Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niektóre mają 3 warstwy, niektóre 4. Musiałbyś sprawdzić listę, ale to raczej nie jest ukryte, jak nie ma windy dalej tylko zamknięte pomieszczenie, to znaczy, że były 3 warstwy. 

 

Na koniec lochu boss wyrzuca chalice na kolejny, więc idzie to dość logicznie. Zabijasz ostatniego bossa Pthumeru, dostajesz puchar Central Pthumeru i możesz stworzyć loch Central Pthumeru, i tak dalej. Aż do ostatniego lochu danego typu. W skrócie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mozi napisał:

Tak ale fajnie by było gdyby te walki były fair. Gdyby przeciwnik miał skoncozna stamine, naboje i zasoby. A tak jest trudna tylko z tego powodu inaczej walka trwała by 30 sekund. 

 Tak to bylo by za latwo, od razu wszyscy by go cheesowali, zreszta koniec końców i tak scheesowali go, dla mnie takie taktyki swiadcza o braku wiary we wlasne umiejetnosci:-) .  Z drugiej strony ja sie jakos super z nim nie meczylem, duzo wiecej krwi napsul mi ten skurwiel na dachu kosciola.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, standby napisał:

Bardzo trudna ale bardzo fajna walka, pojedynek dwoch hunterow w tej katerdrze jest przeepicki. Cale oświetlenie, lokacja, otoczka, jeden z najlepszych momentów w grze.


Mam tak samo. Walki z hunterami (a także z szybkimi bossami mniejszej postury) to esencja i poezja w ruchu, przy odrobinie szczęścia od bożka synchronizacji to wygląda jak taniec, fantastyczny,

Bloodborne ma sporo tych najlepszych momentów, tyle o tym...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Koleś88 napisał:

Ja jeszcze w sprawie platyny. Które pucharki są najtrudniejsze i czy da się coś pominąć?

 

Nie ma trudnych pucharków tylko paru bossów ognisty pies, taki boss których jest "3", typ z kosą, walka na polu za cmentarzem. Na końcu gry jak pamiętam aby zrobić za jednym przejściem trzeba było zgrać save na pena... nie pamiętam dokładnie dawno to było ale warto wspomnieć.

Jest trofik za zebranie wszystkich broni, są ukryte więc to raczej z YT. Ogólnie platyna fajna do zrobienia, bo nie trzeba gry powtarzać jak przykładowo w DS3 gdzie tam sobie to odpuściłem.

 

na którym bossie jesteś?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
 
Nie ma trudnych pucharków tylko paru bossów ognisty pies, taki boss których jest "3", typ z kosą, walka na polu za cmentarzem. Na końcu gry jak pamiętam aby zrobić za jednym przejściem trzeba było zgrać save na pena... nie pamiętam dokładnie dawno to było ale warto wspomnieć.
Jest trofik za zebranie wszystkich broni, są ukryte więc to raczej z YT. Ogólnie platyna fajna do zrobienia, bo nie trzeba gry powtarzać jak przykładowo w DS3 gdzie tam sobie to odpuściłem.
 
na którym bossie jesteś?

Pokonalem Odrodzonego. Oblokowalem lampy w koszmarze mensisa i granice koszmaru. Musze teraz sie cofnac do gornego rewiru katedralnego. Lacznie 9-ciu bossów pokonalem i 3 w tym pierwszym lochu. Przede mną z tego co szukalem Gwiezdny emisariusz i Ebrietas.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...