Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Czy 60 jest lepsze od 30? Zależy gdzie, zależy w czym. Ja tam przejdę TLoU 2 razy, wiec mi to bez różnicy. Czy 30 k/s w tej grze jest zrypane? Hmmm, niemożliwe. Przypuszczam, że problemem jest psychologia. Człowiek po przełączeniu 60 na 30 widzi ogromną różnicę, którą interpretuje jako "problem" z 30 k/s . Z Watch Dogs tego nie ma, bo tam nie ma wyboru, wiec trudno nam zracjonalizować sobie problem, nawet w Second Son po odblokowaniu gra i tak mało kiedy dobijała wyżej niż 45 k/s .

 

Od technicznej strony - 30 k/s jest mega stabilne pod względem samego wyświetlania klatek jak i Frame Time'u, więc od strony czysto technicznej niemożliwe by z tymi 30 k/s było coś nie tak.

 

Po prostu - GŁOWA, bo cudów nie ma - technicznie jest to dokładnie to samo co 30 k/s na PS3 (a tam były jeszcze dropy !). Jeśli ktoś twierdzi, że tam było normalnie a tu jest źle, to nie ma innej możliwości, że bardzo silnie działa u niego podświadomość :)

I tyle w tym temacie, więcej do niego nie wracajcie.

 

Ty widziałeś 60 fpsów na gifie z YT więc raczej ciebie słuchać nie powinni.

 

A Ty byłeś na tyle głupi by w to uwierzyć nie zakładając że ja to wiem i trolowalem bo temat obrócił się w CW.

Komu wierzyć?

 

trolowałem yeah right, z wiedźminem na e3 to samo?

Odnośnik do komentarza

ussr - szło by się kłócić co do grafiki w TR na PS3. W wielu aspektach była bardzo porównywalna, natomiast w niektórych aspektach nawet lepsza.

 

Jednak nie chodzi o to. Nie chodzi o przeskok między platformami a ilość włożonej pracy.

 

The Last of Us na PS4 to 1080p, 60 k/s (lub 30k/s z lepszymi cieniami) i lepsze tekstury. Praktycznie nic innego się nie zmieniło.

 

W Tomb Raiderze samo TressFX to wielka innowacja, bo jest to next-genowy i bardzo obciążający ficzer, do tego świetne efekty przezroczystości, głębia ostrości, filtrowanie anizo, ograniczony LOD (co w TLoU na PS4 denerwuje), efekty rozproszenia światła, kapitalna twarz lary z rewelacyjną fakturą skóry, gęsta roślinność która reaguje na postać i wiatr. Do tego dużo lepsze efekty cząsteczkowe i efekty specjalne. No i oczywiście lepsze tekstury.

 

Innymi słowy: TR wygląda po tych wszystkich usprawnieniach jak prawdziwa next-genowa gra, natomiast The Last of Us wygląda jak podbita po kosztach edycja, a nie REMASTER którym tak się SONY chwali, przez co finalnie dla MNIE - TR wygrywa z TLoU na PS4. Oczywiście w aspektach grafiki :-) Cała reszta gry to dalej REWELKA, jednak po tym całym marketingu spodziewałem się wielkiego WOW, a jest zawód :(

 

 

Graficznie na mnie też TR zrobił większe wrażenie niż TLOU:Remasterd. Pół roku temu było większe WOW plus to wrażenie większej płynności. Nawet w głupi on line grałem więcej niż na PS3. 

Odnośnik do komentarza

Cholera gra jest trudna albo ja już stary :) w niektórych momentach naprawdę trzeba mieć refleks i szybko kombinować, do tego za cholerę nie umiem strzelać pistoletami jak szybko dzieje się akcją gdzie duża ilość wrogów naciera na mnie. Dlatego staram się wszystko załatwiać po cichu tylko nie zawsze to wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja pykam na najtrudniejszym dostępnym poziomie od razu po uruchomieniu plus wyłączone nasluchiwanie. Fakt nie raz musiałem wiele razy powtarzać atak na wrogów, ale gra mi się cudnie. Na dodatek cut scenki ogląda się niczym dobry film. Multiplayer tez niczego sobie, jestem już na czwartym tygodniu i jest coraz ciężej. To moja pierwsza styczność z grą.

Odnośnik do komentarza

 

Serio? Przecież na tych fotach nic nie widać. A jak już coś widać to trawkę niczym z PS2 albo kanciaty łuk tunelu.

I nawet nie robię tutaj sobie jaj, screen z DOF takim, że metr od postaci wszystko jest rozmazane albo tysiąc filtrów całkowicie przesłaniających scenę. Naprawdę komuś się to podoba?

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem po kilku godzinach gry i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, cieszę się, że poczekałem cierpliwie na wersję na ps4. Fabuła niczym z Jestem Legendą, wciąga i nie pozwala odejść od konsoli. Oczywiście jest kilka błędów do których zaliczę archaiczne sterowanie, oraz kolizje z przeciwnikami. Na plus zasługuje na pewno poziom trudności, a akcje typu Rambo na pewno skończą się naszym zgonem.

Mimo, że jest to port z poprzedniej generacji otoczenie nadal daje radę i robi wrażenie. Tak więc polecam wszystkim a szczególnie tym, którzy wcześniej tak jak ja nie mieli styczności z tą pozycją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...