Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Smieszy mnie twoja gra Koleś88. 
 
Jak mozna przed walka czytac/ogladac taktyki na bossa? 
Rozumiem 100 podejscie ktore nie przynioalo rezultatu to mozna sobie poradami ulatwic. 
0 funu z gry, 0 zaskoczenia bo juz wszystko sie dowiedziales przed walka. Hehe
Ucieka tobie 90% gry przez takie podejscie. 
 
Jak tak mozna? Normalnie profanacja  tak wspanialej gierki. 
 
My tu trailerow z gierek unikamy i wszelakich spoilerow jak ognia aby sie zanurzuc w swiat i samodzielnie poznac. Cala esencja. 
 

Przecież napisałem, że tak „słyszałem”. Nie oglądam na pamięć filmików i ruchów bossów przed walką. Jedyne co czasem czytam to pytania w stylu „Gdzies zdobyć jakiś tam kamień, albo jakiś poboczny quest, który można pominąć np”. Nigdy wątku fabularnego.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, tukan napisał:

Ocho przyleciał growy purysta i będzie co mówił jak masz grać trve w bloodborne, wyje.bane w takich.

 

Co do Micolasha i ataku obszarowego to wystarczy huknąć mu z broni palnej jak zaczyna czarować. 

Daje też radę dash w jego stronę w momencie wypuszczania 'komet'.

 

A co do Mamki Mergo, faze 'koszmaru' można uniknąć rowniez dashując w bok, jak puszcza nad głową taką fioletową falę ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, właśnie przeszedłem gierkę. Mamka Mergo pokonana za drugim razem. Pytanko, bo jestem mega zawiedziony:

Jak można było zobaczyć 3 zakończenia? Uzbierałem 4szt 1/3 pępowiny, czyli wszystkie, użyłem ich przed
Rozmową z Ghermanem tak jak radzą ludzie w necie, na luzie podszedłem do niego, wybrałem najpierw opcje poddania się, więc mnie zabił, obejrzałem scenkę, napisy końcowe i... tyle. Po napisach odpaliło się od razu ng+. Nie mam żadnego innego sejwa itp. O co kaman? Wracają do snu tropiciela brama jest zamknięta i nic nie da się zrobić. Chciałem zobaczyć wszystkie zakończenia a w sumie chyb wybrałem najgorsze...

 

Odnośnik do komentarza

No jak chciałeś od razu wszystkie zobaczyć to musiałbyś wcześniej zgrać save na pendrive/dysk (przed końcową walką) po obejrzeniu zakończenia wgrać save z pendrive. Teraz już po ptokach musisz grać od nowa. W moim wypadku przechodziłem grę kilkoma postaciami na raz, to też każdą inny ending zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
No jak chciałeś od razu wszystkie zobaczyć to musiałbyś wcześniej zgrać save na pendrive/dysk (przed końcową walką) po obejrzeniu zakończenia wgrać save z pendrive. Teraz już po ptokach musisz grać od nowa. W moim wypadku przechodziłem grę kilkoma postaciami na raz, to też każdą inny ending zrobiłem

To po co te 1/3 pępowiny? Skoro zwykły save&load tylko wchodzi w grę?
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Koleś88 napisał:


To po co te 1/3 pępowiny? Skoro zwykły save&load tylko wchodzi w grę?

Bez zjedzenia pępowin nie zobaczysz 3 zakończenia(i walki z ostatnim bossem)
Poddajesz sie ghermanowi - koniec gry
Nie poddajesz sie ghermanowi(bez zjedzenia pępowin) - walczysz z nim - zakończenie.
Nie poddajesz sie ghermanowi (zjedzenie pępowin)-walczysz z nim-walczysz z nowym  bossem - zakończenie.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, sajmon34 napisał:

Hehe. Smieszy mnie twoja gra Koleś88. 

 

Jak mozna przed walka czytac/ogladac taktyki na bossa? 

Rozumiem 100 podejscie ktore nie przynioalo rezultatu to mozna sobie poradami ulatwic. 

0 funu z gry, 0 zaskoczenia bo juz wszystko sie dowiedziales przed walka. Hehe

Ucieka tobie 90% gry przez takie podejscie. 

 

Jak tak mozna? Normalnie profanacja  tak wspanialej gierki. 

 

My tu trailerow z gierek unikamy i wszelakich spoilerow jak ognia aby sie zanurzuc w swiat i samodzielnie poznac. Cala esencja. 

 

Napisał to typ boostowany przez Jeroma:dynia:
 

  

W dniu 21.09.2015 o 04:19, sajmon34 napisał:

Jerome wczoraj pokazal klase. Duzo cierpliwosci, proby polaczenia do coopa w splugawionych lochach odniosly rezultat w postaci ubicia bossa 2 warstwy. Obydwoje bylismy na 1 strzala z uwagi na polowe zycia. Walka byla do samego konca. Dzieki Jerome jeszcze raz. Dzis zasiadam do 3 warstwy :)

 

Ps.

A jak ty walczysz w pvp. Mistrzostwo.

