Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Cyfrowa wersja xone chodzi już od wczoraj. Po rewelacyjnym black flag spodziewałem się gry przynajmniej tak dobrej jak ww a jest mocno średnio. Do tego wspaniale sterowanie postacią z bflag poszło w niepamięć bo tutaj jest tragicznie, postać ciągle gdzieś się zacina co powoduje frustrację delikatnie mówiąc.

:mog:   WHAT!!!

Odnośnik do komentarza

Cyfrowa wersja xone chodzi już od wczoraj. Po rewelacyjnym black flag spodziewałem się gry przynajmniej tak dobrej jak ww a jest mocno średnio. Do tego wspaniale sterowanie postacią z bflag poszło w niepamięć bo tutaj jest tragicznie, postać ciągle gdzieś się zacina co powoduje frustrację delikatnie mówiąc.

 

Może kolego miałeś szczęście albo ja pecha ale te zacinanie postaci było w Black Flag obecne tak samo często jak ruchy postaci niekoniecznie związane z naciśniętym przyciskiem. Taki urok serii którą klepią hurtowo.

Odnośnik do komentarza

 

Cyfrowa wersja xone chodzi już od wczoraj. Po rewelacyjnym black flag spodziewałem się gry przynajmniej tak dobrej jak ww a jest mocno średnio. Do tego wspaniale sterowanie postacią z bflag poszło w niepamięć bo tutaj jest tragicznie, postać ciągle gdzieś się zacina co powoduje frustrację delikatnie mówiąc.

 

Może kolego miałeś szczęście albo ja pecha ale te zacinanie postaci było w Black Flag obecne tak samo często jak ruchy postaci niekoniecznie związane z naciśniętym przyciskiem. Taki urok serii którą klepią hurtowo.

 

W unity już pierwszy poscig pokazuje że sterowanie jest wyraznie gorsze od tego z black flag, więc jezeli ktoś twierdzi że tam było ciężko to lepiej nową część omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza

Cyfrowa wersja xone chodzi już od wczoraj. Po rewelacyjnym black flag spodziewałem się gry przynajmniej tak dobrej jak ww a jest mocno średnio. Do tego wspaniale sterowanie postacią z bflag poszło w niepamięć bo tutaj jest tragicznie, postać ciągle gdzieś się zacina co powoduje frustrację delikatnie mówiąc.

Cyfrowa wersja jest dostepna od jutra, nawet przed chwila sprawdzalem na XONE. Jest napisane jak byk 13 listopada.

Odnośnik do komentarza

Pobiera mi patch 880 mega co ma niby poprawiać ?

 

napisz jak jest z framate jak ograsz chwile, te dziesiatki stron na gafie nie są bezpodstawne, ten patch 900mb nie poprawia fps, czekać na kolejny

downgrade przeboleje bo gra wciąż wygląda dobrze, ale nie coś takiego

 

acuperformanceukotc.png

 

 

lol na PC nawet spadki do 16fps

acu-bench-nv.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Sa tutaj osoby, ktore juz graja w nowego Assassin'a? Czy te wszystkie wasze opinie opieraja sie na filmikach z youtube oraz opiniach/recenzjach innych? 

 

Ja gram. Jestem po patchu technicznie już praktycznie nie ma takich akcji jak na filmikach. Grafika świetna, znacznie lepsza niż w AC4 na PS4, lepsza niż w WD na PS4 klimat Paryża świetny. Jak ktoś lubi tą serię to brać i nie słuchać filmikowych analityków  czy inną gimbaze pierdzącą coś o raku branży.

 

edit: nic, że gra na kilkadziesiąt godzin zabawy, z tonami znajdziek, zagadek, skarbów i sekretów ale i tak pod koniec na pewno będą zje.by zamiast czuć satysfakcję to będą hejtować bo kilka razy animacja spadła czy postać nie tak zareagowała jakby to była jakaś wyjątkowa rzecz w tej serii. Po raz kolejny powtórzę, gierka za 200 zł to nie decyzja o nowy mieszkaniu. Kupcie i jak naprawdę nie podejdzie to bez problemu sprzedacie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
edit: nic, że gra na kilkadziesiąt godzin zabawy, z tonami znajdziek, zagadek, skarbów i sekretów ale i tak pod koniec na pewno będą zje.by zamiast czuć satysfakcję to będą hejtować bo kilka razy animacja spadła czy postać nie tak zareagowała jakby to była jakaś wyjątkowa rzecz w tej serii. Po raz kolejny powtórzę, gierka za 200 zł to nie decyzja o nowy mieszkaniu. Kupcie i jak naprawdę nie podejdzie to bez problemu sprzedacie.

 

 

Albo nie kupcie i w ten sposób dajcie znać wydawcom, że nie chcecie ślepo jak owieczki kupować niedokończonych produkcji, taśmowo wydawanych tylko dlatego, bo już nadszedł termin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

edit: nic, że gra na kilkadziesiąt godzin zabawy, z tonami znajdziek, zagadek, skarbów i sekretów ale i tak pod koniec na pewno będą zje.by zamiast czuć satysfakcję to będą hejtować bo kilka razy animacja spadła czy postać nie tak zareagowała jakby to była jakaś wyjątkowa rzecz w tej serii. Po raz kolejny powtórzę, gierka za 200 zł to nie decyzja o nowy mieszkaniu. Kupcie i jak naprawdę nie podejdzie to bez problemu sprzedacie.

 

 

Albo nie kupcie i w ten sposób dajcie znać wydawcom, że nie chcecie ślepo jak owieczki kupować niedokończonych produkcji, taśmowo wydawanych tylko dlatego, bo już nadszedł termin.

 

 

Albo nie kupować w ogóle konsol zasłaniając się, że ma się jeszcze jajeczka nie ograne i kucharzyki z ruskich gierek z bazaru, jakby tak każdy robił to by nam komórki do grania zostały i fakt wtedy na pewno nie wychodziły by takie "gnioty" jak Unity. 

 

No i złota rada nie grałeś nie oceniaj (czyli w twoim przypadku większość gier którymi się jarasz i które hejtujesz).

To jest dobra gra i tyle, jak ktoś lubi tą serię to nie ma co się pytać tylko kupować.

 

 

edit: Lukas nie  wiem nigdy nie łączę się z tym Ubi shitem, co do multi nie wiem nie sprawdzałem.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapomniales jeszcze dodac balon ze jak komus nie przeszkadza 20 fps i zalew glitchow to dopiero wtedy bedzie zadowolony. Gram od wczoraj (oczywiscie patch sciagniety) i przez ostatni rok nie natknalem sie na tyle glitchy co przez 1 dzien grania w nowe AC

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-PkzIGSyjLQ

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jak przecież tyle tego było w Drive Club na pewno nie może być dla Cibie bardziej niedorobionej w tym roku gry niż racer od Sony! ;)

 

Bansai patcha zanstalowałeś ?

 

Ja spadam pograć, a wy tu srajcie się nad jakimiś filmikami z yt (pewno bez patcha). pozdro 600

Edytowane przez balon
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bansai - dzięki za filmiki, powiem wprost - jestem zdruzgotany i zszkowany tym co zobaczyłem, ta gra wygląda tak jakby w ogóle nie była testowana... Przecież to jest karygodne, tylu glitchów w produkcji wysokobudżetowej to ja chyba jeszcze nie widziałem, po czymś takim to ja nawet nie mam na chwilę obecną ochoty ściągać tej gry, a co dopiero kupować :| 

PS. Ciekawe czym nas zaskoczy "kochane" UBI w Far Cry 4... 

Edytowane przez popi_91
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...