Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą jakością Pixara to bym się wstrzymał bo gra wygląda ładnie ale bez przesady ;) Strzelania jest rzeczywiście sporo i w dodatku nie jest jakieś wybitne ale może to wina pada bo jednak trigery na dualszoku są mizerne. Dobrze że jest dużo znajdziek bo mnie wciągnęło jak bagno, ostatniego mózgu do pewnego questa szukałem chyba z godzinę latając po mapie :obama:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko - widział ktoś już film? :) Bo jestem ciekaw ile wykorzystano cut-scenek z gry.

Na pewno początkowe scenki plus te podczas, których jest wyłączone nagrywanie. Jestem ciekaw jak całość wypadnie w kinie.

 

Wczoraj skończyłem i bawiłem się świetnie. Brakowało mi Ratcheta, bo te ostatnie odsłony opuściłem po demach/betach (CiT ogrywałem jako ostatni). Sporo zmienili w stosunku do oryginału, a najwięcej to oczywiście w samym zakończeniu fabuły.

Całość zajęła mi ponad 15h, może nawet pod 20, ale maksowałem w zasadzie wszystko przy pierwszym przejściu (hard). Grafika wypala miejscami oczy, jedynie tych 60 klatek brakuje, ale nic nie tnie więc jest ok.

Szkoda jedynie, że jest mało bonusów do odkrycia, szczególnie tych związanych z wyglądem. Jest sporo filtrów, ale liczyłem na więcej kostiumów i malowań do statku (R&C 3 pod tym względem rządził).

Broni też mogło by być więcej, chciałem klasyczne RYNO, a tu dali takie coś. Na szczęście jest Groovitron, który cieszy jak zawsze podczas używania. Szkoda, że nie pokusili się o skill pointy, bo przy poniższym nawiązaniu się uśmiałem :)

 

Odnośnik do komentarza

Wyświetla wam sie lista trofików po polsku?

Gdy zmieniam na język polski nic sie nie dzieje

 

http://psnprofiles.com/trophies/4536-Ratchet-and-Clank?lang=pl#content

 

 

Pograłem dziś niecałe 3h i pierwsze wrażenia "troche nudno, gierka dla dzieciaków", ale teraz jestem zachwycony, wciąga strasznie. Aż nie chce sie wyłaczać, świetna animacja, piękna grafika, która momentami aż zachwyca jak kreskówka. Fajny motyw z szukaniem sekretów.

Bardzo fajny tytuł po Soulsach, zbieramy śrubki :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Mam takie pytanko - widział ktoś już film? :) Bo jestem ciekaw ile wykorzystano cut-scenek z gry.

Na pewno początkowe scenki plus te podczas, których jest wyłączone nagrywanie. Jestem ciekaw jak całość wypadnie w kinie.

 

Wczoraj skończyłem i bawiłem się świetnie. Brakowało mi Ratcheta, bo te ostatnie odsłony opuściłem po demach/betach (CiT ogrywałem jako ostatni). Sporo zmienili w stosunku do oryginału, a najwięcej to oczywiście w samym zakończeniu fabuły.

To mnie zaskoczyłeś, że nie grałeś w Into the Nexus. Koniecznie nadrób! ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam takie pytanko - widział ktoś już film? :) Bo jestem ciekaw ile wykorzystano cut-scenek z gry.

Na pewno początkowe scenki plus te podczas, których jest wyłączone nagrywanie. Jestem ciekaw jak całość wypadnie w kinie.

 

Wczoraj skończyłem i bawiłem się świetnie. Brakowało mi Ratcheta, bo te ostatnie odsłony opuściłem po demach/betach (CiT ogrywałem jako ostatni). Sporo zmienili w stosunku do oryginału, a najwięcej to oczywiście w samym zakończeniu fabuły.

To mnie zaskoczyłeś, że nie grałeś w Into the Nexus. Koniecznie nadrób! ;)

Tiaaa. Nexus to pełnoprawna (tylko ciut krótsza) część. To nie crapik jak te dwa twory (tower defense i All4One).

