Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

 

Capra Demon xdd Najgeneryczniejszy bossfight w najnudniejszej możliwie scenerii, jeszcze burki musieli dodać mu do pomocy bo na solo byłby zbrukany.

 

O&S, Sif, Seath, Gaping Dragon, Iron Golem, 4 Kings

 

Wymieniłem tylko kilka przykładów czy któryś z tych bossów był generyczny/walczyło się tak samo jak z innym ?

Jedynie słaby to był Bed Of Chaos i recykling Asylum Demona do 3 sztuk.

 

DaS2 też miał kilka fajnych walk, zwłaszcza w DLC ale tonął w zbyt dużej ilości bossów + recykling, ilość nad jakość i miszmasz kulturowy (jakaś starożytna gorgona z odciętą głową, flexile sentry serio pytam wtf) Wyglądało to tak jakby serio nie wiedzieli już co wepchnąć do tego uniwersum byle było. Przez to nawet srol w tej odsłonie specjalnie mnie nie interesowało zayebałem jakąś pierdołę i lecę dalej.

  

Od Dark Souls 2 tylko gorsi są ludzie którzy znowu zaczynają ten beznadziejny temat.

 

 

No nie wytrzymał, nie wytrzymał :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj doszedłem do ostatniego lochu i jeszcze tylko 3 bossów do platyny. Ogólne wrażenie z lochów kielicha mam takie, że są gówniane. Już powtarzalność tych poziomów można przeboleć ale powtarzalność bossów to jest jakaś porażka. Kilka razy walczyć z tym samym bossem na różnych poziomach? Nie chciało im się nowych wymyślać? A podbicie poziomu trudności przez obniżenie hp to już w ogóle s(pipi)ysyństwo. Bardzo frustrujący loch, największe problemy miałem z bossem 2 tym ognistym psem, padł za 20-30 razem dopiero. Pierwszy by łatwy, Amygdala długo stawiała opór ale padła bez większych problemów po jakichś 5 razach. Co najlepsze wchodzę do lochu na 5 poziomie a tutaj pierwszy boss to zwykły mob którego można na(pipi)ić zwykłym kombosem. Nawet nie dali mu nowych ruchów. Następny oczywiście powtórka z głównego wątku i też prosty. Trzeciego już mi się nie chciało sprawdzać bo tylko zdobyłem materiały i otwieram ostatni. 

Odnośnik do komentarza

No i wpadła platyna :obama:  Wymagająca ale sensowna, bez żadnego zbieractwa i przechodzenia 20 razy gry. Końcowa ocena 9/10. Byłaby nawet dyszka ale lochy były słabo wykonane. W ostatnim lochu walka z dwoma pierwszymi bossami to był koszmar, gorszy niż wszscy z 50% hp razem wzięci. Idę kupić zaraz DkS3 ale trochę sobie raczje poleży na półce zanim się wezmę za następną tego typu grę (myslałem jeszcze o Nioh ale chyba jednak zdecyduję się na te soulsy).

Odnośnik do komentarza

Pod powyższym mogę się podpisać, wpadla platyna pare minut temu + goty. Najbardziej frustrujące - lochy oczywiście - piesek/amygdala 50% życia to jakiś obłęd! ŻADEN z bosow w dlc czy vanila nie napsuł mi tyle krwi co te gnidy w lochach. Ogólnie, to obcykałem już każdą część ds (brakuje jeszcze platyny w ds3;) i muszę przyznać, ze bb było nielada wyzwaniem dla mnie. Bardzo ciężko było sie przestawic na dash i te lewo/prawo. Koniec końców, imo gra generacji dla mnie, tu wszystko się zgadza - design, lokacje, klimat, muzyka, bronie, lore, bossowie. Myślę, że mało kto się spodziewał, ze from po kilku grach z serii zrobi taki "spin",ze wszystko to niby to samo, ale zupełnie różne i czasem zostawiające soulsy w tyle.

W rankingu - bb=ds3>ds=ds2>demons.

Podobnie jak kolega wyżej, czas się rozglądać za ds3 goty, ale póki co parę dni oddechu;)

Edytowane przez meave
Odnośnik do komentarza

Bloodborne to najlepsza gra ever nawet wliczajac czasy PSXa, Nawet pomimo wbicia platyny wieki temu wciaz do niej wracam i mam juz chyba build pod kazda mozliwa bron xD Genialny klimat, super fabula, zawsze lubilem Lovecraftowskie klimaty, dodatkowo polecam spedzic troche czasu nad roznymi lore theories jakie mozna znalezc w necie, mega. 15/10. Rakuyo OP plz nerf.

BB>DS3=DS>DS2>Demon

Odnośnik do komentarza

 

srol theories jakie mozna znalezc w necie

 

Widzę, ze nie tylko mi l.o.r.e zmienia na srol xD

 

Btw co ten Vaati to ja nie wiem, mogę go słuchać godzinami po prostu, idealnie wręcz oddaje klimat produkcji soulsow.

 

Prawda. Ja przez dlugi czas ograniczalem sie wylacznie do tekstu pisanego, dopiero potem odkrylem ze ludzie robia o tym filmy;;;

 

tez nie wiem kim jest Żerom, nie wiem tez kim jest _Be_ poza faktem, ze w troche nieudolny sposob broni swojego "oryginalnego" swiatopogladu w pewnym temacie na tym forum

 

test: srol

 

ja (pipi)e kto to ustawil ;;;

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

"Za wcześnie", "za późno" - nie jest to aż tak istotne, bo wszystko zależy od Twoich umiejętności.

 

Fakt 1: Jeżeli umiesz dobrze parować, to Longarius jest dość prosty. Ot, trzeba tylko uważać na kilka jego zagrań.I trzymać się blisko.

 

Fakt 2: Jeżeli parowanie Ci niezbyt idzie to... też da się go pokonać. Kwestia wyczekiwania na dobry moment i unikania ataków, bo menda bije mocno. Przyda się też broń z dobrym damage.

 

Postać na wysokim poziomie z pewnością ułatwi Ci jego pokonanie, więc jak wolisz. Cainhurst jest całkowicie opcjonalne więc z powodzeniem możesz tam wrócić nawet przed finałowym bossem. Ba! Old Hunters też możesz wcześniej przejść, jeżeli grasz z zainstalowanym dodatkiem od razu.

 

Jak chcesz sobie udowodnić, że dasz radę to próbuj. Jak nie, to pograj dalej, podleveluj, wróć i zobacz czy jesteś bliżej. Tyle.

 

Dla mnie to jeden z trudniejszych bossów, ale przy pierwszym przejściu parowanie niezbyt mi wchodziło, więc męczyłem się z toporem. ;) Ale poszło za którymś razem.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Longariusa  przeszedłem dopiero na NG+ bo przy pierwszym podejściu najpierw był zbyt silny a potem o nim zapomniałem. Generalnie IMHO jeden z najgroźniejszych bossów i faktycznie lepiej zostawić sobie go na późniejsze etapy jeśli teraz nie idzie. Ja go pokonałem bez parowania - całe Bloodborne przeszedłem z tą umiejętnością opanowaną w stopniu " minus dostateczny" - ale trochę się nabiegałem i skończyłem walkę z fiolkami = 0 i paskiem zdrowia 1 cm.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...