Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Square napisał:

Gdzie filmik?

 

22 minuty temu, SebaSan1981 napisał:

Zatem Szymuś nie zwlekaj i zapodawaj linka

na konsoli xD pewnie widzieliscie nie raz lepsze akcje no ale ta zemsta goscia na schodach to czyste zloto ;) wieczorkiem jak wroce to zmajstruje tylko prosze sie nie smiac ze mnie xD jaki ja mialem problem zeby rozkminic jak sie apteczek uzywa xD albo nadal nie wiem jak zmienic ramie podczas celowania 

@SebaSan1981 wez nic nie mow..gram w Titanfall 2 gdzie na konsoli mam 70 giga filmikow tylko nie ma kiedy tego zmajstrowac :(

@Figuś wydaje mi sie ze galki byly pierwsze co sprawdzalem...no ale "zmeczony" juz bylem ;)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Szymek napisał:

pewnie widzieliscie nie raz lepsze akcje

Ja nie, bo w samym multi spędziłem bardzo mało czasu z forumowiczami (Bluber wtedy grał medykiem i mnie ciągle leczył :D) i to jeszcze zanim zacząłem singla. Tak więc jak będziesz miał jakieś ciekawe akcje to wrzucaj śmiało.

Odnośnik do komentarza

Jutro jakieś potężne forumowe granko? @_Be_ @Kyo @YETI@Paolo de Vesir i reszta delastowych gości? 

narazie jestem ja i pleju a chętnie bym was rozyebał moją nieskończoną potęgą :master:

c00rwa jestem tak potężny że pomyliłem tematy. Przeniesiesz Panie @Square?

Edytowane przez Pupcio
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Wcześniej przechodzili Uncharted, a teraz The Last of Us - Troy Baker jako skarbnica wiedzy i mega nerd (mógłby być moim ziomkiem) i Nolan North, który mimo roli w TLoU, nie bardzo ma pojęcie, co to za gra.
 


W każdym razie te emocje w prologu :obama:
Co to była za gra :banderas:

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Besskitu... dla mnie było jasne, że

Spoiler

Joel nie żyje, wręcz się z tym pogodziłem. A że tak urwane i bezceremonialne... Cała gra była brutalna i się nie pyerdoliła w tańcu, więc uznałem, że w tak bezpardonowy sposób odebrali nam brodacza. Jakaż była moja radość, gdy okazało się, że chłop żyje i znów mogliśmy nim pobiegać.


EDIT: @YETI, teraz doczytałem, że napisałeś "scenę KOŃCZĄCĄ zimę", no cóż - dla mnie koniec poprzedniej pory roku był mocarny.

Poniżej śmieszny fragment streama jakiejś laski z początku zimy właśnie, scena tuż po tym, co opisałem w spoilerze, więc dziewczyna zapłakana, a tu taki słodki widok :yao:
 



 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...