Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzenie gier kilka razy to też żaden obowiązek, więc...

Może źle napisałem - "nienawidzę" to za mocne słowo, ale wiadomo - czasu nie ma już tyle co za gówniarza, więc siłą rzeczy wkurza mnie taka konieczność, jeśli chcę (podkreślam - CHCĘ, nie "muszę") zdobyć platynę. A często chcę, jeśli jakaś gra mi się podoba i widzę, że platyna jest w moim zasięgu - gry From Software mi się podobają, więc chciałbym uczcić każdą poprzez wbicie platyny - Bloodborne nie będzie tu wyjątkiem, więc cieszę się, że jest taki drobny exploit, który czyni wbijanie calaka dużo fajniejszym doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Eee tam, dla mnie to żaden wał. Ja na bank tak zrobię, bo nienawidzę przechodzić gier parę razy, jak człowiek jest stary i czasu nie ma, a zaległości coraz większe. Wał to jest np w Dark Souls II, że muszę przejść grę prawie 3 razy, bo 3 czary/cuda da się kupić dopiero w NG++. Dla mnie taka zagrywka jest dopiero ciulowa.

Oczywiscie, ze oszustwo czyli nikogo taka platyna.

  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Ale jest oszustwem i taka platyna ma zerową wartość , ale co kto lubi  ^_^

 

Chyba nie lałeś...

Jaką "zerową wartość" i "oszustwem"? Zerową wartość to mają platyny wbijane poprzez zgrywanie cudzych save'ów, albo z samograjów od Telltale.

Niby o ile większą wartość ma platyna w Dark Souls II, tylko dlatego, że musiałem zrobić prawie 3 przejścia, skoro robiłem speedrun tylko do wymaganych lokacji/bossów, byłem mega przepakowany i wzywałem na pomoc każdego summona, byle padali szybciej? Że czas spędzony przy konsoli to wyznacznik wartości? Bo nie kumam...

Poniosło Cię w swojej ocenie, ale kończmy już ten offtop, bo tu o Bloodborne ma być...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Taka zerowa, ze jej nie przechodzisz tylko w jednym przejsciu wbijasz 3 zakonczenia.

 

Skoro jest taka możliwość (jak w masie innych gier z takim zakończeniem) to czemu z niej nie skorzystać? W takim Fallout 3 też przechodziłbyś grę 3 razy, by robić przejście maksymalnie dobre, maksymalnie złe i neutralne? Czy przed każdym levelowaniem robiłbyś save, żeby uniknąć takiej głupiej konieczności?

Co mnie jakieś zakończenia w Bloodborne? Że scenka inna na końcu? To nie Wiedźmin tylko Soulsy - tu się liczy przechodzenie od punktu A do punktu B - nie dorabiaj do tego większej ideologii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Je*any Micolash ze swoim uber imba op atakiem z dupy... jakieś tipsy jak unikać?

Spamuje mi niemiłosiernie ten atak z dupy na ng+, próbowałem z kością, żeby znikać ale i tak czasami we mnie trafi beast roar - nie próbowałem ale pewnie da się go powalić, zwykłe uniki to 50/50 (w moim przypadku zawsze to niewłaściwe 50 ;)), mam zestaw białego kościoła na max odp. na arcane a i tak 2-3 hity i leże :/

 

Raz mnie w ogóle nie trafia a innym razem to od razu ostry wpie*dol.

 

NG+ bardzo krótka gram z 3h max i już został tylko Micolash, Matka i Dziadzia :P ale wiadomo prawie wszystko omijam.

 

Ja od samego początku do końca Hunter Axe - ma genialny zasięg i to mi pasuje do mojego chicken-casual-campa-stajlu. (już nie rambo nununu, nie opyla się)

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Micolash - pierwsza faza to chyba dajesz radę, bo jest łatwy, potem daje ten magiczny rozprysk-wytrysk, to kolego kochany, musisz być bardzo blisko i ładować go non stop, unikając jego ręki i komba, bo jak jesteś blisko to nie CASTUJE TEGO SPELLA. Także bliziutko sztywniutko i skutecznie!

Odnośnik do komentarza

Po co się ograniczać? Zawsze jest sens spróbować czegoś nowego - saw cleaver (bo chyba o nim mowa) to świetna broń dla początkujących ale musisz mieć świadomość, że nawyki, których nabyłeś podczas jej ciągłego używania, nie ułatwią ci przestawienia się na zupełnie inny styl. Ja na ten przykład ganiam teraz z Blade of Mercy - gra się zgoła odmiennie, polecam :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...