Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie czytam tego co wklejacie. Dowiedziałem się dzisiaj że w następnym tygodniu ruszam z nowym projektem a to oznacza nadgodziny i soboty w pracy ;(. Do wielkanocy w bloodborna porządnie nie pogram. Bo co to 30 min max dziennie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lol słabe prowo... tak czy inaczej PS4 miało być kombajnem graficznym, a tu albo dostajemy 5h film ze scenkami przerywnikowymi w postaci gameplayu, albo ciekawą grę z brzydką grafiką.

 

Nie da się tak obu rzeczy zrobić?

 

Nigdy nie byłem fanem serii souls, więc nie marszczę freda na myśl o Bloodborne, ale design mi się mocno podoba w przeciwieństwie do tego soulsowego i stąd moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Polecam poczytać previewy, wszyscy chwalą grafikę, która prezentuje się lepiej od alphy, a która to była...

 

 

Gra jest sliczna, ale momentami dziala naprawde w 5 fpsach, doszedles do mostu na ktorym sie z bossem walczy exact ? Przeciez ta gra tam stoi praktycznie.

:reggie:

 No, to tyle w kwestii grafiki, ważne że gra chodzi w betonowych 30fps.


lol słabe prowo... tak czy inaczej PS4 miało być kombajnem graficznym, a tu albo dostajemy 5h film ze scenkami przerywnikowymi w postaci gameplayu, albo ciekawą grę z brzydką grafiką.

Albo najładniejsze wyścigi na rynku, a ten film na 5h jest najładniejszym tytułem na rynku (według Digital Foundry).

Odnośnik do komentarza
 

lol słabe prowo... tak czy inaczej PS4 miało być kombajnem graficznym, a tu albo dostajemy 5h film ze scenkami przerywnikowymi w postaci gameplayu, albo ciekawą grę z brzydką grafiką.

 

Nie da się tak obu rzeczy zrobić?

 

Da. Wszyscy podczas testów wskazują na skok graficzny względem poprzedników. Oprawa jest chwalona m.in. za świetne efekty cząsteczkowe, oświetlenie, oraz sporą liczbę przeciwników na ekranie względem poprzedników.

 

regain_1407930689-670x376.jpg?8cfc20

 

 

2822828-16042976015_feb8f61220lu5l.jpg

 

Jak to jest brzydka grafika to ja nawet nie.  :pawel:

 

Nigdy nie byłem fanem serii souls, więc nie marszczę freda na myśl o Bloodborne, ale design mi się mocno podoba w przeciwieństwie do tego soulsowego i stąd moje zainteresowanie.

 

2/5 lokacji i przeciwników z pierwowzoru Soulsów na ps3 mogłaby się śmiało znaleźć w BB. Nie bez powodu gra nazywana jest duchowym następcą nie Dark, a Demon's Souls.

 

241739-ds1.jpg

demons-souls-004.jpg

 

Za dużo benchmarków pokroju Ryse i The Order.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...