Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

sobies i winner fajny bol du.py i usprawiedliwianie na sile bo wydali kase na abonament i czuja sie teraz naiwniakami bo mogli ogladac mecze za free xDDDD

 

Uwierz mi, że wyjątkowo tak się nie czuję. Sam kiedyś byłem niesamowitym kombinatorem z sopcastami/linkami z dziwnych stron i oglądaniem na kompie w jakości piksela. Zwyczajnie w pewnym momencie człowiek już ma dość i chce oglądać normalnie przed TV. Poza tym pracujemy i na coś te $$$ można wydać czasami.

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale to masz przed tv, bez kombinowania, a jak masz satelite skierowana na astre to jeszcze w HD - wiecej kombinowania jest z zamowieniem tego haraczu niz z wybraniem na pilocie numeru programu na ktorym jest zdf lub ard

 

winner jaki zwyciezca zycia, na zmywaku robi za granica a juz przedsiebiorczych od plebsu wyzywa

Odnośnik do komentarza

Oho, widzę wyzywanie od zmywaków więc ból dupki lvl hard, papawdupulos, boli mocno ała. :lol:

 

Hehe, wy sobie oglądajcie gdzie chcecie, a później opowiadajcie dookoła "jakie to szwaby złe i cioty i dziadek umierał za Polskę ojczyznęł naszom nie damy niemcom pluć nam w twasz".  :reggie:

 

Nie no, tutaj to również przesadzasz. Panowie, nie przesadzajmy w obie strony. Ja tam dałem zapłacić Polsatowi (nie czuję się z tego dumny, ale mam dostęp do meczów, które chcę oglądać bez stresów) jedni nie dają im zapłacić i mają inne sposoby które również są w porządku. Co nie zmienia faktu, że w mojej ocenie te 100/ 79 zł za 51 meczy to chyba nie jest dużo (w porównaniu do śmiesznych KSW za 40 zł oglądania 4 godzin imprezy).

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

"EURO 2016 ZA DARMO W ZDF i ARD oraz w czeskiej CT! Aż 45 z 51 spotkań mistrzostw Europy pokażą za darmo niemieckie stacje ZDF i ARD. Pozostałe sześć ma transmitować Sat1. Trzeba tylko ustawić antenę na Hotbirda 13E i posiadać dekoder, dzięki któremu będziemy mogli samodzielnie wyszukać kanały. Dla bardziej wymagających, istnieje jeszcze odbiór odrobinę mniej popularnej w Polsce Astry 19,2E. W tym przypadku 45 spotkań w niemieckich kanałach zobaczymy w jakości HD."

 

Podaj dalej! :potter:

Jest jakiś hd kanał na nc+ za free rzecz jasna ?
Odnośnik do komentarza

 

"EURO 2016 ZA DARMO W ZDF i ARD oraz w czeskiej CT! Aż 45 z 51 spotkań mistrzostw Europy pokażą za darmo niemieckie stacje ZDF i ARD. Pozostałe sześć ma transmitować Sat1. Trzeba tylko ustawić antenę na Hotbirda 13E i posiadać dekoder, dzięki któremu będziemy mogli samodzielnie wyszukać kanały. Dla bardziej wymagających, istnieje jeszcze odbiór odrobinę mniej popularnej w Polsce Astry 19,2E. W tym przypadku 45 spotkań w niemieckich kanałach zobaczymy w jakości HD."

Podaj dalej! :potter:

Jest jakiś hd kanał na nc+ za free rzecz jasna ?

HD mu się zachciewa. Panisko. Masz za darmo to nie wybrzydzaj albo bulić i HD komentarz i Borek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...