Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, po co usunęli zmianę zakładek pod bumperami? Ja i tak głównie korzystam z guide buttona, to mnie aż tak ta zmiana nie rusza, ale klikanie w bumpery jest bardziej intuicyjne niż szukanie odpowiedniego kafla gałką. Zabawne było jak chciał pokazać, że działa szybciej, a po wejściu w games loading xD Ja tam nie widze różnicy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

+ Spencer mówił że po przejęciu i rozbudowaniu studiów mocno postawią na gierki SP

 

- state of decay 3 może z gry AA przejść na AAA do studia doszło kilkadziesiąt nowych osób i marka ma się stać tym czym fable/gearsy dla Xa

- forza motorposrt 8 może wcale nie być tytułem startowym na Scarlett, T10 dostało wolną rękę kiedy będą gotowi z grą i należy pamiętać że rdzeń FH to także ich zasługa. Więc może FH5 na start? Pod względem sprzedaży to 2-3 mocniejsza gra niż FM

- XGS prowadzi dalej rozmowy z kilkoma-kilkunastoma studiami które XGS może przygarnąć i to prawda że mają na celowniku również Japońskie 

- perfect dark może powrócić w przyszłej generacji i będzie go robiło wew. studio

- ninja theory robi mniejsze projekty jak hellblade czy BE ale w planach mają dużą grę które powoli się tworzy

 

Studia MSu znacznie się rozrosły w ciągu roku: niektóre jak Rare, PG, NT są ponad 2x większe a to nie koniec.

 

Plotki:

- ''lubiana gra'' z XO od XGS od długiego czasu jest w produkcji z dużo większym budżetem (recore 2, ryse 2, nowy KI?)

- MS chce przygarnąć prawa do outer worlds

Odnośnik do komentarza

Panowie taka sytuacja. Kupiony kod Xbox Game Pass na miesiące w media expert. Kod wpisany w konsoli ale usługa nie została aktywowana czy ktoś miał podobną sytuację? Jak wpisuję kod ponownie to wyskakuje komunikat, że kod został wykorzystany. Xbox game pass nie działa, a z kodu nie da się skorzystać. Da się to jakoś zareklamować czy coś? Niby 40zł nie duża kasa ale jednak szkoda.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, maciekww28 napisał:

Weryfikacja dwuetapowa wystarczy, dostaniesz kod sms do wklepania 

Ew. aplikacja Microsoft authenticator, w której potwierdzasz logowanie do konta (do pobrania ze sklepu Google) 

 

Jak ustawić weryfikację dwuetapową, żeby dostawać kod smsem? Bo w ustawieniach konsoli widzę tylko coś z kodem, który sobie sam ustawiam.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

O ku.rwa, od wczoraj udało mi się ściągnąć drugą część Wieśka i 82% GeoW 4 jprd :/ i pomyśleć że brakło 500 metrów żebym miał światłowód, to qutasy musiały skręcić z nim w inną ulicę :[

I feel you ja mam go 200 metrów od domu

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

O ku.rwa, od wczoraj udało mi się ściągnąć drugą część Wieśka i 82% GeoW 4 jprd :/ i pomyśleć że brakło 500 metrów żebym miał światłowód, to qutasy musiały skręcić z nim w inną ulicę :[

No GOW4 to ponad 100GB. 

U mnie jakieś 3h pobierania. Strasznie długo :/

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...