Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od 2h się napierdalam 
 
Spoiler

Z Ebrietas 

 
Kurde, no nie wiem, mam wrażenie, że już mam wszystko rozpykane, a mimo to gine i gine. 
 
OK, ostatnia próba na dziś. 
 
Ehh
 


Ja:

pokonałem ją za pierwszym albo drugim podejściem, kurczę nie pamiętam. Wiem, że dużo osób poleca trzymać się krótko i za plecy, ja trzymałem się na dystans. Grunt tu odczytać jej skoki jak się rzuca na nas i potem będzie spoko

 

Odnośnik do komentarza

Oj nie, nie pójdę dalej, dopóki jej nie pokonam - nie ma odwrotu :D 

 

Tym bardziej, że ja już jestem po napisach końcowych i teraz sobie czyszczę opcjonalne lokacje i bossów, do których wcześniej nie udało mi się dotrzeć. Na koniec zostawiam sobie 

 

Spoiler

Gehrmana. Spróbowałem już się z nim raz czy dwa i widzę, że łatwo go skontrowac, ale najpierw zajmę się resztą. 

 

W ogóle to czuję się trochę tak jakby to, co teraz robię, to był taki endgame. A tu jeszcze nawet lochów nie sprawdziłem - fajnie, fajna sprawa. 

Odnośnik do komentarza

@estel Nie, jeszcze nie, bo mam tylko podstawke i dodatek będę musiał dokupić cyfrowo. 

 

No i właśnie miałem pytać, tak na przyszłość już, czy ten dodatek 

 

Spoiler

najlepiej zacząć przed rozmowa z Gehrmanem pod drzewem, bo w innym wypadku będę musiał w niego grać na New Game Plus, no i będzie trudniej po prostu, czy się nie przejmowac i normalnie zaczynać go po pokonaniu każdego bossa z podstawki? No chyba że na New Game Plus tez trzeba dojsc do pewnego miejsca w grze i trochę pograć, żeby móc aktywować dodatek? 

 

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Najlepiej zagrać przed pokonaniem Gehrmana, bo na NG+ jest o wiele bardziej trudno. Sam przechodziłem na NG++ i Ludwiga z dwa tygodnie biłem, dopiero pokonaliśmy go z użytkownikiem wet_willy. I tak, żeby wejść do dodatku, musisz pokonać Pastor Amelię, otrzymać przedmiot od Posłańca w Śnie Tropiciela i dać się złapać Amygdali przed Katedrą.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rozi napisał:
  Ukryj zawartość

Najlepiej zagrać przed pokonaniem Gehrmana, bo na NG+ jest o wiele bardziej trudno. Sam przechodziłem na NG++ i Ludwiga z dwa tygodnie biłem, dopiero pokonaliśmy go z użytkownikiem wet_willy. I tak, żeby wejść do dodatku, musisz pokonać Pastor Amelię, otrzymać przedmiot od Posłańca w Śnie Tropiciela i dać się złapać Amygdali przed Katedrą.

 

 

Spoiler

Skok poziomu trudności w Old Hunters między ng jest ogromny, u mnie Ludwig na ng+ (albo ng++, nie pamiętam po to było jakoś zaraz po premierze dlc) był ścianą, od której się odbiłem i zakończyłem swego czasu przygodę z dlc. Dopiero jak wróciłem po jakimś roku przed ng+ to byłem zdziwiony co tak łatwo, myślałem że znerfili całość w jakimś patchu

 

Odnośnik do komentarza

Czyli ja grając już ng+:


Najlepiej jak już będę pod koniec ng+ i wtedy zaczac dodatek? Np przed lub po Mergo? Bo poziom dodatku wyrównuje ng+ gry? Czyli na początku mojej gry w ng+ gdy mam powiedzmy 110lvl i pod koniec gdy mam np 140lvl poziom dodatku jest ten sam? Dobrze rozumiem? Skoro juz zaczalem ng+ to chyba lepiej troche podbic postac skoro i tak jest duzo trudniej w dlc... czy tak czy siak mam przesrane?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...