Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

piłka nożna to jednak najdziwniejszy sport świata i potem się nasz biegacz o jakże mówiącym wiele nazwisku Lewandowski dziwi, że ludzie wywieszają flagi jak grają piłkarze, a nie jak nasi lekkoatleci wygrywają klasyfikację medalową ME. Portugalia ME ! Drużyna która wygrała jeden mecz w 90 minut, wygrywa finał w dogrywce... bez Ronaldo. Nie lubię Madryckich piłkarzy, bo od zawsze kibicuję Barcelonie, ale "szapoba", jak nie dało się inaczej, to dało się właśnie tak. Ale odkąd świadomie oglądam ME czyli od wygranej Danii, to był najsłabszy turniej na starym kontynencie. Ależ jest teraz niedosyt, że Nawałka ubzdurał sobie jedną taktykę na całe Euro i nie szarpnął tych naszych orłów, żeby się otworzyli w ćwierćfinale. 

Odnośnik do komentarza

No dobra oglądałem :(. Dobry motyw z tą Portugalią, trochę mi szkoda Francji, ale w sumie zasłużyli tak samo na wygranie tego meczu, jak Niemcy z nimi. Ronaldo jest tak dobry, że nawet swoją aurą zdobywa tytuły.

Odnośnik do komentarza

Wchodzę na Twitter i część dziennikarzy jeszcze jako tako trzyma poziom, ale Krzysiu Stanowski pisze, cytuję: "Byliśmy na Euro TRZY RAZY lepsi od Portugalii", "tak serio to Grecja w 2004 roku była bardziej przekonująca". Niby lol gdyby nie to, że wiem, że tak jak on mecze ogląda bardzo dużo osób i będą do końca życia tak właśnie myśleć.

Odnośnik do komentarza

No i pieknie jestem bardzo zadowolony z takiego obiegu spraw .Przy odrobinie śmiałosci i my mogliśmy zagrać w finale , dobra drabinka i Portugalia to wykorzystała .U nas zabrakło formy u napastników szczególnie u Robercika  który swój potencjał wykorzystał począwszy na reklamowaniu od wody brzozowej po gumki do gaci  wciągając nawet w to swoją żone.

Edytowane przez Mecenas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie porównujcie Grecji z 2004 do tego czegoś co się odwaliło na tym Euro.
Grecy wygrywali mecze w 90 minut.
Grecy grali o wiele ładniej niż Portugalia z tego turnieju.
Grecy wyszli z 1 miejsca z grupy, a nie z 3.
Grecy zasłużyli na zwycięstwo, bo im się to należało chociażby po półfinale z Czechami.

Portugalia miała masę, ale to masę szczęścia na tym turnieju. Począwszy od wyjścia z grupy, lepszej drabinki, fuksie w karnych, a kończąc na niemocy francuzów w finale. Nawet kontuzja Ronaldo była szczęściem w tym finale, bo zagrali jeszcze bardziej defensywnie :yao:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...