Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No planuje właśnie jeszcze deadshota dobić bo widziałem, że jeszcze jednego typa muszę złapać żeby upadek rycerza rozpocząć. Nie będę się bawił w znajdzki bo nigdy ich nie lubiłem i byłem zaskoczony, że po uwolnieniu seleny muszę tego (pipi) szukać po całej mapie a w kolejce są jeszcze wszystkie dlc i Batman vr więc szkoda czasu. Ta gra jest genialna i polecam wszystkim niezdecydowanym bo ciężko się oderwać.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Ta gra jest genialna i polecam wszystkim niezdecydowanym bo ciężko się oderwać.

 

Ja tam oderwałem się bez problemu - za dużo gier, co chwila coś innego odwraca moją uwagę, więc i Batman poszedł w odstawkę. Niby to ładne, ale ciemno i ciągle pada :P

Nie no rozumiem - konwencja, ale to w sumie znów kolejny Batman, tyle że z dodatkiem World of Tanks - wywaliłem z dysku, bo instalka zajmuje ponad 70 GB (na chooy mi wtedy płyta???).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jestem gdzieś po 30 minutach gry i mam już dość sekwencji z batmobilem. Mam nadzieję, że w końcu się opamietaja i wroca do formuły znanej z AA, czyli mniejsza, ale bardziej dopracowana mapa, która aż chce się odkrywać. A nie byle przelecieć jak najszybciej z punktu a do wyglądającego identycznie punktu b na drugim końcu miasta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jestem gdzieś po 30 minutach gry i mam już dość sekwencji z batmobilem. Mam nadzieję, że w końcu się opamietaja i wroca do formuły znanej z AA, czyli mniejsza, ale bardziej dopracowana mapa, która aż chce się odkrywać. A nie byle przelecieć jak najszybciej z punktu a do wyglądającego identycznie punktu b na drugim końcu miasta.

 

 

Mieć nadzieję piękna sprawa. Zapraszam na Pchli Targ.

Odnośnik do komentarza

Ta gra powinna mieć podtytuł Arkham Batmobil. Nie myślałem, że tak szybko znajdę bardziej denerwujący środek transportu w grach od Płotki. I jeszcze to sterowanie, w poprzednich częściach było bardzo wygodne, a tu co rusz zamiast odpalić menu z gadżetami przyzywam ten nieszczęsny Batmobil.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...