Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo batmobila w głównej kampanii, słaby wątek arkham knighta, rezygnacja z zamkniętych miejscówek na rzecz prowadzenia fabuły po całym mieście, brak bossów z prawdziwego zdarzenia - sporo mi się w tej odsłonie nie podobało. Ale z drugiej fabuła ma mocne momenty, wątki poboczne są udane, batmobil ma fajne wykorzystanie w zagadkach, Gotham wygląda pięknie i nadal fajnie się po nim szybuje (wole tak się przemieszczać), a walka i cicha eliminacja zostały urozmaicone o nowe bajery. Spędziłem z tą częścią około 35 godzin i nie nudziłem się. Wiele jestem w stanie tej serii wybaczyć bo uniwersum od zawsze uwielbiam i dlatego też zawód nie jest tak bardzo duży (choć mogło i powinno być o wiele lepiej). Do poziomu AA i AC jednak sporo brakuje.

8+/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No zapowiada sie bombowo. Ciekawe jaka cena...

35zł.

 

Najlepiej kupić SP i zrobić wszystko bo dodatek z Batgirl też spoko i resztę krótkich epizodów też warto zaliczyć. No i wyścigi o których pisałem wcześniej rajcują.

A SP po ile w ogóle chodzi? Na razie sprzedalem Gacka, ale moze kiedys jeszcze wroce pozbierac zyebane riddlery i ng+ ograc.

Odnośnik do komentarza

Niestety zwykle g.owna na 10 minut.W przypadku Harley o tyle dobrze ze sa inne zestawy ruchow,ale co z tego jak nie ma kiedy sie tym nacieszyc.

 

Tak odnosnie gry dodam jeszcze,ze meczylem sie z posterunkami/misjami batmobilowymi myslac ze moze w nagrode bedzie walka z jednym z lepszych bossow z Batman Origins,ale nie po co? lepiej dac powtorke z walki z arkham knightem oczywyscie w batmobilu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No dobra gre ukonczylem ... Tak jakby... Powiem tak..... Juz dawno mnie tak zadna gra nie zmeczyla, znuzyla, poirytowala ale to co oni uczynili na koniec gry to wola o pomste do nieba. Na jakiego ciezkiego wuja karza mi kuwa przechodzic wszystkie misje poboczne ?? No co za ciezki flak to urwa wymyslil ? I jeszcze odpalam ten protokol Knight Fall i sie okazuje ze musze zrobic 100% tej poyebanej gry bo na koncu przywital mnie ekran ze JAK CHCESZ KU.RWA ZOBACZYC ZAKONCZENIE TO NAPIERDALAJ W BATMOBILU TE YEBANE MISJE POBOCZNE ....

Dziekuje za uwage

<frustracja mode off>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...