Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Amerykańska premiera jest w ten sam dzień co europejska?

Czy gra posiada opcje gry wieloosobowej?

 

Na stonie empik już niedostępna jest nietesty

Tylko single player. Jeżeli chodzi o dostępność, kolega robi w rtv, mówi że mają bardzo dużo zamówień na ten tytuł, zapewne cena robi swoje i oczywiście głód na nowego Ratcheta.

Zamówiłem na cdp.pl

 

Kurcze w ogóle wypadłem poza nawias z grami, przez przypadek wpadłem na nowego Ratcheta ale jak tylko zobaczyłem to zamówiłem od razu.

Odnośnik do komentarza

Może i dużo (chociaż zależy od planszy) ale mało z tego wynika. To na pewno nie jest produkcja nastawiona na skakanie i zgony z tym związane. Dla mnie w pierwowzorze proporcje był zaburzone. Wszystko przyćmiewała walka.

 

Ratchet nigdy nie byl platformerem. Rownie dobrze latke taka moznaby przypiac uncharted.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że Uncharted nikt tak nie promował a Ratchet and Clank jak najbardziej, mnie to swego czasu zmyliło a następnie zamysł rozgrywki rozczarował. Dopiero kolejne części , jeszcze bardziej nastawione na rąbankę zaczęto odpowiednio nazywać. Oka, to mamy wszystko wyjaśnione. Ratchet and Clank to strzelanka z elementami platformówki. Dalsze odsłony to jeszcze "czystsze" shootery.

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Za mało znaczącego na cała akcję by nazywać grę platformówką. Definicja platformerów z wiki z którą się zgadzam i tego oczekuje od gry z gatunku (skakanie jako główny motyw gameplayu, dalszego progresu):

 

A platform game (or platformer) is a video game which involves guiding an avatar to jump between suspended platforms, over obstacles, or both to advance the game. These challenges are known as jumping puzzles or freerunning. The player controls the jumps to avoid letting the avatar fall from platforms or miss necessary jumps. The most common unifying element of games of this genre is the jump button.

 

Edytowane przez Tankietka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...