Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zadwozdke. Kupować płytę czy cyfrowo? Zawsze robię tak, ze jak mam grę mieć w kolekcji to staram się je mieć w tym samym formacie, wiec jak płyta - wszystko na płycie. Ale z Ratchetami jest inaczej. ToD i CiT mam na płycie, QfB i ItN - cyfrowo. :D Cenowo wychodzi to samo, prawda?

 

I powiedzcie, wielkościowo jedynkę do której z 4 części z serii Future byście porównali? Wiem, ze ta gra będzie jeszcze większa, ale czego się spodziewać?

Odnośnik do komentarza

Primo ja jak coś do kolekcji to tylko płyta tym bardziej że ta sama cena to już w ogóle.

 

Primo secundo jeżeli to remake jedynki to na bank nie będzie to większa gra niż pełne części future, czyli ToD i CiT, jednak pierwsza część na PS2 była od nich ciut mniejsza, tzn może porôwnywalna do ToD ale już CiT miał jednak dużo pobocznych planet + trochę latania statkiem w kosmosie. Jedynce bliżej napewno do ToD niż do CiT.

Z drugiej strony musisz pamiętać że jedynka w oryginale (nie wiem jak to będzie teraz) była najbardziej platformówkowa z wszystkich części (i najtrudniejsza).

 

Ja jak coś zamôwiłem pre ordera w Euro RTV za 149 z wysyłką free.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony musisz pamiętać że jedynka w oryginale (nie wiem jak to będzie teraz) była najbardziej platformówkowa z wszystkich części (i najtrudniejsza).

 

 

Po tym gempleju wnioskuję, że tutaj też mocno namieszali, bo nie licząc przerywników filmowych, ratchet praktycznie cały czas strzela. Średnio mi się to podoba, poczekam na recki.

Odnośnik do komentarza

Lista trofeów.

 

 

Platynowe:

  • The Hero of Heroes: zbierz wszystkie trofea w Ratchet & Clank

Złote (2):

  • Super Trader: Zbierz wszystkie zestawy Holokart
  • Ukryte trofeum

Srebrne (14):

  • Challenging: Ukończ grę na poziomie trudności Challenge
  • Ultimate Explorer: Zbierz wszystkie złote śrubki
  • Full Gun Rack: Zdobądź wszystkie bronie
  • Master of War: Ulepsz wszystkie bronie to najwyższego poziomu
  • These Go to Eleven: Odblokuj wszystkie modyfikacje każdej z broni
  • Mr. Fancypants: Ulepsz pasek życia Ratcheta do maksymalnego poziomu
  • Techhead: Zdobądź każdy gadżet
  • Abby Normal: Zbierz wszystkie móżdżki Telepathopus
  • Go Speed Ratchet, Go!: Wygraj wyścigi na Rilgar i Kalebo
  • Safecracker: Rozwiąż wszystkie łamigłówki z wykorzystaniem Trespassera bez używania Autohacka
  • Maximizing Potential: Ulepsz jedną broń do maksymalnego poziomu
  • Faster Than a Speeding Ameoboid: ukończ wyścig na hoverboardzie na planecie Rilgar w mniej niż 1:35
  • Kalebo Thunder: ukończ wyścig na hoverboardzie na planecie Kalebo w mniej niż 2:05
  • Kerwan Gladiator: Ukończ tor Fitness na Kerwan poniżej 70 sekund

Brązowe (30):

  • Death by Disco: Wykorzystaj Groovitrona na każdym rodzaju przeciwnika
  • Trader in Training: Skompletuj pierwszy zestaw Holokart
  • Modder: Wykorzystaj po raz pierwszy modyfikację z Raritanium
  • Cha-Ching: Dobij maksymalnego mnożnika śrubek w trybie wyzwania
  • Trade-up: Wymień zestaw duplikatów Holokart na inny
  • 25 ukrytych trofeów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...