Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od jakiegoś czasu gram od nowa w najlepszą grę tej generacji.

Tym razem za cel obrałem grać broniami, które dwa lata temu z hakiem uznałem za chujowe.

Więc nawalam sobie Threaded Cane'm oraz Tonitrusem.

 

Okazuje się, że ta pierwsza w drugiej formie (coś jak miecz Ivy z Soul Calibura) ma sakramencki zasięg a Tonitrus znowu po podładowaniu daje całkiem satysfakcjonujący damage pomimo słabego zasięgu.

Jeszcze chyba spróbuję Stake Driver oraz Reiterpallasch.

Dodatkowo postanowiłem wypróbować magię, bo wcześniej pomimo przegrania 300 godzin w tę produkcję nawet jej na oczy nie widziałem.

 

Fajnie jest he he.

 

Miyazaki dawaj dwójkę :beksa: :beksa: :beksa:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak kupujesz DLC to sciagasz tylko niewielki plik aktywacyjny. Zeby sie do nie dostac musisz miec pokonana Amelie, teleportowac sie do lampy cathedral ward (rewir katedralny?) Wyjsc wejsciem po lewej stronie i tam gdzie sie podnksi na placu ciuchy z cylindrem dac sie zlapac sile ktora cie lapie.

 

ciekawe, złapało mnie, ale wypuściło paręnaście metrów dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli grasz offline bez patcha który usuwa długie loadingi, to błagam, chociaż się nie przyznawaj xD

heh piękny przykład do cytowania gdy ktoś jeszcze raz mi napisze "jakie patchowanie gry na start, wciśnij O i graj offline przecież!!"

albo że te wszystkie pudełka za 15 lat będą do czegoś w ogóle się nadawały gdy wyłączą serwery PSN i nie da się zapatchować tej sterty nieukończonych szrotów w wersjach 1.0 jakie spoczywają na płytach

 

tja. 

albo można by zwyczajnie kupić:

 

bloodborne-goty-3xpl-na-plycie-zdjecie-w

 

 

 

albo gotye Wiedzmina, DkS3, Fallouta itd.

Odnośnik do komentarza

 

Jak kupujesz DLC to sciagasz tylko niewielki plik aktywacyjny. Zeby sie do nie dostac musisz miec pokonana Amelie, teleportowac sie do lampy cathedral ward (rewir katedralny?) Wyjsc wejsciem po lewej stronie i tam gdzie sie podnksi na placu ciuchy z cylindrem dac sie zlapac sile ktora cie lapie.

 

ciekawe, złapało mnie, ale wypuściło paręnaście metrów dalej.

 

 

Tak jak ktoś zauważył po mnie, musisz jeszcze podnieść przedmiot obok lalki w śnie.

Odnośnik do komentarza

Nobody bo kazda gra dostaje goty xd i to jeszcze z taką obesrana okładką

 

no to jest takie same pjerdolenie jak twierdzenie że:

 

te wszystkie pudełka za 15 lat będą do czegoś w ogóle się nadawały gdy wyłączą serwery PSN i nie da się zapatchować tej sterty nieukończonych szrotów w wersjach 1.0 jakie spoczywają na płytach 

 

Nadal większość tytułów jest jak najbardziej grywalna w wersji 1.0, a już na pewno nieporównywalnie lepiej optymalizowana niż w którejkolwiek z poprzednich trzech generacji. Co sam sprawdziłem po sobie mając blisko 3/4 ukończonych przeze mnie tytułów (m.in. nier, personę, aliena, yakuzę, nioha, deusa, u4 i doom) ukończyłem bez żadnych paczy. Wyobraź se że żaden nie miał większych (lub żadnych) glitchy, dropów, czy wywaleń do dasha. no ale wszystkie pudełka 

Odnośnik do komentarza

Jedyny jego nieprzewidywalny atak to kiedy zaczyna się rzucać na boki, chyba nie da się zrozumieć i na czas odskoczyć.

 

Swoją drogą: wpadła platynka. Adekwatnie, pierwsza na ps3 była w Demonsach, pierwsza na ps4 w Bloodborne. Doskonała odsłona, wiktoriański styl połączony z inspiracją Lovecraftem, nic nowego nie powiem. Trzeba tylko to DLC ogarnąć, bo podstawka to spacerek przez park, jedynie ostatnie dwa kielichy były jakimś wyzwaniem.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...