Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No slyshalem ale powiedz mi w jakim procencie gier sie to stosuje bitch please ...... Na sile wydluzanie gry przez developera jest nie fajne tym bardziej ze wszystkie fajniejsze misje poboczne - te z przestepcami odhaczone zostal ridller i jezdzenie po miescie za posterunkami

i wierzyczkami. Miny zrobilem bo sie fajnie w czolgi walilo ale of kors musieli cos wymodzic wiec zamiast 100 % w minach masz 84 % po jakiego grzyba nie wiadomsa....

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Spencer zobacz sobie na mój profil, właśnie mam 100% w AK i jestem z tego usatysfakcjonowany :D i na pewno nie było to sado maso (jak np. w MGSach).

 

Co do ostatniego DLC (rzekomo walki z 4 bossami) to jest beka  :dynia: , bo walczy się tylko z jednym a i tak na "pół gwizdka". Tak więc prawdziwych walk z bossami w grze nie uświadczymy :D ale i tak grało się spoko.

 

No cóż mam słabość do Batmanów i kilku gier Ubi (Asasyn, Far Cry), czyli tytułów które są mega hejtowane  :ninja:

Odnośnik do komentarza

dobra pany ta gra w koncu jest guwnem czy ok? juz ciul tam z walkami z bosami ale czy same misje, eskploracja i walka sa tak miodne jak w AA i AC?

 

Jest OK,  zagrać można, walki dalej miodne skradanie też na plus, za dużo jeżdżenia i  czołgów, jako gra dobra jako kontynuacja genialnego Arkham City mierna, to już Origins jest lepszy. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

dobra pany ta gra w koncu jest guwnem czy ok? juz ciul tam z walkami z bosami ale czy same misje, eskploracja i walka sa tak miodne jak w AA i AC?

Tommo bierz. Moszny ci nie zgilotynuje ale co pewno ważne dla Ciebie można kozacko furaczem napierdalać we wszystko. Gierka solidne 8/10. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka przemyśleń na świeżo po przejściu gry.

Bardzo filmowo opowiedziana historia, ależ to było dobre. Ależ to się świetnie oglądało :obama:

Piękna grafika i świetne walki oraz skradanie zdecydowanie bardziej rozbudowane niż poprzednio. Przez tą ilość dostępnych gadżetów i możliwości, które otwierały w ogóle się nie nudziłem. Co prawda nie zaliczyłem stu procent - jedynie jakieś 70 z całości, ale już raczej nie wrócę do Gotham. Odnośnie miasta - poza samym wyglądem plusy się kończą. Przez tą noc i ciągły deszcz wszystko się jakoś tak zlewa w jedną miałką papkę, której nawet nie musimy zapamiętywać. W końcu gdy trzeba, to wskaźnik i tak pokaże gdzie lecieć, lub strzałki na jezdni same pokierują. Batmobil jakoś strasznie nie irytował, tak jak część z Was pisała. Fakt, było go sporo i walki nim czasami bywały zbyt długie, ale jakimś wielkim minusem dla mnie nie był. 

 

Zdecydowanie najlepsza część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...