oczekiwań, w zamian dostając masę smaczków z mojej ulubionej, drugiej części filmu.

Oczywiście przy takim Alien Isolation to może faktycznie kupa, ale samo w sobie nie jest tak złe, jak wszyscy (a ci w większości nawet nie grali) trąbią.

 

Właśnie ja nie potrafiłem wyczuć w tym nawet średniaka. Dosłownie po odpaleniu czułem się jakbym włączył gierkę z biedronki za 9.99, nie tylko pod względem grafiki, ale i modelu strzelania. Nie wiem, może później się rozkręciło, ale ja wysiadłem. A i fanem uniwersum nie jestem więc dużo mnie raczej nie ominęło.

Odnośnik do komentarza

Gdyby gra miała manualnego save'a to zapewne spędziłabym więcej czasu na samym save'owaniu, niż na samej grze.

Myślałam o sprawdzeniu Colonial Marines, ale raczej nie tknęłabym Aliens vs Predator.

 

AvsP technicznie jest lepsze od ACM, ale klimat ta druga ma ciekawszy. Tak jak Wredny pisze ACM to sredniak, ale dla mnie fana Aliens, calkiem fajna gra. W AvP najlepsza kampania to ta gdzie grasz marines>alien>predator przynajmniej dla mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Gdyby gra miała manualnego save'a to zapewne spędziłabym więcej czasu na samym save'owaniu, niż na samej grze.

Myślałam o sprawdzeniu Colonial Marines, ale raczej nie tknęłabym Aliens vs Predator.

AvsP technicznie jest lepsze od ACM, ale klimat ta druga ma ciekawszy. Tak jak Wredny pisze ACM to sredniak, ale dla mnie fana Aliens, calkiem fajna gra. W AvP najlepsza kampania to ta gdzie grasz marines>alien>predator przynajmniej dla mnie.

 

 

No wydaje mi się, że CM nie byłoby takie złe, ale mogę być nieobiektywna ;). A gdybym już zagrała w Aliens vs Predator to pewnie wybrałabym kampanię Xenomorpha :P

Odnośnik do komentarza

I pewnie dlatego jestem tak wyrozumiały, bo przed premierą miałem w doopie ten cały marketingowy bullszit, nie oglądałem podrasowanych filmików itp.

Za to używając mózgu, słusznie wywnioskowałem, że po siedmiu latach developingu i prawie takiej samej liczbie studiów developerskich, które odrzucały sobie ten projekt niczym gorącego ziemniaka, szału nie będzie - dzięki temu na chłodno oceniłem to, co dostałem, a nie byłem wrukwiony na rozbieżności pomiędzy obietnicami a stanem faktycznym :)

Odnośnik do komentarza

I pewnie dlatego jestem tak wyrozumiały, bo przed premierą miałem w doopie ten cały marketingowy bullszit, nie oglądałem podrasowanych filmików itp.

Za to używając mózgu, słusznie wywnioskowałem, że po siedmiu latach developingu i prawie takiej samej liczbie studiów developerskich, które odrzucały sobie ten projekt niczym gorącego ziemniaka, szału nie będzie - dzięki temu na chłodno oceniłem to, co dostałem, a nie byłem wrukwiony na rozbieżności pomiędzy obietnicami a stanem faktycznym :)

 

Zazwyczaj tak jest, że im mniejsze oczekiwania tym lepiej dla nas, bo aż tak nie narzekamy. Widziałam gameplay (po rozpoczęciu Izolacji chciałam sprawdzić czy są jeszcze jakieś gry w tej tematyce) i nie wyglądało to źle, ale nie wiem co by było gdybym w tą grę zagrała. No oczywiście w komentarzach było pełno niezadowolenia i w ogóle, że to jedna z najgorszych gier ;)

Odnośnik do komentarza

Pier.dolenie. Duke za dyche broni sie humorem i klimatem starych czesci. Z kolei po stronie ACM stoi filmowy klimat i sporo smaczkow z Aliens. Odglosy, muzyka, bronie sa prosto z filmu. Fakt, ze klatki leca, ale miejscami jest ladniej niz w Duke, choc sa lokacje i tragiczne. Wedlug mnie teraz to nie kwestia kasy czy warto zagrac a tego czy lubisz Aliens i nie szkoda Ci czasu.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie gralem w gorszego FPS-a na 7-ej generacji, moglbym do tego koszyka dorzucic Homefront czy Resistance, ale tam nie było chyba az tak źle. ACM to nie jest kompletny gniot, który jest ledwie grywalny, ale jest bardzo słaby. Da się od biedy porobić kapiszonowe pju pju do upośledzonych obcych, którzy bardziej smiesza niż strasza, ale to bardziej  w kategorii ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ło jezu, ominąłem całą stronę. Co to za czary jakieś. :/

 

Tu się nie zgodzę - średniak, ale nie CRAP. Taki tytuł z okolic 6/10, ja wiedziałem, czego się spodziewać, więc nie miałem wygórowanych oczekiwań, w zamian dostając masę smaczków z mojej ulubionej, drugiej części filmu.

Oczywiście przy takim Alien Isolation to może faktycznie kupa, ale samo w sobie nie jest tak złe, jak wszyscy (a ci w większości nawet nie grali) trąbią.

 

Aliens: Colonial Marines to totalny crap bez względu na to czy się go porównuje z Isolation czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.