Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, sajmon34 napisał:

90% pewnie go widziało podczas eksploracji lochow tylko nie wiedzieli ze to jakis nowy przeciwnik. 

Dokładnie, parę miechów temu dopiero się na porządnie zacząłem bawić w dungeony i zlałem typa jak szmatę a dzisiaj na PPE nius, że 

 

WOW WOW W BLOODBORNE PO 3 LATACH ODKRYTO NOWEGO PRZECIWNIKA WOW

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Głupie pytanie mam. 

 Chyba w kwietniu skończyłem  BB. Pamiętam, że pokonałem ostatniego bossa, po czym miałem od cholery dusz, ale wróciłem do punktu wyjścia. To jest beż broni itp.  Gra od tego momentu sama przeszła na NG+? Chcę teraz kupić podstawkę+ DLC ale nie uśmiecha mi się granie w OH na NG+ bo zakładam, że DLC będzie trudniejsze. 

Odnośnik do komentarza
W dniu November 22, 2017 o 15:07, Rozi napisał:

Ja do tej pory nie pokonałem

  Pokaż ukrytą zawartość

Laurence'a XDxdddD

Zabijcie mnie.

 

Na ng++ wcale mnie to nie dziwi. To najbardziej popsuty boss w grze. Staggeruje w drugiej fazie jak poyebany, a walka w zwarciu to koszmar przez damage z lawy. 

Chcialem zrobic platyne jak przystalo na szanujacego sie gracza - trzy zakonczenia po sobie, kazdy boss w watku glownym i dodatku rozpykany na kazdym ng, a tu lawrence na ng++ spowodowal u mnie ragequita. Postac level 120.

Odnośnik do komentarza

Amazon dał ciała i nie przecenił dziś Nioh, więc kupiłem BB Goty na PSN. Mam 90 lvl + dorzucę kilka, jeśli  doniosę "dusze" które mam za finałowego bossa z podstawki. Mam nadzieję, że to wystarczy.  

BTW Bloodborne jest trzecią grą w moim życiu, którą kupiłem po raz drugi. :lapka:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

" W dniu 23.11.2017 o 15:30, golab napisał: Na ng++ wcale mnie to nie dziwi. To najbardziej popsuty boss w grze. Staggeruje w drugiej fazie jak poyebany, a walka w zwarciu to koszmar przez damage z lawy. Chcialem zrobic platyne jak przystalo na szanujacego sie gracza - trzy zakonczenia po sobie, kazdy boss w watku glownym i dodatku rozpykany na kazdym ng, a tu lawrence na ng++ spowodowal u mnie ragequita. Postac level 120." Ja grałem właśnie na ng++ gra w dlc zamieniła się grind Boss Rush czy jakoś tak ten, gdzie aby pokonać Ludwika musiałem nabić naprawdę srogi DMG broni. Kos też był ciężki, ale na ukrytego bossa w drugiej fazie jedyną opcją jest

 

łuk i ryzykowne (pipi)nie na drugą stronę areny, próbując ominąć jego łapy

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co tam Boss. Jak w dodatku wyleciał na mnie pierwszy przeciwnik:

 

Spoiler

łowca z łańcuchem

 

to byłem pewien że to jednorazowy wróg w stylu łowców z podstawki - pokonasz i masz spokój na dalszą grę. A tu zmyłka - to normalny wróg jakich na pęczki. :)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...