Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nauczeni doświadczeniem wiedzą, że nie zawsze nowa potrawa od tego samego kucharza musi smakować tak samo dobrze czy coś tam. Myślę że sam Miyazaki jak i team za nim bardzo kochają BB i nie pozwoliliby sobie zrobić słabą kontynuację, jeśli mieliby jakiś fajny pomysł. Z pewnością nie robiliby nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

A niby co jest zje.banego w ds2? Bo giereczk jest inna niz ds1 to znaczy ze jest zje.bana? Aha

 

jest gorsza, pozdrawiam, to fakt stwierdzony

Tak myslalem ze ot tak po prostu jest gorsza i tyle xD

 

 

no bo jest, jezu, demons souls i dark souls (teraz to i bloodobrne tez) znam na pamiec, a w dark souls 2 kojarzę tylko majulę, innymi slowy ulozenie lokacji, design itd jest o klasę gorsza, ruszanie postacią podczas walki też gorsze, bossy których nie pamiętasz, słaba muzyka, grafika ssie, geograficznie bez sensu, jest to wciąż dobra gra, ale GORSZA, rozumiesz knypku, czy mam łaskotkami wytłumaczyć?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

A niby co jest zje.banego w ds2? Bo giereczk jest inna niz ds1 to znaczy ze jest zje.bana? Aha

 

Design leveli, bossów praktycznie wszystkiego jest lekko mówiąc nijaki. I wszystko związane z adaptability to jest (pipi)a dramat. Co nie zmienia faktu że to jest db gra (dodatkowo dlcki są niezłe) ale jako soulsy to słabo wypada. 

Odnośnik do komentarza

Haha przeciez majula, ta lokacja gdzie sie po wodzie chodzi zjada wszystko co jest w czesci pierwszej (procz anor londo), bossowie? Akurat tak sie sklada ze ich design, grzesznicy czy rottena rowniez zjada bossow z czesci pierwszej ktorzy byli zupelnie nijacy. Jakie gorsze poruszanie w czasie walki? Gdzie niby, w jaki sposob gorsze? Moze na ps4 w 60fps? W dodatku moby nie respawnuja sie w nieskonczonosc co utrudnia farmienie jak to mialo miejsce w jedynce. Element z kukla czlowieka ktory dodatkowo jeszcze urozmaical rozgrywke. Brak pokazu slajdow jak w niektorych miejscach w ds1.

 

Takze skoncz pier.dzielic figaro bo to wszystko co piszesz jest mocno subiektywne. Wszystkie 3 czesci sa swietne ale no ds2 bylo troszeczke inne niz czesci pozostale i juz trzeba pisac olaboga jakie to slabe , ile gorsze.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

kanabis serio obczaj link ode mnie. praktycznie wszystko to samo ujął kiedyś aestetycznie użytkownik mate5

No dumny bylem jak napisalem swoj pamietny post bez obejrzenia tego video, po czym zobaczylem Mathosis ma niemal te same zarzuty.

Odnośnik do komentarza

Ale meltdown :p

Nie pasowały mi głównie miejscówki i bossowie, których już nawet nie pamiętam. Nie wspominając już o downgoradzie klimatu i grafiki po pierwszych prezentacjach.

Ed.

Wiem, że wiele razy tu pewnie było pisane, ale DLC w BB GOTY jest na płycie?

No spoksik subiektywne zdanie. Ja procz capry tez zadnego bossa z ds1 nie pamietam, ahh no jeszcze bym zapomnial o walce z king vendrickem z ds2 a w szczegolnosci samej otoczce zeby wogole mu cokolwiek hp odbierac.

 

Tak wszystko w goty wersji masz na plycie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Capra Demon xdd Najgeneryczniejszy bossfight w najnudniejszej możliwie scenerii, jeszcze burki musieli dodać mu do pomocy bo na solo byłby zbrukany.

 

O&S, Sif, Seath, Gaping Dragon, Iron Golem, 4 Kings

 

Wymieniłem tylko kilka przykładów czy któryś z tych bossów był generyczny/walczyło się tak samo jak z innym ?

Jedynie słaby to był Bed Of Chaos i recykling Asylum Demona do 3 sztuk.

 

DaS2 też miał kilka fajnych walk, zwłaszcza w DLC ale tonął w zbyt dużej ilości bossów + recykling, ilość nad jakość i miszmasz kulturowy (jakaś starożytna gorgona z odciętą głową, flexile sentry serio pytam wtf) Wyglądało to tak jakby serio nie wiedzieli już co wepchnąć do tego uniwersum byle było. Przez to nawet srol w tej odsłonie specjalnie mnie nie interesowało zayebałem jakąś pierdołę i lecę dalej.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Żywe porażki klepią mnie ciągle aż mam ochotę odpalić coś innego

Też się zawiesiłem na tych porażkach. Bosze co za wkurzający boss....

 

Jakieś protipy? Chciałbym tą grę skończyć (razem z dodatkiem), ale mnie krew zalewa.

Jak wali meteoryty to chowasz sie we wnęce z drzwiami na przeciwko wejścia.

 

Siedzę na wczasach na Krecie i czytając wasze posty chce wrócić i odpalić NG++;p

Odnośnik do komentarza

Capra Demon xdd Najgeneryczniejszy bossfight w najnudniejszej możliwie scenerii, jeszcze burki musieli dodać mu do pomocy bo na solo byłby zbrukany.

 

O&S, Sif, Seath, Gaping Dragon, Iron Golem, 4 Kings

 

Wymieniłem tylko kilka przykładów czy któryś z tych bossów był generyczny/walczyło się tak samo jak z innym ?

Jedynie słaby to był Bed Of Chaos i recykling Asylum Demona do 3 sztuk.

 

DaS2 też miał kilka fajnych walk, zwłaszcza w DLC ale tonął w zbyt dużej ilości bossów + recykling, ilość nad jakość i miszmasz kulturowy (jakaś starożytna gorgona z odciętą głową, flexile sentry serio pytam wtf) Wyglądało to tak jakby serio nie wiedzieli już co wepchnąć do tego uniwersum byle było. Przez to nawet srol w tej odsłonie specjalnie mnie nie interesowało zayebałem jakąś pierdołę i lecę dalej.

  

Od Dark Souls 2 tylko gorsi są ludzie którzy znowu zaczynają ten beznadziejny temat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...