Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytałem na forach, to wycięli jakieś 6-7 planet z gry(zostało 11), a pozostałe troszkę rozbudowali. Koniec końców gra jest krótsza od pierwowzoru :(

Może to i dobrze, niektóre planety z jedynki były zwyczajnie kiepskie. Lepiej jeśli poszli w jakość i rozbudowę wybranych planet niż ich ilość, no i będzie coś nowego do eksploracji na znanych terenach.

Odnośnik do komentarza

polski jest nawet ok ale ja jestem tak przyzwyczajony do glosu ratcheta, a zwlaszcza clanka z oryginalu ze pewnie zaraz przelacze na angielski (choc w opcjach zmiany nie widze, oby sie przestawilo po zmianie jezyka menu konsoli na angielski)

 

grafa rozwala lopatki, pixar po prostu, oby dali photo mode 

Odnośnik do komentarza

No jedynka na początku też była banalna ale z czasem poziom trudności rósł. Grasz w jakiej wersji językowej?

Angielskiej. Przy pierwszym podejściu TYLKO wersja angielska. Polska przy Challenge Mode.

 

grafa rozwala lopatki, pixar po prostu, oby dali photo mode 

O cholera, ale photo mode by się przydał!

 

 

...choc w opcjach zmiany nie widze, oby sie przestawilo po zmianie jezyka menu konsoli na angielski...

Serio? Znowu stosują to debilne rozwiązanie? Sprawdź i daj znać.

 

Niestety. Język gry = język konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem pierwszą godzinkę i na początek może niezbyt oryginalnie ale wooooooooooo jak to wygłada. Choć tym bardziej utwierdziłem się w tym co już kilka razy pisałem. Kure wsko szkoda, że przy obecnej mocy PS4 i Xone praktycznie nie robi się wielkich, pudełkowych platformówek 3d AAA/AA. Cała nadzieja że wskrzeszą tego Crasha i Conkera.

Co do samego gameplayu to stary dobry Rysiek. Co cieszy to że na hard nie jest to już samograj i po godzinie wydaje mi się ciut trudniej niż w oryginale. Na duży plus to przebudowanie początku bo z tego co opamiętam sąt to całkiem nowe sekcje.

 

Ogólnie to jestem zachwycony i dostałemto na co czekałem.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakie to dobre i ladne mmmmmm

 

sam poczatek ostro przebudowany wzgledem oryginalu, w ogole duzo planet tez pozmieniano jesli chodzi o sciezki itp, zmian jest pelno, niestety z tego co widze kosztem czasem starej zawartosci (np niektore planety wypadly) co w konsekwencji sprawia z tego co czytam, ze remake jest krotszy od oryginalu

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...