Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak tutaj wygląda sprawa z dodatkowymi zadaniami typu zagadki, strażacy oczekujący na pomoc itp? Obecnie cisnę fabułę i zastanawiam się czy po jej ukończeniu będzie można śmigać swobodnie po mieście i pozaliczać wszystko na sto procent.

Bez problemu wbiłem stówę po fabule

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzis giere i pograłem z 1.5 h. Ogólnie to pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, co ten gacek wyczynia juz od początku gry to bajka :D niestety czas lecieć do roboty ale po dłuższym ograniu wypowiem sie bardziej szczegółowo.

 

Zeby robic misje z ratowaniem strażaków to mam och szukać na ślepo czy pokaże sie to pozniej na mapie?

 

Mam ok 25% gry i jak dla mnie ta gra to majstersztyk. Misje sa prowadzone w świetny sposob a zróżnicowanie rozgrywki jest idealne. Nie ma kiedy sie nudzić. Same walki z czołgami mi sie podobają tez fajna odskocznia od mordobicia. Misje w których kogoś ścigamy to tez iście filmowe wrażenie :P A grafa to poezja, jestem pod wrażeniem ile twórcy wcisnęli tam detali, na które większość nawet nie zwróciłaby uwagi a jednak tam sa ;p niestety trzeba isc do roboty i czasu na grę to raczej mam nie wiele ale w kazdej wolnej chwili odpalam te cudeńko.

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli zostały mi na blake island 2 elementy do zniszczenia te od riddlera a kiedyś napewno przez przypadek znokautowałem typa do przesłuchania co jest podświetlony na zielono to nie znajdę juz innego? Bo nie mam na mapie wlasnie tylko 2 rzeczy i nie wierze ze mam teraz tego sam szukać. Wydawało mi sie ze jak jednego rozwale przypadkowo to ktoś inny w zastępstwo bedzie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam 

 

zastanawiam się czy ma ktoś podobny ''problem'' z deformacją ręki batmana,jedna łapa jest długa i napakowana druga krótsza i mizerna,problem występuje tylko w kampanii w każdym stroju,w prezentacji jest ok2a4v7mg.jpg

U mnie jest ta sama sytuacja.

 

Btw. Gra jest świetna, krótka ale ile dodatków jeszcze, zdecydowanie jeden z najlepszych gacków (ta grafika, muzyka, klimat)

Odnośnik do komentarza

Gierka bardzo dobra. Na plus idzie Batmobil

ale nie podobało mi się to co zrobili ostatecznie z Rycerzem Arkham bo spodziewałem się większego badassa pod  maską a dostałem zagubionego chłoptasia i już od momentu kiedy podczas gry Batman widzi scenki z Jasonem tylko kompletny idiota nie połapie się, że to właśnie jest Rycerz. 

 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

No tak, tyle, ze po pierwsze to nie jest remaster tylko port HD. Po drugie jeszcze nie zapowiedziany oficjanie. Ale wiecie co mnie wkurza?

Bylo o tym glosno chyba z dwa lata temu i od tamtej pory cisza. A ja nie gralem jeszcze w zadnego z Batmanow, a bardzo chcialem to zrobic wiec cierpliwie czekalem. I czekalem. Az uznalem to za plotke i kupilem sobie obdwie czesci na ps3. I nie uwiezycie.... wydaja go w HD -___-

Wezme bo Batman to moj ulubiony bohater, ale cudow w stosunku do oryginalu sie raczej nie spodziewam. Wrecz tylko podbita rozdzialke. No ale seria podobno jest wielka wiec wezme...

Odnośnik do komentarza

Ja ograłem niedawno arkham nighta i jak stanieje ten hd pakiet to kupie używkę ;) wlasnie po przejściu najnowszej odsłony naszła mnie ochota na ogranie poprzednich które ogrywalem na xboxie a ze pierwsza czesc mi sie zawieruszyła a od city było bez sensu zaczynać to progranie w poprawionej grafie dla mnie na plus tym bardziej ze bardzo lubię te serie i chce mieć ja w kolekcji ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie zabrakło tego co najbardziej mi się podobało w Batmanach , epickich bossów . Nawet AO był zdecydowanie lepszy pod tym względem , na plus na pewno grafika , klimat no i oczywiście

Fenomenalny jak zawsze Joker

. Za dużo grania batmobilem przez co momentami czułem się jak bym grał w grę o czołgach a nie batka . Nie wiem co tu nie pykło że 2 wcześniejsze odsłony od tego studia miały świetne walki z bossami a tutaj pod tym względem tragedia. No nic gra i tak sama w sobie dobra ale stawiam trochę wyżej niż AO do AA i AC nadal daleko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość DonSterydo

Wczoraj zacząłem grać w Arkham Knight i o ile sama zabawa z Batmobilem mi się podoba, to po 3h mam już dosyć strzelania do czołgów :P Za dużo tego. I szczerze mówiąc to chętnie bym ten deszcz w grze wyłączył, po 3h latania po mieście już mnie zaczyna denerwować, że ciągle leje. 

Odnośnik do komentarza

W tej grze niestety jest tylko jedna pora dnia i pogoda, od początku do końca. Mi jakoś nie przeszkadzało strzelanie do czołgów batmobilem w wątku głównym, dopiero jak się zabrałem za poboczne to zacząłem rzygać tęczą z tego powodu. Na całe szczęście wątek główny wynagradza wszystkie zgrzyty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...