Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

pes2014 lepiej sie oglada z boku z uwagi na fajne animacje (w wiekszosci) niz w niego gra - swego czasu mialem ostra podjare na wersje z ps plus ale po paru meczach usunalem to z dysku w pizdu - z takim lagiem w sterowaniu, smiesznym przenikaniem, beznadziejnymi bramkarzami nie da sie grac, no i jeszcze zniszczyli mi strzaly i o bramke zza pola karnego niesamowicie ciezko rpzez to trzeba grac schematami na akcje i strzaly z 5-10 metrow. NUDY i FRUSTRACJA

Odnośnik do komentarza

W PES 2014 przegralem mnostwo meczy. Pierwszymi filmikami bylem zachwycony, tym, ze Konami w koncu zmienilo silnik. Demem rowniez, podeszlo mi bo lubie wolniejsza gre, gdzie rozgrywam pilke powoli, a nie pruje z nia od bramki do bramki. Tego sie w nowej FIFIE obawiam jak to bedzie wygladalo. Napewno bede staral sie zmiejszyc tempo w porownaniu do tego co jest na pierwszych gameplayach.

 

Na poczatku PES byl mega zbugowany, bardziej niz demo. Wiec odczekalem troche zanim go kupilem, a jak to zrobilem to bylo bardzo dobrze, ale te glupoty w gameplayu zaczely meczyc za bardzo. Glupio zachowujacy sie bramkarze z kozackimi animacjami. Tak mozna ich podsumowac. Sedziowie, ktorzy maja downa. Mimo swoich zalet, jak to, ze kazda druzyna gra sie inaczej, czuc roznice miedzy pilkarzami, gra mnie na dzien dzisiejszy zmeczyla i nie czerpie takiej przyjemnosci z meczykow jak wczesniej. PES 2015 na razie wyglada mi na czeternastke w 1080p i 60 klatkach. Animacje po golu te same, grafika taka sama. Trzeba ograc demo, ale na razie dla mnie to za malo. Moze po nim zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza

ja od zawsze pisze, ze wiele pesów z generacji ps3 byloby bardzo zjedliwe gdyby nie bugi i niech pes2015 to bedzie pes14 w full hd i 60fps byle tylko wreszcie naprawili te bugi, ktore niszcza serie od takiego czasu - tez jestem zwolennikiem wolniejszych odslon pesa i gry kombinacyjnej niz radosnego biegania od bramki do bramki i meczow konczacych sie wynikiem 5-4

 

ehhh szkoda mi wersji 2013 - blad z ta wysoka grajaca obrona i pilkami bitymi na ultra szybkich ronaldo czy van der michta przekreslil do mnie ostatecznie ta wersje, a szkoda bo gdy sie gralo srednimi/slabymi druzynami to sam feeling z gry i tempo i swoboda kreowania akcji byly rewelacyjne

Odnośnik do komentarza

Cała gra była okrojona bardzo jeśli chodzi o tryby gry, nie wspominając o złej optymalizacji, cięciach itd. Wydałem na ten szit 40zł, dzięki uprzejmości cebula power psn. Inaczej naplułbym sobie sam w pysk gdybym wydał na to 200 ponad zikos. Nie wiem co mam myśleć o PES 15. Nadal nie widzę sensu jak przycebulić a lepiej wydać na Fifkę.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jak PES2015 okaże się w porządku i Konami utrzyma formę to może wersję 2017 kupię :) Niestety przemysł japoński leży i kwiczy, piłka nożna odstaje od zachodu, wyścigi samochodowe tak samo, nawet jRPG nie są w formie.

Akurat przy PES2015 pracuje nowy team z europy,specjalnie po to zatrudniony(UK),także ten argument odpada.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

PES 2015 na next genach bez wsparcia moderów - nie będzie można wgrywać option file - imo porażka.

Na PC i past genach oczywiście wszystko jak zawsze,do tego potwierdzili,że nie będzie żadnych różnic poza kilkoma graficznymi bajerami(oświetlenie i publiczność na stadionie będzie lepsza na next genach) między next genem a PC(a to poprawią moderzy).W koncu dobre wieści,a już się martwiłem :D

Ludzie będą zmuszenia grać bez oryginalnych strojów.A czemu?Bo się nie da.

