Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, asax napisał:

Zastanawiam sie nad Just Cause 3, nigdy w zadna czesc nie gralem ale z checia zagralbym teraz w takiego odmozdzajacevo relaksacyjnego sandboxa

Nigdy nie grałeś to na promocji masz just cause 2 we wstecznej. O wiele lepsza gra i bez bugów. Będzie pan zadowolony!

 

 

Ja chyba marvel ultimate alliance bundle przytule. Mam taką ochotę na tego rodzaju grę a nigdy nie grałem w jedynkę a i dwójkę mało co pamietam (wtedy ogrywałem za dużo gier na raz i nie kończyłem jak teraz :) )

Odnośnik do komentarza

IMO Just Cause 3 jest sporo lepszy niż Just Cause 2, ale nadal gra jest niestety kupsztalem. Szczególnie na konsolach, gdzie dropi jak poje,bane i jeszcze nie skipuje klatek, tylko załącza się slow-motion przy dropie xD.

Odnośnik do komentarza

Ja nie przepadam za superbohaterami (poza Batmanem - filmy Nolana i seria od Warnera/Rocksteady), ale Marvel Ultimate Alliance to kawał dobrego szpila. Hack'n Slash jak każdy inny, ale fajnie się gra w coopie - szczególnie na jednej konsoli. No i ta masa postaci z dużym wyborem zróżnicowanych zdolności. Fajna naparzanka, która ma trochę feeling beat'em up'ów. Ogrywałem to na PSP sto lat temu i przymierzałem się do wersji na 360, ale ceny wtedy były już jak za jakąś edycję kolekcjonerską i odpuściłem. Jakbym miał więcej czasu i miłości do Marvela, to bez zastanowienia bym łykał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozpoczęła się wiosenna wyprzedaż,  kolo 300 tytułów na X1 i X360 jest w promocji. Przykładowo RE7 właśnie dostal patcha pod Koxa jest za 83zł. 

 

https://www.resetera.com/threads/xbox-live-spring-sale-300-games-march-27-april-10.32148/

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś kumulacja - nowe gry w GwG, Game Passie i oferty tygodnia

https://www.ppe.pl/news/57984/games-with-gold-i-xbox-game-pass-na-maj-dostepne-promocja-na-xbox-live.html

Zastanawiam się nad Firewatch - 5$ w moim regionie USA. Tylko nie wiem czy się nie rozczaruję jak przy Virginii. Do czego to podobne? Na ile h?

Odnośnik do komentarza

Grałem i w Firewatch i w Virginię, tym drugim tytułem zawiodłem się podobnie jak ty, ale Firewatch naprawdę bardzo mi się podobał. A do czego podobne? W sumie porównania nie mam, bo w niewiele podobnych tytułów grałem, ot interaktywna, ale mocno wciągająca opowieść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam Firewatch  w kategorii walking simulator jedna z lepszych gier. Zdecydowanie inna klimatem i sposobem podejścia do rozgrywki od virgini. Jak jedno ci nie podeszło nie znaczy że drugie nie może się spodobać.  Najbliżej firewatchowi fo Edith Finch czy ethana cartera ale bez elementów sci fi czy fantasy. Spacerujesz i rozmawiasz z pewną osobą przez radio. Bardzo klimatyczna gra i naprawdę świetnie napisane dialogi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...