Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, sprite napisał:

Nie wyobrażam sobie lecieć solo misji "Assault on the Control Room" w Halo CE na heroicu/legendarnym(chyba że speedrun do mety). We dwóch już to była katorga i męczenie buły(niekończące i powtarzające się killroomy), a co mówić samemu. To w ogóle chyba najdłuższa misja w całej serii Halo, więc szykuj się już:lapka:

:lapka:

 

każda część  skończona solo kilkukrotnie na legendary. Z wyjątkiem yebanego Halo 2 gdzie flood i jackale ze snajperkami dawały mi w kość nawet na heroicu więc dałem sobie spokój z legendary. IMO najbardziej przegięta część

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2020 o 21:44, Dr.Czekolada napisał:

Powiem tylko, że pomimo licznych frustracji warto na tym poziomie grę zaliczyć bo między tym a normalnym jest ogromna przepaść.

Nie spodziewałem się, że będzie o tyle łatwiej. Teraz mam dylemat. Na normalu za łatwo. Z drugiej strony nie chcę się męczyć i powtarzać po kilkanaście razy trudnych sekwencji - tyle innych dobrych gier czeka. Podejmę chyba jeszcze jeden dzień prób na Heroic i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Podnosisz na bieżąco bronie przeciwników, ze wszystkich się wystrzelałeś? :trap:

Rozdział 3. Jak grałem za pierwszym razem wylądowałem w statku przeciwników bez pestek. Na dole wystrzelałem się z karabinu i snajperki, wszedłem w miejsce gdzie załączyła się animacja i cyk jestem na statku - niewidzialny przeciwnik kroi mnie na kawałki co kilka sekund (szybkie wczytywanie) :reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Biblioteka jeszcze to jak cię mogę. Późniejsze ciasne korytarze i zalew Flood np w misji Keyes jprdl gdyby nie te checkpointy z litości to nie wiem.

@AleksPodstawowy błąd nigdy nie pchać się do przodu wcześniej nie uzupełniając się w broń. Fakt ten moment też mnie z początku wybił balans H1 w 2020 to niezły lol ale uwierz mi potem jak już grę skończysz to wjechalbyś tam jak John Wick :problem:

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, solo na Heroic'u. Dzięki za radę, aby skończenia na tym poziomie trudności. 

Zaczynając pierwsze Halo miałem obawy, że odrzuci mnie tak stara gra i będę się męczył z każdym kolejnym rozdziałem. Bardziej nie mogłem się pomylić. Jak już ogarnąłem mechanikę, to każdy kolejny pokonany przeciwnik, to była przyjemność. Jedynie w pewnych momentach miałem dość powtarzających się pomieszczeń. Ta sama geometria, ta sama kolorystyka - zastanawiałem się czy już tu nie byłem. Można odnieść wrażenie zagubienia.

Krótka przerwa i startuje z drugą częścią.

 

 

Odnośnik do komentarza

Taka mała refleksja po jedynce. Czy te dzisiejsze gry są lepsze? Tak, są. Ogólnie jakość wizualiów poszybowała w górę. Ale takie aspekty jak destrukcja otoczenia, zachowania przeciwników stoją na tym samym lub nierzadko na gorszym poziomie. Byłem zaskoczony jak przeciwnicy po ostrzale chowali się lub gdy nie mieli szans uciekali. Proste, a cieszy.

Odnośnik do komentarza

Nie ma rozwiązania niestety. Musicie jeszcze raz całość przelecieć. Najgorsze, że nawet w menu completion status się nie zmienia. Na szczęście tylko w H2 tak jest. Czasami się zdarzy też w innych częściach(obu graczom), ale już tylko w pojedynczych misjach. Więc wtedy szybki replay i bez problemu powinno wpaść.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...