Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

19 godzin temu, Ludwes napisał:

Od 2h się napierdalam 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Z Ebrietas :D

 

Kurde, no nie wiem, mam wrażenie, że już mam wszystko rozpykane, a mimo to gine i gine. 

 

OK, ostatnia próba na dziś. 

 

Ehh

 

 

OK, poszło. Nawet się rozpedzilem i za pierwszym razem 

 

Spoiler

rozyebalem Amygdale, 

 

a to przydarzyło mi się dopiero trzeci raz. Jadę dalej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że mnie nie zjecie, ale jestem w 

 

Spoiler

zamku Cainhurst

 

i przez całą grę nie wydałem nawet jednego wglądu. Mam obecnie 58, a w ekwipunku mam pełno wiedzy szaleńca (około 30) i chyba jeszcze dwie większe. Widzę, że w sklepiku (za 60 wglądu) jest do kupienia kamień, który ulepsza broń na +10.

Myślę sobie - kupię, ale gdzieś tam przeczytałem, że im więcej wglądu, tym lepiej, bo gracza spotyka więcej wszystkiego czy coś w tym stylu. Nie wiem jak to wytłumaczyć, bo i nie zaglebialem się w to w ogóle, gram kompletnie na ślepo, a wy pewnie wiecie o co chodzi. Jeżeli moim zamierzeniem jest przejście lokacji, w której jestem, a później pójście na 

 

Spoiler

Gehrmana

 

to lepiej, żebym się wstrzymał z wydawaniem wgladu, bo coś mnie, powiedzmy, ominie czy bez znaczenia w sumie? 

Odnośnik do komentarza

od 15 punktów wglądu niektórzy przeciwnicy mają dodatkowe ataki, np. wiedźma z hemwick albo typki z lampami w rewirze katedralnym

od 50 widać amygdale w lokacjach i zmienia się muzyczka w śnie tropiciela na tą, co gra po ubiciu Roma

ponadto im więcej insightu, tym szybciej napełnia się pasek frenzy

 

a kamyczki za insight można kupować od któregoś patcha - 20 za chunk, 60 za rock

Odnośnik do komentarza

Dobrze, dziękuję, wszystko jasne w takim razie. 

 

W międzyczasie poszedłem do lochow, bo chciałem sprawdzić z czym się to je, ale już raczej nie wrócę - troszkę się wynudziłem. 

 

Tyle dobrze, że zorientowałem się, że został mi jeszcze 

 

Spoiler

Paarl do pokonania, 

 

więc prawdopodobnie jutro kończę przygodę z podstawka. 

Odnośnik do komentarza

No ja lecę z ng+ i jestem:

W zakazanym lesie. Powiem Wam, że mimo iż mam lvl dosyć mocny, albo przynajmniej tak mi się wydaje, to jest momentami ciężko. Także mogę wyobrazić sobie tylko jak musi być w dlc.


@Ludwes - może jesteś chętny na późniejsze ogrywanie lochów do platyny? Może we 2 tak nie będą nudziły. Albo kiedyś dlc nawet można.

Odnośnik do komentarza

W lochach to się leci od bossa do bossa nie patrząc na boki i jest zajebiście.

W jednym labiryncie jest chyba broń do platyny nie pamiętam.

Można też pofarmić gemy i xp ale to przecież nie w losowym lochu tylko trzeba mieć kod na bossa albo huntera, ostatnio sprawdzilem, że zabijałem jednego łowcę za ~160k krewek, glyph : ux9huzk6 (nie wiem czy jest jeszcze aktywny, nie mam online) nawet dwóch chyba tam jest łebków do wybicia i leci xp w milionach jakby to nic, 

A tu macie bossa rzucającego dobre gemy: pwmf22gu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Koleś88 napisał:

No ja lecę z ng+ i jestem:
 

  Ukryj zawartość

W zakazanym lesie. Powiem Wam, że mimo iż mam lvl dosyć mocny, albo przynajmniej tak mi się wydaje, to jest momentami ciężko. Także mogę wyobrazić sobie tylko jak musi być w dlc.


@Ludwes - może jesteś chętny na późniejsze ogrywanie lochów do platyny? Może we 2 tak nie będą nudziły. Albo kiedyś dlc nawet można.

 

dziękuję za propozycję, ale nie mam plusa niestety :(

 

a tak poza tym to Ty pewnie masz ze dwa razy większy poziom ode mnie (78), skoro ogrywasz jeszcze ng+, więc nie wiem, czy czasem i to nie byłoby swego rodzaju utrudnieniem

Odnośnik do komentarza

No ja obecnie 134lvl.


Edit:

Panowie pomóżcie, męczą mnie lochy więc chciałem z koleżką zrobić je w coopie, ale robiąc 1,2 czy 3 loch po pokonaniu pierwszego bossa z 1 warstwy Jego cofa do poczatku lochu a ja moge isc dalej tylko sam i juz nie dziala dzwon przywolania, nie chce w ogole polaczyc. Kolega ma Juz platyne, Zrobil wiec lochy wczesniej czyli nie powinno byc problemu z polaczeniem a jednak tylko laczy do 1 warstwy, potem zrywa po bossie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Nie no pomocy:

Micolash na ng+ to jakieś przegięcie. Przy podejściu rozwaliłem typa za 1 razem, tutaj już z 5 razy zginąłem. Pierwsza faza nawet mnie nie rani, w drugiej zabija mnie ziarenko tego jego laseru, jedna ta yebana kropeczka zbija mi całe ho i koniec... probowalem strzelac do niego jak to zaczyna ale i tak laser wypuszcza



Jakieś tipy?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Koleś88 napisał:

Nie no pomocy:
 

  Ukryj zawartość

Micolash na ng+ to jakieś przegięcie. Przy podejściu rozwaliłem typa za 1 razem, tutaj już z 5 razy zginąłem. Pierwsza faza nawet mnie nie rani, w drugiej zabija mnie ziarenko tego jego laseru, jedna ta yebana kropeczka zbija mi całe ho i koniec... probowalem strzelac do niego jak to zaczyna ale i tak laser wypuszcza



Jakieś tipy?

Wątpie czy set coś da, to zadaje olbrzymi damage, ale możesz tego uniknąć, trzymając się na średnim dystansie, kiedy wypuszcza gwiazdy, dashujesz wprost w jego stronę - w ten sposób omijasz i lejesz już go do końca xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Koleś88 napisał:

Nie no pomocy:
 

  Ukryj zawartość

Micolash na ng+ to jakieś przegięcie. Przy podejściu rozwaliłem typa za 1 razem, tutaj już z 5 razy zginąłem. Pierwsza faza nawet mnie nie rani, w drugiej zabija mnie ziarenko tego jego laseru, jedna ta yebana kropeczka zbija mi całe ho i koniec... probowalem strzelac do niego jak to zaczyna ale i tak laser wypuszcza



Jakieś tipy?

Kiedy zaczyna rzucać ten swoj czar po prostu strzel do niego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...