Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

tez uwazam ze nie jest ale mi sie super podoba, jak pisalem odbior tej gry zalezy od tego czy sie zakceptuje batmobil i tryb bojowy, procz tego jest top topow serii, jedyny minus niezaleznie od wszystkiego to wypranie gry z walk z bossami

 

Ficuś mi też się giera podoba, bo ma parę za(pipi)istych rozwiązań i za nie trzeba RS pochwalić, mi prócz bossów i world of tank przeszkadza jeszcze jedna rzecz, praktycznie wszystko dzieje się na "powietrzu" nie wiem jak wy ale ja lubiłem się snucie  po jakiś budynkach(muzeum, stara stacja metra itp) tu mi tego bardzo brakuje. Miło, że misje poboczne o tym pamiętaj bo tak to była by kaplica. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

10 za grafikę, 9 audio, 9 grywalność, 9+ ocena Bata w cda.

Podobno na 4ro gigowym R Dziewięc czasami tylko dropi z 30 na 24, a Na i5 4670K z 16 GB jest stałe 30, a wersja MR jest ujma tylko z tytułu braku ultra, bonusu Harlej i wymagań wyższych niz przedstawione.

To ciekawe przyrównując do tego o czym aż huczy net.

Podobno już da się odblokować klatki na 60.

Odnośnik do komentarza

Pograłem parę godzin i nie podoba mi się ten batmobil. Czasem mam wrażenie, że jest wręcz obciążeniem. Wjedź batmobilem tu, zrób batmobilowi rampę tam, wejdź do batmobilu, bo musisz rozwalić czołgi. A same walki z czołgami są strasznie słabe w porównaniu z walką wręcz.

 

Po mieście może jeździ szybciej, ale sam zawsze lubiłem sobie poszybować, co było też pozwalało w krótkim czasie dotrzeć w każdy punkt.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Przeciez szybowac dalej mozna. Ale stekania..

 

No można, ale przeważnie każą Ci korzystać z Batmobil'a, jest go zwyczajnie za dużo w tej grze i deal with that.

 

Ej czemu wy się tak grzejecie tą fabułą ? bo Batman ma

jazdy ???

 

 

I kolejna rzecz

wczoraj miałem misję podczas której całe miasto za(pipi)ały toksyny "stracha na wróble"  i nagle gra zaczęła wyglądać  jak gra z PS3 czyli tragicznie

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem. IMO AC>AA>AK>AO, co nie oznacza, że Knight jest słaby - jest w chooy dobry, ale AA niszczyło klimatem, AC było znacznie ciekawsze jeśli chodzi o misje poboczne. Batmobil jednak później drażni, misje poboczne w AK są słabiutkie, brak konkretnych boss fightów też troszeczkę boli. Fabułę w AK ratuje i robi dla mnie pewien znany bohater i schizy z nim związane (G E N I A L N I E to RockSteady zrobiło). Tożsamość Arkham Knight'a szybko staję się bardzo oczywista do odgadnięcia i w sumie nie wiem dlaczego zrobiono z tej postaci taką ważną personę. Zagrać bankowo trzeba, bo latem nic lepszego nie ma. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HELP !!

ci duzi kolesie z miniganami, nie mam pojecia o co chodzi, tyle combno w ich wkladam, nawet zamrazalem i wale i nie moge znowu goscia zabic

wczesniejszego w koncu ubilem wybuchem beczki

czy to jest jakies zbugowane po patchu czy cos zle robie?

tylko kwadrat i kolko czy jest jakis cios konczacy?

 

przed chwila combo 50hit zrobilem i typ dalej stoi

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

xd bijesz na chama, gdy pojawiają sie błyskawice robisz kontratak i potem jeszcze raz i tak 3-4 razy. jak sie zakradniesz od tyłu odrazu powinieneś wymusić pierwszy kontraatak. trójkątem sie robi kontry xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

ohhh lol, a ja w tym momencie miotałem go pelerna - kolko, teraz z trojkatem i padl za pierwszym razem

dzieki Orzeszek!

 

edit: nie no cały czas z kontrami, w czasie ataku trojkat i łamanie gościa

ale całkowicie zapomniałem teraz o tym i machałem peleryną

nie pomyślałem, że z kontry go trzeba lać

 

no Bansai - nie mam na to tyle czasu co Ty, gdy w gacka grałeś po 12h + dziennie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...