Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie trybu uśpienia. Nie wiem czy to ostatnia aktualizacja coś namieszała ale jak chcę w trybie uśpienia zassać patch do spiuder mana ni mogę.Zostawiłem na noc rano wybudzam a konsola zaczyna od nowa. Wydaje mi się że wcześniej dało się instalować gry i patchować w trybie uśpienia. Teraz to nie działa. OCzywiście w opcjach mam ustawione zciąnanie patchy w trybie uśpienia. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po ostatniej aktualizacji konsola nie chce się sama łączyć z siecią, za każdym razem muszę to robić ręcznie przez opcję testowania połączenia (najszybciej). Miał ktoś podobny problem? Zastanawiam się czy to znam do wymiany routera czy konsola jest kopnięta?

 

Zastosowałem triki z DNSami (gugla i inne, a skończyło się na DNS dostawcy neta czyli UPC) dalej nie działa. W trybie uśpienia chyba wcale się nie łączy. Ustawienia sieciowe mam automatyczne poza DNS. Konsola na wifi bo ruter jest daleko.

Próbowałem resetować hasło sieciowe, resetować konsolę. Nie mam już pomysłu, a internet mówi tylko u stawianiu DNS. Może, ktoś tu ma jakiś pomysł? Jest to bardo upierdliwe.

 

Jeszcze nie dzwoniłem do Sony bo nie wierzę, że konsultant mi powie więcej niż ma w skrypcie, a mogę jeszcze router zmienić ale to później ;)

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, grzybiarz napisał:

mam turtle bicza 450 i działa normlanie na PS4. Jaki masz dokładnie model?

Ja dongla USB wpinam w pleja, słuchawki się parują i voila.

Znaczy się, że działają jak te słuchawki 2.0 od Sony i nic więcej w ustawieniach audio na PS4 nie muszę robić, ani żadnego kabelka od dongla do wyjścia optycznego nie muszę podpinać? Ile bateria w nich trzyma?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Koledzy mam pewien problem, ostatnio przenosiłem wszystkie dane z amatora na pro poprzez kabel ethernet. Na amatorze miałem 2 konta, moje główne i drugie syna ( mógł on grać we wszystkie gry jakie ja zakupiłem na swoje konto). Po przeniesieniu danych jest problem bo na niektórych grach na koncie syna jest kłódka i napis "nie można użyć tej zawartości. Może być używana tylko przez następujących użytkowników z licencją na nią. Jeśli chcesz używać tej zawartości kup ja w ps store". Dziwne jest to, że You tube też nie działa.

PS. Na pro działają oba konta, na  amatorze tylko moje( główne).

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że licencje się nie przenoszą w ten sposób i trzeba je ponownie wygenerować (czyli pewnie pobrać ponownie te gry, bo tylko wtedy są tworzone). Nie wiem jak to działa na PS4, ale na PSV i PS3 tak to właśnie się odbywa (chociaż akurat na PS3 licencje się przenoszą via transfer po ethernecie).

 

Nie wiem czy takie dziwne. Każda aplikacja (każda zresztą forma zawartości do pobrania ze sklepu) to osobna jedna licencja przypisana do właściciela (tego co pobiera, wtedy w komitywie z serwerem dostaje on magiczny plik, który odpowiada za to czy coś działa jako pełna wersja, trial, p+ czy wcale).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Nie mam przy sobie pada do PS4 i nie mam sparowanego telefonu z konsolą. Mam ustawione hasło na koncie i konsola po uruchomieniu staje mi na ekranie, na którym konsola chce naciśnięcia przycisku PS. Da się to ruszyć jakimś sposobem dalej? Po menu będę mógł się poruszać klawiaturą, ale nie wiem jak przeskoczyć ten ekran...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...