Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Trudne są te trofki do wbicia online? Dużo osób teraz gra? Jak grałem ostatnio kilka miesięcy temu to w sumie matchmaking działał w miarę ok. Nie wyszukiwało gry od razu ale max kilkadziesiąt sekund i mecz odpalał. W tym czasie grę ukazała się w plusie więc zakładam że trochę zwiększyło to jej popularność i może też doszło trochę nowych graczy? Grając wcześniej to miałem wrażenie że zostali tam już tylko sami wyjadacze i w zasadzie w każdym meczu nie miałem jakichkolwiek szans : (

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lece na przetrwaniu i myslalem ze bedzie ciezej...najwieksza trudnosc wynika z braku surowcow i niekiedy amunicji. Ten brutalny poziom jest duzo trudniejszy?

zapomnialem jak z Elli jest charakterna i zayebista dziewuszka. Bym nawet powiedzial ze teraz bardziej doceniam i przyjemniej sie bawie niz x czas temu ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał:

Ten brutalny poziom jest duzo trudniejszy?

Momentami czułem się oszukiwany na tym poziomie trudności, na przetrwaniu było wszystko spoko, jak coś nie poszło to wiedziałem że to moja wina.

 

Wiele znajomków później mi mówiło na na brutalnym najlepiej grać agresywnie zamiast kitrać się po kątach bo z oszczędzania surowców nici bo mało co wypada przy cichym zabijaniu.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Figuś napisał:

Wiele znajomków później mi mówiło na na brutalnym najlepiej grać agresywnie zamiast kitrać się po kątach bo z oszczędzania surowców nici bo mało co wypada przy cichym zabijaniu.

ogolnie to na przetrwaniu moja walka wyglada tak ze dwoch moze uda sie po cichu zabic a poznije butla, cegla i bieganie po lokacjach. Wczoraj mialem akcje w hotelu w PiT...zapamietalem ta miejscowke jako jedna z trudniejszych natomiast przechodzac wyzej sposobem poszlo sprawnie (tak samo zreszta jak akcja z pompa i tym koksem). 

Cos ma ta gierka w sobie..pierwszy raz dziewczyna tak naprawde zainteresowala sie w co gram i kazala puscic wszystkie filmiki z menu o fabule zeby byc na biezaco. Nie sadzilem ze kobieta moze byc tak cicho xD

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Square napisał:

Nie wiem, ale nie lepiej było zastosować ten myk co był wrzucany wyżej? Mogłeś od razu lecieć na Plus.

Nie wiedziałem że takie coś istnieje a nie zaglądałem na poprzednia stronę. Dzięki wielkie za tipa. 

Ogólnie nie mogłem bo nie miałem sejwa z pierwszego przejścia. Musiałem je pokasować :(

Odnośnik do komentarza

Nie da się rozwinąć Joela przy pierwszym przejściu. Powinno wpaść gdzieś tak w połowie gry na NG+ jak dobrze pamiętam przy lizaniu ścian.

Skille przechodzą na NG+ (ten sam poziom trudności co pierwsze przejście chyba nie jest wymagany), podobnie jak bronie z tym, że dostęp do nich masz wg fabuły tzn. tam gdzie podczas story znalazłeś broń tam też będzie na NG+ z upgrade'ami, które wykupiłeś w pierwszym przejściu.

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie mam umiejętności bo dogrywałem pierwsze dwa etapy a następnie prolog na przetrwaniu. Trzeba widocznie zagrać jeszcze raz finał i od razu zacząć nowa grę plus bo inna opcja nie przychodzi mi do głowy chyba ze nie da się zrobić glicha z brutalna rzeczywistością i zachować postęp z pierwszego przejścia. 

Gamon ze mnie...koniec końców udało się mieć postęp z pierwszego przejścia i grać na brutalnej rzeczywistości :)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Lece na brutalnej rzeczywistosci...zdecydowanie najprzyjemniej mi sie gra na tym poziomie. Mimo ze mam wiecej surowcow i ammo niz na przetrwaniu to jest swiadomosc ze kazda kulka sie liczy, kazda strzala z luku. Wczesniej tego nie mialem. Walcze dluzej, bardziej taktycznie (np wczesniej do glowy mi nie przyszlo aby wykorzystywac typa z molotowem do sciagania przeciwnikow) jeden blad i zgon. Myslalem ze bedzie meczarnia ale jest supcio. 

Chodzcie cos pograc na weekendzie w multika :lapka: @KOMARZYSKO grasz jeszcze ? @Square w Tytany juz chyba nie zagramy wiec moze tu ? xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:

Lece na brutalnej rzeczywistosci...zdecydowanie najprzyjemniej mi sie gra na tym poziomie. Mimo ze mam wiecej surowcow i ammo niz na przetrwaniu to jest swiadomosc ze kazda kulka sie liczy, kazda strzala z luku. Wczesniej tego nie mialem. Walcze dluzej, bardziej taktycznie (np wczesniej do glowy mi nie przyszlo aby wykorzystywac typa z molotowem do sciagania przeciwnikow) jeden blad i zgon. Myslalem ze bedzie meczarnia ale jest supcio. 

Chodzcie cos pograc na weekendzie w multika :lapka: @KOMARZYSKO grasz jeszcze ? @Square w Tytany juz chyba nie zagramy wiec moze tu ? xD

Świetny poziom trudności. Ja długo z nim zwlekałem, ale w ramach robienia 100% trofeów przed dwójką ograłem go w tym roku w styczniu. Pod względem surwiwalu to było najlepsze przejście.

 

Dwójka od razu na najwyższym :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...