Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 hours ago, Szymek said:

Zeby to jeszcze bylo 30fps. Znaczy sie moze byc ale obraz to rwie dosyc mocno. Bardzo nie lubie tego efektu w grach :(

Podobno pacing klatek był zły i niektóre klatki się powtarzały. Daje to właśnie efekt rwania i spadków do 20fps. 

Ja się jakoś przyzwyczaiłem i ukończyłem, ale jest jakiś czas potrzebny do przestawienia się.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, messer88 said:

Eh a pamiętacie pierwsze teasy Sekiro? Ja wtedy myślałem że tam jakiś trick weapon jest a to była protezka :) 

 

Ważne że wkrótce i tak będziemy grać w Elden Ring. 

Po tym pierwszym sie toczyly zazarte dyskusje ze bedzie gierka w klimatach Aztekow bo to jakas kosc czy inne narzedzie xD Ja tam bylem bardzo sceptyczny co do Sekiro az do momentu jak sam zagralem, po tych pierwszych gameplayach w ogole nie mialem cisnienia. Teraz na ER cisnienie mam i bez wzgledu na to co pokaz trailery i tak leci day one. No chyba ze bedzie kolejna turlanka rycerzem to sie troche wkurwie.

Odnośnik do komentarza

Lecę już z ostatnią lokacja w dlc. Walka z Lady Maria dobra i poszła za 5 razem. Za pierwszym razem zabrakło trzech ciosów a było blisko. Lubię takie walki gdzie można parować bo szybko idzie. 

Zobaczymy jak pójdzie ostatnia lokacja. 

Jestem już przed ostatnim bossem i oprócz niego ten z pierwszej lokacji i ta studnia która faktycznie jest masakryczna. 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2021 o 21:08, BRY@N napisał:

Ten Laurence z tą jego trzecią fazą to niezła masakra. Bez nóg jest bardziej ruchliwy i zajmuje więcej miejsca a jakbyś chciał go zajść z tyłu to jest zawsze trochę ławy tak na wszelki 

Trzymaj się z jego prawej strony jak zatacza koła i się wscieka. Trzymanie się z tyłu lub przed nim = śmierć. 

W dniu 25.02.2021 o 21:28, Starh napisał:

Co polecicie bardziej quality build z np. Ludwikiem czy może na bloodach z Chikage? ^^


 

Chikage ciekawiej ale też trudniej się gra szczególnie z chikage bo trzeba ogarnać transform attack tak żeby tracić najmniej hp. Ale jak sie już build ma gotowy i dopalisz kamyki z lochów to jest tak op że ojaciepierdhole. Do tego do bloodtinge masz fajne bronie szczególnie w dodatku.  Bossowie z dotatku? Lochy splugawione? No czysta przyjemność jak się zadaje taki dammge. Ludwig quiality - też fajnie ale jakoś tak nie jest mocno inaczej niż zwykły build z saw cleaver. 

 

 

Edytowane przez mozi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dodatek skończony co prawda z laurencem i sierotą pomógł mi znajomy ale w obu przypadkach odpad na początku drugiej fazy. 

Dalej uważam że laurence jest przegięty. Co do sieroty to faktycznie jest mega agresywny ale można go parować co trochę ułatwia, tym bardziej że można nawet sparować to jego rzucanie jak wyrywa to coś ze swojej broni. 

Odnośnik do komentarza

@BRY@N Mi tez zadawali to pytanie przy moim orgazmatycznym doznaniu z gra. “Byles juz w studni?” Bylem kurva...20 razy. Z Lawrencem sie tyle nie meczylem co z tymi dwoma chamami. Pozniej byla jeszcze koncowka, ktora przyprawiala mnie o zdrapywanie skory z ryja (dzien poswiecilem na spuszczenie cisnienia z krwiobiegu w glowie) by w koncu na swiezaka, z asysta wrzeszczacej instrukcje zony, dobic do cudnego konca. 

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...