Adam Bhatti:

 

Have to say, if you love options files, then PC, PS3 and X360 are definitely the way to go right now. It's a system restriction with new gen

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

 

PES 2015 na next genach bez wsparcia moderów - nie będzie można wgrywać option file - imo porażka.

Na PC i past genach oczywiście wszystko jak zawsze,do tego potwierdzili,że nie będzie żadnych różnic poza kilkoma graficznymi bajerami(oświetlenie i publiczność na stadionie będzie lepsza na next genach) między next genem a PC(a to poprawią moderzy).W koncu dobre wieści,a już się martwiłem :D

Ludzie będą zmuszenia grać bez oryginalnych strojów.A czemu?Bo się nie da.

Adam Bhatti:

 

Have to say, if you love options files, then PC, PS3 and X360 are definitely the way to go right now. It's a system restriction with new gen

 

To dla mnie skreslilo PES 2015. 2014 tez bym nie kupil, gdybym nie mial pewnosci, ze bede mogl wgrac OF.

Odnośnik do komentarza

Cała gra była okrojona bardzo jeśli chodzi o tryby gry, nie wspominając o złej optymalizacji, cięciach itd. Wydałem na ten szit 40zł, dzięki uprzejmości cebula power psn. Inaczej naplułbym sobie sam w pysk gdybym wydał na to 200 ponad zikos. Nie wiem co mam myśleć o PES 15. Nadal nie widzę sensu jak przycebulić a lepiej wydać na Fifkę.

Mi nawet cebuli żal, partacze z Konami nie zasługują nawet na 10 zł za to gów,no jakim jest PES 2014. Ech, a w trójkę i piąteczkę to się zagrywało.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, ja się zagrywam w PES 14 od paru miesięcy, i pomimo tego że zgadzam się z wami, to nadal w to gram.

 

W(pipi)iające sędziowanie, faule z dupy, wcisnąłem podanie i piłkarz zrobił wślizg bo piłka była daleko, dotknął przeciwnika i faul. Każdy faul - żółtka kartka.

 

Strasznie schematyczne gole, tylko raz strzeliłem Robinho z dystansu i padła bramka - sam na sam bramkarze są bez szans, a z dystansu zawsze, zawsze bronią.

 

Co do kontuzji - czasem pisze, że injured player is unable to continue. Ale nadal w to gram, bo jest przyjemnie, przyjemnie się rozgrywa piłkę, jakoś fajnie się ją podaje, dość realistycznie. PES 14 ma dużo dużo wad ale i tak go całkiem lubię.

 

Przegięci są obrońcy, często próbuję grać z kontry, np. Theo Walcott przegrywa pojedynek szybkościowy (!) z Perem Mertesackerem... Masakra.

Odnośnik do komentarza

Boże, jaki każuale mają problem z tą grą... Nie chciało się poświęcić trochę więcej czasu na granie to potem takie kwiatki na forum piszą... PES 2014 to wbrew pozorom jedna z najlepszych odsłon serii. Jasne, ma wiele błędów, ale jak ktoś się w nią wgłębi to potrafi oddać miód z nawiązką w postaci dużej grywalności. No ale jak ktoś jest przyzwyczajony do FIFY, to ja nie mam pytań...

 

lol, ty nawet nie wiesz jak się wgłębiłem, fify nigdy nie lubiałem bo to był ping pong a nie piłka nożna. ja wiem że PES 14 jest bardzo dobry, nie po to gram tylko w niego od kwietnia..

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

do mnie bezsprzecznie 2013 byla najbardziej udana czescia na ps3, na pes2014 nie moge patrzec, jak wam sie podoba to ok, bo tez twierdze ze ogolne zalozenia i koncept tej czesci jest swietny ale wpomniane bledy i zabranie znakow rozpoznawczych serii (piekne strzaly zza pola karnego itp) zabily dla mnie ta czesc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...