Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pixar come to live. ;)

Coś pięknego :)

 

Kurde, na Ratcheta mam aktualnie większą ochotę niż Uncharted. Może to kwestia tego, że do U4 będzie jeszcze 20 dni, ale na samą myśl o takim Ratchecie, gdzie nie grałem w jedynkę aż mnie nosi!

 

A gameplay wydaje się bliźniaczy do tego z Nexusa. Ideolo. :)

Odnośnik do komentarza

No popatrz jakie nielogiczne te USA!

 

Wracając do tematu to widać, że jednak gra nawet dłuższa niż pierwowzór. Na normalu ok 11-12 bez maksowania, a wiadomo że w takie gry trzeba grać na hard i na maksa eksplorować, wtedy mam czas ok 25-30 h. Kozak wynik jak na bajeczkę dla dzieci za 130-140 zł.

Odnośnik do komentarza

No popatrz jakie nielogiczne te USA!

 

Wracając do tematu to widać, że jednak gra nawet dłuższa niż pierwowzór. Na normalu ok 11-12 bez maksowania, a wiadomo że w takie gry trzeba grać na hard i na maksa eksplorować, wtedy mam czas ok 25-30 h. Kozak wynik jak na bajeczkę dla dzieci za 130-140 zł.

 

Ta 50 od razu 

Odnośnik do komentarza

gry jeszcze nie dostałeś a już znasz konkretny czas jaki z nią spędzisz? po tym co pisano w reckach nie oczekiwałbym więcej jak 20 na całość

 

co do dyskusji z poprzedniej strony, niesamowite jak dać ludziom połączenie dwóch gatunków i już się gubią jak poyebani z przynależnością do gatunku

Przecież piszę co w necie wyczytałem. Dodatkowo opieram to na poprzenich dużych częścich, które ostro wymęczyłem i pamiętam, że jak robiłem maksa w takiej trójce (100% znajdziek bez YT) czy platynę w CiT to ok 25 h mi to zajmowało.

Odnośnik do komentarza

To porównanie wymiata, dopiero jak zobaczyłem wersję z PS2/3 to doceniłem jak odbajerowali remake. Cały czas wydawało mi się, że wcale różnicy jakiejś wielkiej nie ma a tu niebo a ziemia.

 

Ale w swoim czasie pierwszy Ratchet i tak robił niesamowite wrażenie grafiką i animacją.

Edytowane przez Brolin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...