Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

No dzisiaj dość szczęśliwa wygrana, ale ogólnie mówienie że są słabi to absurd. Moim zdaniem. Ech, nie chce mi się już nic mówić. Świat tak to zapamięta, podobnie jak to że Wesley Sneijder był najlepszym piłkarzem świata w roku 2010 i inne tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza

No Eder i Patricio bohaterowie meczu ostatecznie. Świetna zmiana napastnika. No ale wiadomo że wpuszczenie "dziewiątki" za środkowego napastnika pod koniec meczu to autobus i Grecja.

 

Aha i Guerreiro. Wspaniały mecz, może jego najlepszy. Ale gra w Lorient, nie w Bayernie, więc nie wiem, może się nie liczy.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Eder i Patricio bohaterowie meczu ostatecznie. Świetna zmiana napastnika. No ale wiadomo że wpuszczenie "dziewiątki" za środkowego napastnika pod koniec meczu to autobus i Grecja.

 

Aha i Guerreiro. Wspaniały mecz, może jego najlepszy. Ale gra w Lorient, nie w Bayernie, więc nie wiem, może się nie liczy.

W sumie to gra w Borussi.

Odnośnik do komentarza

Mecz na wysokim poziomie, z ostrą walką o przewagę. Nikt tu nie dostał nic za darmo, nikt nie machał rękami wysoko w polu karnym żeby mecz stał się "ciekawy". Wygraną trzeba było wywalczyć minuta po minucie. Jak druga połowa należała do Francuzów i myślałem, że zdominują do końca, tak dogrywka jednak należała do Portugalczyków. Francja zdjęła swoich najgroźniejszych graczy, nie wytrzymała. Nie stworzyła nic w dogrywce, gdy Portugalia w miarę coś tam zaatakowała.

 

Oczywiście, ich najbardziej wartościowym graczem był dziś bramkarz. Nie zaprzeczam. Koronny występ jego kariery w finale Euro, w którym po stronie zwycięskiej zagrało DZIESIĘCIU wychowanków Sportingu CP. Barcelona what?

 

Świetny zespół, grający ładnie, technicznie, dobry taktycznie, jak widać też gotowy na walkę 120 minut co kilka dni. Niesamowity zwycięzca godny złotego medalu, pokazujący najnowsze trendy taktyczne, które od już ponad 10 lat rozwijają się właśnie w Portugalii.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...