Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że ogarniecie neta przed premierą nowej generacji, bo wtedy gierki po 100GB, to będzie raczej standard. 

@Figuś pamiętaj, że możesz zarządzać wszystkim w aplikacji Xbox np w robocie. Game Pass też ma dedykowaną apkę. Co prawda rzadko jej używam, ale może tobie się przyda. 

Kluczem do sukcesu jest konsola w trybie instant on, włącznie wszystkich opcji zdalnego sterowania i automatycznych aktualizacji. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, chris85 napisał:

Kluczem do sukcesu jest konsola w trybie instant on, włącznie wszystkich opcji zdalnego sterowania i automatycznych aktualizacji.

O tym to mi nie musisz wspominać bo miałem już klocka, a taka opcja jest też od premiery PS4.

 

Ogarnięcie neta w moim miejscu zamieszkania to też sprawa mało zależna ode mnie, jak teraz się nie uda ze światłowodem to ostatnią nadzieją jest 5G ale w to też nie wierzę i raczej za szybko się u nas jako standard nie pojawi. Od dawna w moim miejscu zamieszkania max co mogłem to neostrada 10Mb, w grudniu jak przedłużałem umowę była tylko opcja do 20Mb i fakt trochę przyspieszyło bo wyciąga mi 13mb czasami 14mb w porywach, o LTE nie będę wspominał bo to jest kiepski żart, kumpel który mieszka bliżej transpondera wyciąga 3-5mb, w nocy czasami 8mb wyciągnie.

 

Asax ma trochę racji bo exy sony rzadko kiedy ważą więcej jak 50GB(chyba że po updatach z DLC), ja wiem że dochodzą tektury pod KOXa no ale sorry, większość to pewnie nieskompresowane pliki audio. W takim pierwszym Titanfallu na PC jak instalowałem z płytki to samo audio zajmowało 35GB na 50 gigabajtową instalację. W następnej generacji raczej bym się nie spodziewał standardu 100GB i więcej w grach, raczej standardem dla większości będzie 50-60GB tak jak teraz większość ma 20-40GB. Wiadomo że molochy jak RDR będą przekraczać tą magiczną granicę 100GB i więcej, wcale bym sie nie zdziwił jak GTA VI będzie warzyć koło 150GB i będzie na trzech płytach.

 

O apkach też nie musisz mi przypominać ;)  jeszcze przed kupnem klocka ogarnięte.

 

Dobra wyżaliłem się, proszę nie bić i nie wytykać palcem ;)

537FFB957FAB8487A6BBDDB2BBC4E0DE9673FC67

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak nie masz zamiaru nic więcej ogrywać i generalnie jest Ci obojętne co się stanie z tą konsola jak już ograsz te gierki to bierz. W tej generacji xboxy w konstrukcji są naprawdę świetne i musiałbyś trafić na fabrycznie wadliwy egzemplarz żebyś miał jakieś poważne problemy. 

Odnośnik do komentarza

Z tego co się dowiedziałem, aktualizacje do gier mają takie same rozmiary zarówno na XOS jak i XOX, ale jak to ogólnie wygląda na tych konsolach, te 60/70GB aktualizacji do pobrania w przypadku fizycznego wydania CoD MW (2019) to dość częste zjawisko, czy to pierwszy/jeden z nielicznych tak duży patch?

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, krzychu392 napisał:

 

Ten film jest nowszy i UI wygląda juz trochę inaczej niż wyżej.

 

Mam ten dash, bo się zapisałem do programy z betą.
Generalnie dużej różnicy nie widzę w samej szybkości działania, bardziej przemieszczenie kafelków.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podobno Playtonic (Ci od Yooka) wejdą do MGS Family i będą klepac nowe banjo

https://www.resetera.com/threads/speculation-playtonic-games-developers-of-the-yooka-laylee-series-might-be-joining-xbox-game-studios-and-or-working-on-a-new-banjo-kazooie-game.151286/

 

szczerze wątpię bo po to założyli nowe studio by być niezależnym, ale hói wie.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, XM. napisał:

Podobno Playtonic (Ci od Yooka) wejdą do MGS Family i będą klepac nowe banjo

https://www.resetera.com/threads/speculation-playtonic-games-developers-of-the-yooka-laylee-series-might-be-joining-xbox-game-studios-and-or-working-on-a-new-banjo-kazooie-game.151286/

 

szczerze wątpię bo po to założyli nowe studio by być niezależnym, ale hói wie.

- odejdz z Microsoftu 

- załóż niezależne studio

- zostań wykupiony przez Microsoft

 

Już to widze xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...