Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Square napisał:

Szymek, ja w multi zagrałem może łącznie z 2-3h i to jeszcze zanim zacząłem singla.

u mnie podobnie :lapka: 

mialem grac z poczatkiem roku ale zawsze bylo cos. A teraz tak troche glupio zrobic singla na 100% i zostawic dwa pucharki za multii ;) No i w ekipie zawsze razniej i przyjemniej (tez zalezy z kim xD)

Odnośnik do komentarza

Nie macie problemu takiego jak tutaj?

https://feedback.naughtydog.com/forums/260903-the-last-of-us-remastered/suggestions/6331706-joels-movement-keeps-on-stuttering-or-stopping-eve?page=6&per_page=20

 

Mocno niegrywalne rzecz, pewnie jakaś łatka coś popsuła i o dziwo, nic z tym nie zrobili. Jedyna opcja, to odinstalować, zainstalować i wyłączyć neta.

Odnośnik do komentarza

Gram po sieci, niedawno skończyłem ng+, nigdy się nie spotkałem.

W dniu 26.05.2020 o 13:14, Szymek napisał:

A teraz tak troche glupio zrobic singla na 100% i zostawic dwa pucharki za multii ;) No i w ekipie zawsze razniej i przyjemniej (tez zalezy z kim xD)

Pucharki z multi są banalne, ukończę grę z 5 powaleniami, albo po prostu zagraj mecz w danym trybie. No chyba, że są jakieś w głównym TloU.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

W sumie służy to temu, żeby każdy grał tak jak ma ochotę, ale faktycznie dochodzi do takich dziwnych sytuacji, o których piszesz. 

 

Ja pamiętam jak grałem pierwszy raz to nie używałem broni palnej, bo zawsze miałem mało ammo i wychodziłem z założenia, że potem pewnie się bardziej przyda. 

 

Okazuje się jednak, że chuya tam. :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem do tego cuda po raz kolejny i jak zwykle mega przygoda. Dziś skończyłem główny wątek, a może jutro ogarnę dodatek.

Odkryłem

Spoiler

miotacz ognia, a we wcześniejszych przejściach używałem go okazjonalnie.A teraz odkryłem, że to doskonała broń na wszelakiej maści zmienionych od biegaczy przez klikaczy po purchlaki. Po prostu mega mi się paliło :obama:

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@Luqat najpierw pomyślałem, że to wersja z PS3 ale potem skumałem, że to jest zdjęcie tv ;)

 

Ostatnio grałem w pierwszą część (dwa razy pod rząd) i nie natrafiłem na jakieś większe bugi. Przymykałem oczy na to, że towarzysze biegają przed wrogiem i nic się nie dzieje. Też myślę, że to nawet lepiej. Teraz ogrywam drugą część i raczej nie będzie mi się chciało grać po raz kolejny raz za razem ale w potyczki może się pobawię. Wczoraj byłem w okolicznym kiosku ruchu po PSX Extreme, gdzie znalazłem numer z 2013 r., w którym akurat było o TLoU. Coś mi okładka nie pasowała i nie słyszałem, żeby coś się działo aby na okładce był motyw z tej gry ;) Teraz trochę żałuję, że go nie wziąłem, bo nie mam tego numeru.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj również zacząłem drugie przejście. Pierwszy raz ukończyłem grę 6 lat temu na PS3. Remaster wisiał na PS4 od ponad roku, więc wreszcie postawiłem odpalić i odświeżyć sobie historię, ponieważ zaraz planuję podejść do TLoU Part 2. Klimat ta gra ma nie do podrobienia. Planuję złapać wszystkie znajdźki, bo te 5 pucharków na PS3 za przejście gry razi po oczach. Może skuszę się również na NG+. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...