Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i platynka wbita.

Tak jak Micolash dał mi popalić, tak Mamka Mergo to żart, pierwsze podejście i 2 fiolki tylko zużyłem. Gehrman za 3 i kosmos też. Nie kumałem kiedy mi zabierał cały pasek życia nawet. No to teraz czas na DLC.



Do dodatku trzeba dać się złapać gdzieś Amygdali wtedy się można tam dostać, czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Koleś88 napisał:

No i platynka wbita.
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Tak jak Micolash dał mi popalić, tak Mamka Mergo to żart, pierwsze podejście i 2 fiolki tylko zużyłem. Gehrman za 3 i kosmos też. Nie kumałem kiedy mi zabierał cały pasek życia nawet. No to teraz czas na DLC.



Do dodatku trzeba dać się złapać gdzieś Amygdali wtedy się można tam dostać, czy coś w tym stylu?

Długo Ci z lochami zeszło? Sam robiłeś czy z kimś? 

Odnośnik do komentarza

 

Lochy 1-3 robiłem sam a resztę z koleżką bo już mega mnie nudziły. + Loran 4lvl 1 warstwę sam żeby ten szpon zdobyć. Czasowo hmm ciezko mi powiedziec z 6-8h bo musialem 2 lochy powtarzac zeby wyfarmic te yebane krwi rytualne potrzebne do nastepnych glebokosci. No i lochy robione na ng+. Najgorszy 4lvl chyba z 50% życia a boss Amygdala, dała popalić. Królowa spoko, za pierwszym podejściem

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Koleś88 napisał:

 

  Ukryj zawartość

Lochy 1-3 robiłem sam a resztę z koleżką bo już mega mnie nudziły. + Loran 4lvl 1 warstwę sam żeby ten szpon zdobyć. Czasowo hmm ciezko mi powiedziec z 6-8h bo musialem 2 lochy powtarzac zeby wyfarmic te yebane krwi rytualne potrzebne do nastepnych glebokosci. No i lochy robione na ng+. Najgorszy 4lvl chyba z 50% życia a boss Amygdala, dała popalić. Królowa spoko, za pierwszym podejściem

 

NGplusy nie wpływają na poziom lochów jak coś :P

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Killabien napisał:

Gierka juz ma swoje lata, ale widze ze ludzie na forumie nadal w to graja. Swietnie sie sklada bo wlasnie dostalem swoja wersje goty. 

 

 

Ostatnio sprawdziłem swój licznik

129295272_3958868144143470_4808520203950

 

:pawel: :cool:

99% czasu gry to single.

 

A parę dni temu znowu zacząłem od nowa, bo nigdy tak nie grałem, żeby w Vitality ładować, ile wlezie. 

Blutgetragen coraz bliżej pierwszej piątki moich ukochanych gier wideo.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Masorz napisał:

 

Ostatnio sprawdziłem swój licznik

129295272_3958868144143470_4808520203950

 

:pawel: :cool:

99% czasu gry to single.

 

A parę dni temu znowu zacząłem od nowa, bo nigdy tak nie grałem, żeby w Vitality ładować, ile wlezie. 

Blutgetragen coraz bliżej pierwszej piątki moich ukochanych gier wideo.

 

Z innej beczki - gdzie ci pokazuje liczbę godzin grania w daną grę? :huh:

Odnośnik do komentarza

To jest pierwszy gruby test. Musisz najpierw zdjąć wszystkich do okola. Masz zdjęcie 

bb1_mob1.jpg

I chodzi o to żeby nie dostać z boku z flinty. Więc musisz wyeliminować gości z flintami aby Cię reszta nie zobaczyła. 

Opcja druga to po prostu lać ich po 2-3 naraz maks. Użyj otoczaków aby ich wywabić z tłumu. Niestety w tą grę trzeba się nauczyć grac. Da się wbić w tłum i przeżyć ale to nie o to chodzi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...