Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko ja jestem na ng+. Ogólnie to tak powoli idę do przodu bo gram jeszcze w GOT. Tego dziada na schodach rozwaliłem i skończyłem dziś na tym gdzie była pierwsza lampa w podstawce. 

Trochę dziwny przeciwnik bo jak go skontrowałem to visceral bardzo mało mu zabrał, bardziej się opłacało normalnie go lać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.02.2021 o 23:00, giger_andrus napisał:

Masz bezpieczny lvl jak na dodatek. Ciekawe jak z bossami. 

Stawiam browara ze w *uj ciężko. 

 

Ps

Zaraz pewnie wpanie kazio i znowu zacznie ze wypowiada sie typ ktorego boostowal " Marcinie slyszysz to" :rofl:

 

Edit

 

Kuzwa kazia nie ma. Zaczynam sie martwic. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Miałem jedną postać którą z początku robiłem pure arcane, ale że to i tak nadal głównie walka wręcz (tyle że "umagicznionymi" bróńmi), to skończyło się na 50ARC/50STR. To był mój ulubiony build, Moonlight Greatsword + klika czarów i lamusy takie jak cursed Watchdog czy Amygdala padały elegancko. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki, czytam że jedyny problem jest z pure arcane bo narzędzia są późno dostępne i trza mieć wysoki level. Zrezta podbnie było z bloodtinge tam też żeby kosić trzeba było iść 50 i wyżej ale za to ło panie nie było mocnych. Nawet Amy w lochach z połowa kreski klękała przy evelym i chikage. 

Odnośnik do komentarza

Sam koncept świata (koncepcja postaci uwięźionej we śnie) daje nieogarniczone moliwości. Jak się za to weźmie from a nie ekipa od 2 to będzie tylko dobrze. Dopracowali by mechanikę itd no kurna kto ma dać radę jak nie oni? Na ten moment za co się wezmą to złoto. 

Z ich grami jest tak że jak się złapie temat to już się nie uwolnisz a więc fanów i graczy przybywa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...