Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ogrywam DLC aktualnie. Wiem, ze forma mi spadła i z tego tytułu powinno byc mi ciężej, tymczasem ide, jak przecinak (byc moze masterowanie Crasha, cos zawdzięczam) :) Dodam, ze gram na starym save z końcówki gry. Pierwszy Boss padł, po długim pojedynku, lecz bez spiny. Chyba lvl mam, za wysoki xD

Odnośnik do komentarza

No jak masz 170 czy tam któryś to się nie dziw. 

Blisko.. 174.

 

50 godzin bicia wieśniaków w Centralnym Yharnam nie poszło na marne.

Zgadza sie.. ale czasem i to nie pomaga.  Własnie złapałem sie na gemie dającym duży DMG do broni białej. Zadowolony zaaplikowałem go, jak tylko zobaczyłem dodatnie statystyki i dawaj wracam do koszmaru na mały test. Ledwie zrobiłem parę kroków i coś mi sie rzuciło w oczy. Mianowicie ciągły spadek paska energii. Na początku restartowałem gre, a nawet konsole, bo pierwsze, co mi przyszło do głowy to glitch xD Potem juz do mnie dotarlo, ze chciwość nie popłaca   :sapek:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

miałem zwykłą wersję pudełkową

nie ograłem dodatku więc wymyśliłem że teraz w promocji jest to sobie kupię :( całość

gdzieś tutaj czytałem chyba o GOTY ale nie jestem pewny że daje się nową grę robi zapis a potem jak wybiera się nie kontynuację tylko wybór zapisu to wszystko działa

potwierdziłby to/bądź zaprzeczył temu ktoś ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ar2r napisał:

Witam

Czy jak zakupię na PSN cyfrowy Bloodborne GOTY to będą mi działać zapisy gry z wersji pudełkowej jaką kiedyś miałem i ograłem ?

 

Jeśli nie zadziałają Ci "normalnie" to stwórz na szybko byle jaką postać i rozpocznij nią grę, i już z menu będziesz mógł wybrać starsze postacie. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Rozi napisał:

Ja do tej pory nie pokonałem

  Ukryj zawartość

Laurence'a XDxdddD

Zabijcie mnie.

 

Mnie się udało za pierwszym razem przy poniższych warunkach:

- NG

- nóż do pizzy i dużo siły

- bolt paper

- beast meter

 

Jeszcze innym razem na jakimś ng+ go pokonałem i to bez takiego minmaxowania ale nie wiem jakim cudem mi się to udało xD

Odnośnik do komentarza

Ja pamietam z 3 dni do niego podchodziłem tak po 7-8 podejść dziennie. Ale nie miałem pizza cutter i było to na ng+

 

Za to ludwig padł za 3 podejściem podobnie jak sierota. Maria za 2 a bosik przed nią dał mi w kość ^^ za pierwszym podejściem zostało mu pół cm życia i wpadła taka frustracja ze cały czas podałem bo za bardzo na pewniaka leciałem ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...