Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skończyłem grę, wbiłem nawet platyne(pierwsza w życiu) i chciałem zrobić nowy build. Po stworzeniu postaci widzę że nie mam dostępu do lochów kielicha i pytanie musze wszystkie robić od nowa czy jak zdobędę jakiś kielich w wątku fabularnym, to będę miał dostep do tych kielichów które zwiedziłem pierwszą postacią? Mimo wszystko były one trochę męczące...

Jeżeli się nie da tak, to macie jakiś sposób na szybkie dotarcie do tych kielichów gdzie dropi najlepsze gemy?

Edytowane przez ghort
Odnośnik do komentarza

Ja grałem w DS3 po BB, Niohu i wszystko mi się podoba.

Jednak nadal nie mogę wrócić do tego BB a właściwie tylko do Old Hunters...

Tym bardziej, że jeszcze będę musiał kminić lore'a - żebyście nie byli źli tak jak ostatnio... to już sam nie wiem ; )

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

BB? na początku podchodziłem sceptycznie, potem klimat mną zamiatał podłogę i były chwile, że nie dawałem grać dłużej niż godzinę bo czułem się psychicznie wycieńczony, a teraz codziennie myślę o tym by w końcu znowu odpalić BB i grać :fsg: cudowna gra, jestem na końcówce, ale narazie ogarniam sobie kielichy i dodatek 

wleci platynka coś czuję 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sumie jest ciekawie na NG+ i dalej. Np. Micolasha przy pierwszym przechodzeniu gry pokonałem za drugim podejściem bo przy pierwszym niepotrzebnie rozdrabniałem się na przeszkadzajki na korytarzach. Więc szału z poziomem trudności nie było. Za to grając na NG+ podziałał na niego dopiero trik z łukiem bo dziad lał mnie nieprzeciętnie. Podobnie z Amygdalą na NG++: wcześniejsi bossowie na NG++ z palcem w nosie, sama Amygdala w standardzie i na NG+ bez problemu za pierwszym razem padła, a na NG++ zamiata mną po ścianach niczym dzieckiem. Tak więc można się zdziwić :)

Odnośnik do komentarza

Kiedy wpadłem po raz pierwszy do dodatku byłem tak zagubiony i bezradny, że od czasu do czasu odkładałem pada i zastanawiałem się czy to w ogóle można ruszyć. Co chwila dostawałem niemiłosiernie po tyłku od pionków, a co dopiero od takiego Lawrence'a. No gdzie? Z czym do ludu? Było tutaj czasem napominane o tym, że korzystanie z pomocy pomagierów jest słabe. Jak niby miałem pokonać Konioryja jeśli nie z pomocą jednego z nich? Nie widziałem opcji. Oczywiście z każdą lokacją mogłem spodziewać się wszystkiego więc ostrożne i metodyczne parcie do przodu było na tyle skuteczne, że wypracowałem sobie efektywny styl z jakim podchodziłem do każdego starcia.

Myślę, że Bloodborne to jedna z niewielu gier gdzie platyna niewiele znaczy. Calak jest prawdziwą miarą oddania tej grze tego na co zasługuje. Za wszystko co sobą prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Zupełnie pierwsze przejście miało miejsce na 'normalu'. Dla mnie to i tak była przeprawa przez morze cierni i kwasu. Na NG+ również było bardzo ostro, ale wiedza o tym czego można było się spodziewać wydatnie się przydały.

Widziałem tego kolesia, który na NG+7 napiernicza bossów na golasa...samym melee. I mowa tu o The Old Hunters.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

https://swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,714,niespodzianki-wydawnicze-cz-2.html

"Bloodborne, tom 1.
Nowa seria komiksowa oparta na bestsellerowej grze komputerowej Bloodborne.
Po przebudzeniu w mieście dotkniętym plugawą zarazą, gdzie w cieniach czyhają potworne bestie, a ulice są mokre od krwi przeklętych, bezimienny Łowca wyrusza na niebezpieczną misję w poszukiwaniu Bladej Krwi. 
Autorem scenariusza komiksu jest Aleš Kot, a rysunki stworzył Piotr Kowalski (Gail).
Premiera: 4 grudnia 2019"

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...