Wypierdalaj mądrzyć się gdzieś indziej!

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, ornit napisał:

Napisał to typ boostowany przez Jeroma:dynia:
 

  

Wypierdalaj mądrzyć się gdzieś indziej!

 

A czytales jełopie ze wszedlem tu na forum wlasnie szukajac pomocy? 

Nie wiedzialem kto to ten Jeromie. 

 

I tak jak pisalem zacialem sie w lochach. 

 

Wypierdalaj Ornit z tymi swoimi madrosciami bo sie czytac tego nie da. Wyzej srasz niz dupe masz. 

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to, że byłeś boostowany akurat przez Jeroma (nikt mu nie ujmuje umiejętności ani miłości do serii) ale, że ktoś ci pomagał w grze, która przecież jest tak zajebista, że każdy powinien sam ją poznawać bez pomocy innych:dynia:

 

Mi nikt nie pomagał w BB. Ginąłem często ale w końcu dzięki maszowaniu rolla i R1 udało mi się wszystko pozaliczać.

 

PS @sajmon34 Jak przeglądam tamten wątek to skamlałeś tam o pomoc jak bity pies:dynia:

Odnośnik do komentarza

No bo tak bylo. Ze "skomlalem jak pies" 

Sam przeszedlem all podstawki. 

Na piesku niestety zonk i google podpowiedzialo mi to forum. 

Skad mialem wiedziec ze Dzerom to taki gracz co chowa sie za filarami i opowiada niestworzone historie na temat community soulslike. 

Potem doczytalem reszte. 

Troche beka teraz jak sobie przypomne. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Wszystko od nowa. Możesz dalej postać rozwijać jak ci nie zależy na PvP, bo chyba gracze umówili się na 120 level i gra szuka ludzi w tym zakresie.

 

Dodatkowo będziesz dostawać więcej dusz za pokonanych przeciwników i będziesz mógł znowu zdobyć te ograniczone kamienie, których się używa do ulepszenia broni na maksa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Koleś88 napisał:

Ok, dzięki teraz już kumam. No chyba będę musiał pocisnąć NG+ (jeszcze żadnej w ng+ nie przeszedłem).

Czy lecąc ng+ wcześniej otwarte skróty do bossów będę miał cały czas otwarte czy wszystko od nowa?

Polecam grać drugi raz i jak już rozumiesz mechanikę gry zrobić sobie ciekawy build(oczywiście mowa o tym jak skończyłeś też dodatek)
Ostatnio grałem kosmicznym brokułem i bawiłem się przednio(to nie moja postać ale wygląda praktycznie tak samo)
Stuart Wellington on Twitter: "I have become a Space Broccoli in Bloodborne.  Life goals complete https://t.co/Mj0h9j8SBY"

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Koleś88 napisał:

Dobra, właśnie przeszedłem gierkę. Mamka Mergo pokonana za drugim razem. Pytanko, bo jestem mega zawiedziony:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jak można było zobaczyć 3 zakończenia? Uzbierałem 4szt 1/3 pępowiny, czyli wszystkie, użyłem ich przed
Rozmową z Ghermanem tak jak radzą ludzie w necie, na luzie podszedłem do niego, wybrałem najpierw opcje poddania się, więc mnie zabił, obejrzałem scenkę, napisy końcowe i... tyle. Po napisach odpaliło się od razu ng+. Nie mam żadnego innego sejwa itp. O co kaman? Wracają do snu tropiciela brama jest zamknięta i nic nie da się zrobić. Chciałem zobaczyć wszystkie zakończenia a w sumie chyb wybrałem najgorsze...

 

 

Spoiler

Ja nie wiedziałem, która opcje wybrać, więc zgrałem sobie na wszelki wypadek save'a na pendrive'a. Coś przeczuwałem, że może być chuynia, bo pokonalem tylko 10 bossów (bestie kleryka, gascoigne'a, bestie żadna krwii, wiedzme, amelie, cienie, roma, odrodzonego, micolasha i mamke) i teraz czuję sie, jakby połowa rzeczy mnie ominęła, jakbym wcale tej gry nie przeszedł :( 

 

Odnośnik do komentarza

Ja prawie całą grę przeszedłem w odzieniu tropiciela czyli podatawowym, nie licząc oczywiście lokacji gdzie można było dostać szału czy otruć się, wtedy zmieniałem build pod to + runy. Ruszyłem na NG+, własnie pokonalem za pierwszym podejsciem Bestie Kleryka, z ktorym to meczylem sie okrutnie przy pierwszym przechodzeniu.

Rozumiem, ze nie ma sensu wbijac drzewka danej umiejetnosci powyzej 50 na razie? Bo wlasnie wbilem 50lvl witalności.

Mam:

Wit: 50
Wytrz: 32
Siła: 40
Umi: 25

Reszty magicznych na razie nie ruszałem.
@Ludwes - ja pokonałem chyba wszystkich, 14 czy 15 no poza tym w śnie tropiciela, gdzie wybrałem złą opcje dialogową. Mam nadzieje, że dotrwam i skończę ng+.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...