Odnośnik do komentarza

@Voytec i Balon,

Może kiedyś nadrobię. Swego czasu miałem takie plany, żeby ograć to co ominąłem.

 

@bebbop

Może jeszcze zaawansowaną destrukcję otoczenia i realistyczny gameplay byś chciał? Po co komu takie pierdoły kiedy ma się takie efekty? Banan na twarzy murowany jak się widzi tańczący czołg :D

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry bluber, ale nie zgadzam sie. Gdyby pieski olaly sprawe i nie wprowadzily swego czasu cyklu dnia i nocy w Jak & Daxter to nie byloby takiego lal jak na tamte czasy.

To bylo wlasnie to co dawalo +100% do klimatu. Tutaj mysle, ze byloby podobnie. Chyba po to wydaja te mocniejsze konsole, aby byl jakis ciagly progress, a nie stanie w miejscu.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Odnosnie filmu to widać doskonale na trailerze, że większość scen z gry przeniesli do tego w polskiej wersji są inni aktorzy niż w grze. Raczej słabizna.



 

 

PlayStation 4 exclusive Ratchet & Clank has topped the UK all-format charts - and has become the first game in Sony's long-running series to do so.

 
But Nintendo's Wii U exclusive Star Fox Zero fared less well - it only made the chart's sixth place.
 
To put the new Ratchet & Clank's success into perspective, it now has the highest UK launch sales of the series by some margin. It has tripled the release week total of the franchise's previous best release week, for Ratchet & Clank: A Crack in Time on PS3.

 

Potrojony wynik najlepiej sprzedającego się Ratcheta na ps3. 

 

:mog: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

MIeliście problem w tym segmencie?

 

 

Kilkanaście razy dopłynąłem dalej niż koles w filmiku, nie zalicza mi i Ratchet umiera - do powierzchni nie dopływam - wiadomo. Gość na filmiku tez nie wynurza sie, ledwo do tunelu dopłynął i jakby nigdy nic zalicza mu. Ja gdzies tak do połowy tego tunelu dochodze. WTF.

Odnośnik do komentarza

 

Jak zrobie szybki przejazd na Rigar to nie pojawiaja sie dopalacze :-( chyba minusy aktualizacji?

Same dopalacze nie wystarczą żeby wbić czas poniżej 1:35, musisz dużo tricków w powietrzu robić ;)

 

Wpadłem na to po fakcie. Przy kolejnych wyzwaniach skorzystam :)

 

P.S

Jake czasy byly przed patchem na Rigar(1.28) ? 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

 

 

 

PlayStation 4 exclusive Ratchet & Clank has topped the UK all-format charts - and has become the first game in Sony's long-running series to do so.

 
But Nintendo's Wii U exclusive Star Fox Zero fared less well - it only made the chart's sixth place.
 
To put the new Ratchet & Clank's success into perspective, it now has the highest UK launch sales of the series by some margin. It has tripled the release week total of the franchise's previous best release week, for Ratchet & Clank: A Crack in Time on PS3.

Zapewne cena jak i głód na tego typu gierkę zrobiła swoje. To co, na E3 zapowiedz Crasha, a przyszłości nowy Ratchet od Insomniac? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MIeliście problem w tym segmencie?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z-c7sDi3hiE

 

Kilkanaście razy dopłynąłem dalej niż koles w filmiku, nie zalicza mi i Ratchet umiera - do powierzchni nie dopływam - wiadomo. Gość na filmiku tez nie wynurza sie, ledwo do tunelu dopłynął i jakby nigdy nic zalicza mu. Ja gdzies tak do połowy tego tunelu dochodze. WTF.

Musisz omijać wsio i skakać za pomocą skoku z śmigłem (2 x R1 z tego co pamiętam) zamiast normalnego skoku (x). Dzięki temu zaoszczędzie dużo czasu (poziomu wody) i przejdziesz bez problemu.

 

Co do sprzedaży to tylko się cieszyć. Może ruszy to segmenst "dużych" platformówek 3d AA/AAA.

No i mogą zrobić jeszcze remake 2 i 3, byle tylko nie robili remasterów serio future bo nie ma takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...