Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam kolegę rozumiem, do naprawdę późnych etapów w grze myślałem że broni z amunicją w magazynku nie można przeładowywać i że jest to za(pipi)iście klimatyczny wybór. :pawel:

 

@kufir R1 kiedy nie mierzysz z broni :czesc:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Skończyłem... gra wspaniała. Historia opisana w grze, przemyślana, dojrzała bardzo fajnie to wszystko wyglądało.

Ewentualny minus to fakt że trochę chyba za szybko się to wszystko skończyło. Chciało by się jeszcze pograć. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak ta gra była przemyślana fabularnie, brutalna, prawdziwa, z miażdżącym prologiem i epilogiem. Nie zazdroszczę tym, którym nie trafiła w gust. Przecież to był czysty fun na najwyższym poziomie trudności, a że lubię skradanki to już w ogóle. Strzelanie i oklepywanie mord też miało powera. Tu nic nie trzeba ruszać, w dwójce wystarczy znane bigger, better and more badass. I tak będzie!

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To co ja pamiętam najbardziej to zmiana taktyki przechodzenia każdej lokacji zależnie od poziomu trudności. Na normal to leciało się z przyzwyczajenia, strzelanie, koktajle mołotowa, łuk, i czasami duszenie albo pałą przez łeb. Im wyżej tym całkowicie inaczej i dłużej :) Trzeba było już brać pod uwagę to jak przeciwnik się porusza po lokacji :fsg: liczę na to samo w dwójce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardzo zadowolony, mimo iż mam wersje pudełkową wraz z dodatkiem,   że dali w plusie ta cudo bo gra jest warta każdej minuty. Klimat, fabuła, postaci, skradanka robią mega robotę. I trochę się ją odświeży i każdy kto nie miał okazji jeszcze zaznajomić się z tą świetną przygodą będzie miał ku temu okazje.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, YETI napisał:

Czwartek i piątek zapewne będę wieczorem, weekend odpada. 

Juz wczoraj walczylem chyba ze 3 mecze. Strasznie ciezkie dla mnie sterowanie jest, szkoda ze nie ustawic pod siebie. No ale co mi akcja wczoraj siadla na schodach :obama: Koncowka meczu . My juz bez respow oni jeszcze trzy. Typa podnosze chyba ze 3 razy w ciagu 10 sekund. Mecz skonczylem chyba z 4tys punkow ale to jak gosciu w rewanzu zasztyletowal typa ciskajac w niego chooyami  na tych schodach no to nie mam pytan. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...