Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Rownie piekna jest ta scena w ktorej Elie rzuca haslo do Joela: "your watch is broken". Jedna z pierwszych akcji jakie zapadly mi gleboko w pamieci juz na zawsze. Niby krotkie zdanie, ale jak sobie wszystko przypomnisz od poczatku, jak do tego doszlo to zapiera dech w piersi. Gra jest po prostu mega.

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Nie zapominajmy o dlc.

 

Ten DLC to był syf... Przez pierwsze pół godziny rozmowy o dupie Maryni dwóch nastolatek, do tego przemycone lewoskrętne treści (czarnoskóra, mądra, rozsądna, doświadczona vs biała głupiutka + treści rodem z wyspy Lesbos). Całe szczęście, że tego nie kupiłem. I tym większe rozczarowanie, że "podstawka" była rewelacyjna, gdzie trudno byłoby się przyczepić do czegokolwiek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.11.2019 o 01:54, MEVEK napisał:

Rownie piekna jest ta scena w ktorej Elie rzuca haslo do Joela: "your watch is broken". Jedna z pierwszych akcji jakie zapadly mi gleboko w pamieci juz na zawsze. Niby krotkie zdanie, ale jak sobie wszystko przypomnisz od poczatku, jak do tego doszlo to zapiera dech w piersi.


Pamiętam, że akurat w tej scenie zachwycałem się reakcją Joela na ten tekst - takie zwykłe, naturalne "pff", puszczone, przez zaciśnięte usta - to mówiło więcej, niż jakakolwiek rozbudowana riposta.
Przeszedłem TLoU prawie 4 razy i za każdym razem oglądałem wszystkie cut-scenki, bo tak rewelacyjnie są zagrane, że nie miałem serca ich przyspieszać.

@YETI, kumam, jasne, ale to akurat nie utkwiło mi w pamięci na dłużej - wiele innych scen stawiam dużo wyżej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Świetna gra, ale kończyć to 7 razy:pawel:? "Super, może za 5 razem będzie coś nowego? A przejdę sobie jeszcze raz." Żeby nie było, też się świetnie bawiłem (załapała się do mojej topki dekady), ale życióweczka to to raczej nie jest. Czekam na dwójkę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Arkady napisał:

A jaka jest wasza gra dekady?

 

W Graczpospolitej jest temacik, zapraszamy. U mnie TloU nawet do Top10 nie wpadło, więc cóż, różnie bywa. No ale trudno się znowu spierać o to, że jakiś serwis dokonał takiego czy innego wyboru.

 

Dla mnie ta gra to taki trochę casus Uncharted: pełno znanych graczom elementów, doprowadzonych przez ND do mistrzowskiej formy i połączone w jedną całość, która jednak sama w sobie wybitna nie jest. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Świetna gra, ale kończyć to 7 razy:pawel:? "Super, może za 5 razem będzie coś nowego? A przejdę sobie jeszcze raz." Żeby nie było, też się świetnie bawiłem (załapała się do mojej topki dekady), ale życióweczka to to raczej nie jest. Czekam na dwójkę.

Jak będę miał ochotę to i skończę 10 razy, jest z tym jakiś problem? Twój czas leci? :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Arkady napisał:

Jak będę miał ochotę to i skończę 10 razy, jest z tym jakiś problem? Twój czas leci? :)

 

Nie mam żadnego, tylko zawsze śmieszyło mnie kończenie w krótkim okresie tych samych gier. W dodatku takich gdzie motorem napędowym jest (niezmienna w swojej naturze) fabuła. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. :) 

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem praktycznie z marszu 3 razy i w sumie do połowy czwartego przejścia :reggie:
I tak, wyłapuje się wtedy od cholery nowych smaczków, niuansów, można przestać skupiać się na dialogu, którego treść już znamy, a skupić się na jego intonacji, na mimice twarzy, na mowie ciała bohaterów i docenić masę mniej lub bardziej istotnych rzeczy, które za pierwszym mogły umknąć.
Ja np po trzecim przejściu grę doceniłem jeszcze mocniej, więc można.

Gra dekady? W moim TOP 3 na pewno, choć nie wiem, czy na pierwszym miejscu, bo jednak Wiedźmin 3 i Red Dead Redemption 2 zrobiły na mnie kolosalne wrażenie - ale fabularnie i w temacie postaci to TLoU wygrywa na pewno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...