Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro też sądny dzień dla Media Markt - jak wygramy zacznie się oddawania kasy za zakupy powyżej 500zł w dniach 2-5 czerwca.

 

 

- Promocja była strzałem w dziesiątkę. Zadziałała na klientów jak magnes, przyczyniając się do wzrostu sprzedaży. Nie mogę jednak ujawnić, o jakiego rzędu wzroście mówimy. Potwierdzę tylko, że był znaczący - komentuje Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Saturn Holding Polska.

 

Kumpel się wkurzy lekko jak wygramy, miał już plan robić cebule, kupić jakiegoś wypasionego TV, a w razie awansu do 1/2 sprzedać i mieć hajs x2 :D

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Niby reklama, ale i tak szacun

-Asgier, we certainly could use you in our national team. Wouldn't you like to play for Germany?

- I am Icelandic and I will be Icelandic

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=n1-nky95B2I

Na końcu tej reklamy brakuje tylko piszczacego komentatora jako dowodu że Islandia powróciła na europejskie salony xd

Odnośnik do komentarza

Ej dobra, w przeciwieństwie do wszystkich polskich dziennikarzy sportowych, maniaczyłem eliminacje, i dla mnie najlepiej grające ekipy na obecny moment to tak:

 

1. Hiszpania

2. Francja

3. Austria

4. Anglia

5. Belgia

6. Walia

7. Chorwacja

8. ...mooże Niemcy ale w sumie to niezbyt

 

Nieźle

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

fajne jest teraz podejście ludzi do meczów Polandii, nie ma wsi i napompowanego balonu typu omg przejdziemy każdego kto się nawinie tylko jest w miarę spokojnie, tak samo było przed Swiss...mamy prawo marzyć bo już jest nadwyżka ponadprogramowa i gramy historyczny turniej

 

ogólnie byłem za Portugalią żeby doszli do finału no ale że wpadli na nas...trzeba ich wykopać :> zblokować potroić i zgwałcić Ronaldo i Lewy niech wykartkuje Pepe i punktuje z kontry  :kiss:

Odnośnik do komentarza

Jakiego kur.wa balonu? Czy jak zdobędziemy Mistrzostwo Europy i będziemy faworytami na Mistrzostwach Świata, to też pompowanie balonika? I jakie do kur.wy nędzy marzenia? Taki powinien być każdy normalny kibic - ma wierzyć w siłę swojej reprezentacji, żeby niszczyła wszystkich. No ale czego się spodziewać po Polakach - wieczni pesymiści i zawistnicy.

 

 

 

Pompowanie balonika XD

 

 

Wy to się powinniście na tym forum zapaść pod ziemię po tym co pisaliście przed Euro, no ale to ja już nawet o tym nie będę przypominał. 

Odnośnik do komentarza

Jakie to polactwo byc teraz sknerą albo narzekac na repre. Ale tez nie oszukujmy sie nalezalo nam kibicom sie wreszcie cos od piłkarskiej repry. Tyle lat zenady i upokorzen. Tak naprawde to co eliminacje w nich wierzylismy zeby potem oni wyjeli kut.asa i nas obsikali. Nie wiem nawet czy w takim 2002 roku balon nie był sporo wiecej nadmuchany niz teraz. A ze mamy autostrade do finalu? To chyba juz nie nasza wina ze tuzy typu walia, islandia , belgia czy chorwacja pozajmowały w swoich grupach zaskakujaco lepsze od przewidywan miejsca. 

 

Zreszta sory ale ze niby po drugiej stronie drabiny są jakies pielkielnie mocne druzyny?  Gdybysmy grali z belgią niby mielibysmy sporo wieksze szanse niz trafilibysmy na francje? No nie sądze. Drabinki sa takie jak druzyny graja w turnieju. Nie graja wielkie firmy tylko druzyny ktore maja najlepszą forme turniejową. Nie chciałbym grac o zycie z niemcami czy włochami ale francja czy islandia? No bez przesady. IMO podobny poziom do belgia-walia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...