Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

W Old Hunters , co prawda gram na NG+ ale wydawało mi się, że mam odpowiednio wysoki lvl (125) i z bossem nr 1, pójdzie mi w miarę gładko . Nie poszło . W pierwszej fazie był, to chyba najbardziej pyebany delikwent ze wszystkich gier FS. Dobrze, że latarnia jest dosłowne 10 kroków od niego, bo chyba bym odinstalował tę grę w pizdu. Po godzinie porażek   w akcje desperacji przywołałem innego  gracza do pomocy, ale ten padł po minucie ( xD) wyłączyłem grę, wziąłem książkę. Ale ten dzban nie dawał mi spokoju, odpaliłem Bloodborne i zatlukłem dziada, jakim cudem? nie wiem.  Jeśli następni będą jeszcze gorsi, to chyba połamie pada xD

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie każdy boss z dlc był trudny :P Każdy generował u mnie podobny poziom złości co Ebrietas z podstawki. Głównie przez źle rozdane punkty doświadczenia, w takim ds3 rozdawałem pod konkretną postać i szedłem jak burza, a w bb się miotałem. Wuj. 

Grunt że widok dachów Yharnam w wodzie po przedostaniu się do wioski z dlc robi.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.12.2017 o 20:19, meave napisał:

Być może Chmielarz zrobi coś podobnego z Witchfire, ponoć fan Soulsów:D

Chmielarz nie jest fanem souslow. Typ pewnie nie jest w stanie przejść tych gier więc watpie żeby go inspirowały

Odnośnik do komentarza

:banderas:

Zwykle nie używam tych głupich emotek, ale ta gra mna już pozamiatała, a nawet jeszcze żadnego bossa nie ubiłem :blink:. Próbowałem kilka razy podchodzić do tego kolesia, który jest jakimś fellow hunterem, ale poniżej 1/3 paska jego życia jeszcze nie zszedłem. Jestem cierpliwy i pomału sobie eksploruję zamiast na siłę dusić na speedzie. 

Klimat jest przechuy. Lllllovin’ it!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie małe pytanie, jaki lvl polecacie na DLC w NG+? 

Mam 110 i Ludwig mną zamiata podłogę od 2 dni. Być może wypadłem nieco z formy ale i tak trudność tego bossa to jest dla mnie poziom Headless Bloodletting Beast z lochów. A podobno ostatni ma być dużo trudniejszy. 

Tak w ogóle to design Ludwiga i ten klimat to 10/10, pierwszy boss dodatku a już przebija wszystkie z podstawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...